Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Břeclav

V meste Břeclav (Česká republika) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Břeclav

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Břeclav

VILA ARCA, tenisový kurt a bazén

10

VILA ARCA, tenisový kurt a bazén

Ubytovanie (Vily) VILA ARCA, tenisový kurt a bazén. Boasting a garden, private pool and river views, VILA ARCA, tenisový kurt a bazén is set in Břeclav. Ubytovanie VILA ARCA, tenisový kurt a bazén sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

rodinný dům

9,6

rodinný dům

Ubytovanie (Dovolenkový dom) rodinný dům. Ubytovanie rodinný dům sa nachádza v meste Břeclav a okrem bezplatného Wi-Fi tu máte k dispozícii súkromný bazén, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie rodinný dům sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie rodinný dům má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom rodinný dům momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmány na Zahradní

9,6

Apartmány na Zahradní

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány na Zahradní. Apartmány na Zahradní sa nachádzajú v obci Břeclav, 11 km od mesta Lednice. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány na Zahradní sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány na Zahradní má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány na Zahradní momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzion Romance

9,5

Penzion Romance

Ubytovanie (Penzión) Penzion Romance. Penzion Romance sa nachádza v pokojnej vilovej štvrti v meste Břeclav, 2 km od diaľnice D2. Ubytovanie Penzion Romance sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Romance má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Romance momentálne evidujeme 115 recenzií.

Apartmán Lednická

9,5

Apartmán Lednická

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lednická. Apartmán Lednická is located in Břeclav. The accommodation is 5 km from Lednice. Ubytovanie Apartmán Lednická sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán Lednická má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Lednická momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmán MH

9,4

Apartmán MH

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán MH. Apartmán MH sa nachádza v meste Břeclav. Je situovaný 8 km od obce Lednice a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartmán MH sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion u Machů

9,4

Penzion u Machů

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Machů. Penzión U Machů s bedmintonovou halou vám ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatnú saunu, terasu a na požiadanie aj masáže. Ubytovanie Penzion u Machů sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion u Machů má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion u Machů momentálne evidujeme 205 recenzií.

Apartmán U nás doma

9,3

Apartmán U nás doma

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U nás doma. Located in Břeclav in the South Moravian region, Apartmán U nás doma features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartmán U nás doma sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Vinný sklípek u Dědy

9,3

Vinný sklípek u Dědy

Ubytovanie (Privát) Vinný sklípek u Dědy. Privát Vinný sklípek u Dědy obkolesený vinicami sa nachádza v obci Hrušky, 8 km od mesta Břeclav. Ubytovanie Vinný sklípek u Dědy sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Vinný sklípek u Dědy má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Vinný sklípek u Dědy momentálne evidujeme 68 recenzií.

penzion U Hájků

9,1

penzion U Hájků

Ubytovanie (Penzión) penzion U Hájků. Penzion U Hájků sa nachádza v obci Křepice a ponúka tenisový kurt. Penzión má tiež záhradu a terasu. Ubytovanie penzion U Hájků sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie penzion U Hájků má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión penzion U Hájků momentálne evidujeme 36 recenzií.

Hotel Celnice

9

Hotel Celnice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Celnice. Hotel Celnice sa nachádza v pokojnom prostredí v Břeclavi, uprostred Lednicko-valtického areálu zapísaného na zozname UNESCO a 300 metrov od hraníc s... Ubytovanie Hotel Celnice sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Celnice má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Celnice momentálne evidujeme 439 recenzií.

RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ

9

RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ

Ubytovanie (Penzión) RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ. Reštaurácia a penzión U Doubků sa nachádza v osade Poštorná neďaleko Břeclavi a 7 km od obce Lednice, zapísanej na zozname UNESCO. Ubytovanie RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión RESTAURACE A PENZION U DOUBKŮ momentálne evidujeme 162 recenzií.

Milanna

9

Milanna

Ubytovanie (Privát) Milanna. Ubytovacie zariadenie Milanna s výhľadmi na mesto sa nachádza v meste Břeclav a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Milanna sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Milanna má celkové hodnotenie 9. Pre Privát Milanna momentálne evidujeme 120 recenzií.

Apartmán U Mikeša

9

Apartmán U Mikeša

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Mikeša. Apartmán U Mikeša is situated in Břeclav. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán U Mikeša sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Hostel Tereza Břeclav

9

Hostel Tereza Břeclav

Ubytovanie (Hostel) Hostel Tereza Břeclav. Set in Břeclav, Hostel Tereza Břeclav offers a shared lounge. The hostel also offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Hostel Tereza Břeclav sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Rose

8,9

Penzion Rose

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rose. Penzión Vila Tenis sa nachádza v centre mesta Břeclav 7 km od hraníc s Rakúskom. Izby sú priestranné a majú pohovku, TV a toaletné potreby v kúpeľni. Ubytovanie Penzion Rose sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Rose má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Rose momentálne evidujeme 103 recenzií.

