Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prušánky

V meste Prušánky (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prušánky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prušánky

SKLEP U MATOUŠKŮ

9,7

SKLEP U MATOUŠKŮ

Ubytovanie (Chata v prírode) SKLEP U MATOUŠKŮ. Offering a barbecue and views of the garden, Sklep u Matoušků is situated in Prušánky. Brno is 48 km from the property. Ubytovanie SKLEP U MATOUŠKŮ sa nachádza v meste Prušánky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie SKLEP U MATOUŠKŮ má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode SKLEP U MATOUŠKŮ momentálne evidujeme 58 recenzií.

Apartmány Pod Platany

9,5

Apartmány Pod Platany

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pod Platany. Apartmány Pod Platany sa nachádzajú v meste Prušánky. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynkou. Ubytovanie Apartmány Pod Platany sa nachádza v meste Prušánky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Pod Platany má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Pod Platany momentálne evidujeme 28 recenzií.

ubytovanibara

9,4

ubytovanibara

Ubytovanie (Privát) ubytovanibara. Situated in Prušánky, 25 km from Valtice, ubytovanibara features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie ubytovanibara sa nachádza v meste Prušánky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie ubytovanibara má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát ubytovanibara momentálne evidujeme 18 recenzií.

Penzion Starý dvůr

8,5

Penzion Starý dvůr

Ubytovanie (Penzión) Penzion Starý dvůr. Penzión Starý dvůr sa nachádza v obci Prušánky a ponúka záhradu, bar, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Starý dvůr sa nachádza v meste Prušánky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Starý dvůr má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Starý dvůr momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzion Nechorka

7,6

Penzion Nechorka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nechorka. Penzión Nechorka sídli uprostred zelene, 2 km od centra obce Prušánky. Ponúka vám ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Nechorka sa nachádza v meste Prušánky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování Prušánky

Ubytování Prušánky

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Prušánky. Located in Prušánky, Ubytování Prušánky features a seasonal outdoor swimming pool, garden, shared lounge, and free WiFi. Ubytovanie Ubytování Prušánky sa nachádza v meste Prušánky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Penzión Ubytování Prušánky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

ubytování U Římských

ubytování U Římských

Ubytovanie (Dovolenkový dom) ubytování U Římských. Ubytování U Římských is set in Prušánky. The accommodation is 26 km from Valtice. Ubytovanie ubytování U Římských sa nachádza v meste Prušánky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom ubytování U Římských nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Tosca - vinny sklep

Tosca - vinny sklep

Ubytovanie (Vila) Tosca - vinny sklep. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Tosca - vinny sklep provides accommodation in Prušánky with free WiFi and garden views. Ubytovanie Tosca - vinny sklep sa nachádza v meste Prušánky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 264 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vila Tosca - vinny sklep nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Sklep u Zdenky

Sklep u Zdenky

Ubytovanie (Apartmán) Sklep u Zdenky. Set in Prušánky in the South Moravian region, Sklep u Zdenky features a terrace. The property has garden views and is 26 km from Valtice. Ubytovanie Sklep u Zdenky sa nachádza v meste Prušánky (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Prušánky

Mesto Prušánky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Prušánky.