Zámecký penzion Rotunda

8,8

Zámecký penzion Rotunda

Ubytovanie (Penzión) Zámecký penzion Rotunda. Zámocký penzión Rotunda je situovaný v blízkosti rakúskych a slovenských hraníc, v Břeclavi. Ponúka letnú terasu a vináreň, kde sa podávajú pivá a vína. Ubytovanie Zámecký penzion Rotunda sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Zámecký penzion Rotunda má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Zámecký penzion Rotunda momentálne evidujeme 56 recenzií.

Hotel Rose

8,5

Hotel Rose

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rose. Hotel Rose sa nachádza v blízkosti centra centra Břeclavi, len 5 km od hraníc s Rakúskom. Raňajky sa podávajú každé ráno v kaviarni hotela. Ubytovanie Hotel Rose sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Rose má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Rose momentálne evidujeme 323 recenzií.

Centrum Ubytování Břeclav

8,4

Centrum Ubytování Břeclav

Ubytovanie (Hostel) Centrum Ubytování Břeclav. Hostel Centrum Ubytování Břeclav sa nachádza v Břeclavi. Ponúka bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu, spoločenskú miestnosť a službu organizácie výletov. Ubytovanie Centrum Ubytování Břeclav sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Centrum Ubytování Břeclav má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hostel Centrum Ubytování Břeclav momentálne evidujeme 356 recenzií.

Sport-Relax Centrum Bors Club

8,3

Sport-Relax Centrum Bors Club

Ubytovanie (Hotel) Sport-Relax Centrum Bors Club. Hotel Sport-Relax Centrum Bors Club sa nachádza v pokojnej časti Břeclavi a nájdete v ňom športové centrum s tenisovými kurtmi a fitnescentrom, ako aj... Ubytovanie Sport-Relax Centrum Bors Club sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Sport-Relax Centrum Bors Club má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Sport-Relax Centrum Bors Club momentálne evidujeme 331 recenzií.

Hotel Imos

8

Hotel Imos

Ubytovanie (Hotel) Hotel Imos. Hotel Imos sa nachádza priamo pri rieke Dyje a ponúka bohaté raňajky formou bufetu a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Ubytovanie Hotel Imos sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Imos má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Imos momentálne evidujeme 187 recenzií.

Břeclav centrum

8

Břeclav centrum

Ubytovanie (Privát) Břeclav centrum. Ubytovacie zariadenie Břeclav centrum sa nachádza v meste Břeclav, 10 km od obce Lednice, a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Břeclav centrum sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Čechovka

7,9

Čechovka

Ubytovanie (Apartmán) Čechovka. Apartmán Čechovka so záhradou sa nachádza v Břeclavi. Ubytovanie s výhľadom do záhrady je vzdialené 10 km od Ledníc. Ubytovanie Čechovka sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion a Víno

7,8

Penzion a Víno

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Víno. Ubytovacie zariadenie Penzión a Víno sa nachádza v meste Břeclav a ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma,... Ubytovanie Penzion a Víno sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion a Víno má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion a Víno momentálne evidujeme 300 recenzií.

Ubytovna Hana Krčmářová

7,7

Ubytovna Hana Krčmářová

Ubytovanie (Hostel) Ubytovna Hana Krčmářová. Ubytovna Hana Krčmářová s terasou sa nachádza v Břeclavi. Zadarmo tu máte k dispozícii parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ubytovna Hana Krčmářová sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytovna Hana Krčmářová má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hostel Ubytovna Hana Krčmářová momentálne evidujeme 18 recenzií.

Panská sýpka

7,4

Panská sýpka

Ubytovanie (Hotel) Panská sýpka. Ubytovanie Panská sýpka sídli v budove z 18. storočia v obci Sedlec a ponúka záhradu a izby s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je izbová služba a terasa. Ubytovanie Panská sýpka sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Panská sýpka má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Panská sýpka momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmán č.1

Apartmán č.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán č.1. Apartmán č.1 is situated in Břeclav. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartmán č.1 sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Bali styl apartmán

Bali styl apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Bali styl apartmán. Bali styl apartmán is located in Břeclav. The apartment features city views and is 9 km from Lednice. Ubytovanie Bali styl apartmán sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Palava

Apartmán Palava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Palava. Apartmán Palava offers self-catering accommodation located in Břeclav. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Apartmán Palava sa nachádza v meste Břeclav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Apartmán Apartmán Palava nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion ELUX

Penzion ELUX

Ubytovanie (Penzión) Penzion ELUX. Situated in Břeclav, Penzion ELUX features a bar. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Free WiFi is available. Ubytovanie Penzion ELUX sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Jan

Apartmán Jan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jan. Apartmán Jan is situated in Břeclav. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartmán Jan sa nachádza v meste Břeclav (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytovanie v meste Břeclav

Mesto Břeclav sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Břeclav.