Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lednice

V meste Lednice (Česká republika) máme celkom 57 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lednice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lednice

Solandria Lednice

9,8

Solandria Lednice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Solandria Lednice. Dovolenkový dom Solandria Lednice sa nachádza v Lednici v juhomoravskom kraji. Má terasu, patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Solandria Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Solandria Lednice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Solandria Lednice momentálne evidujeme 48 recenzií.

Lichtenštejnské domky

9,8

Lichtenštejnské domky

Ubytovanie (Apartmány) Lichtenštejnské domky. Apartmán Lichtenštejnské domky sa nachádza v meste Lednice a je vynikajúcou voľbou pre dovolenku v Českej republike. Ubytovanie Lichtenštejnské domky sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lichtenštejnské domky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Lichtenštejnské domky momentálne evidujeme 86 recenzií.

Elements Lednice

9,8

Elements Lednice

Ubytovanie (Apartmány) Elements Lednice. Ubytovacie zariadenie Elements Lednice sa nachádza v obci Lednice, 1,3 km od Zámku Lednice a 3,1 km od Minaret. Ubytovanie Elements Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Elements Lednice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Elements Lednice momentálne evidujeme 9 recenzií.

Sylván

9,8

Sylván

Ubytovanie (Penzión) Sylván. Located in Lednice, 700 metres from Lednice Chateau, Sylván provides a bar. Located around 2.1 km from Minaret, the guest house with free WiFi is also 2. Ubytovanie Sylván sa nachádza v meste Lednice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování Jana Butler

9,8

Ubytování Jana Butler

Ubytovanie (Privát) Ubytování Jana Butler. Ubytování Jana Butler sa nachádza 600 metrov od Lednického zámku a má bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování Jana Butler sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Jana Butler má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Ubytování Jana Butler momentálne evidujeme 19 recenzií.

Lednice apartment

9,7

Lednice apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lednice apartment. Ubytovacie zariadenie Lednice apartment sa nachádza v obci Lednice neďaleko zámku Lednice. K dispozícii je balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lednice apartment sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lednice apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Lednice apartment momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmány Kord

9,7

Apartmány Kord

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kord. Apartmány Kord sa nachádzajú v Ledniciach, 1,2 km od zámku Lednice a 3,5 km od Minaretu. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Apartmány Kord sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Kord má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Kord momentálne evidujeme 39 recenzií.

Vila Veronika

9,7

Vila Veronika

Ubytovanie (Vila) Vila Veronika. Vila Veronika sa nachádza v obci Lednice, 800 metrov od zámku Lednice. Ubytovanie Vila Veronika sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Veronika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vila Vila Veronika momentálne evidujeme 34 recenzií.

Ubytování u Muzea hraček

9,7

Ubytování u Muzea hraček

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování u Muzea hraček. Ubytování u Muzea hraček sa nachádza v obci Lednice, 300 metrov od zámku Lednice. Pamiatka Minaret je vzdialená 1,7 km. Ubytovanie Ubytování u Muzea hraček sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování u Muzea hraček má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Ubytování u Muzea hraček momentálne evidujeme 88 recenzií.

Penzion Jarka

9,7

Penzion Jarka

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Jarka. Penzión Jarka sa nachádza 10 minút chôdze od centra obce a zámku Lednice a ponúka vám vínnu pivnicu a terasu s grilom. Ubytovanie Penzion Jarka sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jarka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Penzion Jarka momentálne evidujeme 55 recenzií.

Ubytování V zátiší

9,7

Ubytování V zátiší

Ubytovanie (Penzión) Ubytování V zátiší. Ubytovanie V zátiší sa nachádza v obci Lednice v juhomoravskom regióne, 1,3 km od Zámku Lednice a 3,1 km od mesta Minaret. Ubytovanie Ubytování V zátiší sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování V zátiší má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytování V zátiší momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmány Vilma

9,7

Apartmány Vilma

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Vilma. Apartmány Vilma ponúkajú ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením v obci Lednice, 800 metrov od zámku Lednice a 2,3 km od Janohradu. Ubytovanie Apartmány Vilma sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Vilma má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Vilma momentálne evidujeme 63 recenzií.

Penzion Pohoda

9,6

Penzion Pohoda

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Pohoda. Penzión Pohoda sa nachádza necelých 500 metrov od zámku Lednice a 1,9 km minaretu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a kuchyňou. Ubytovanie Penzion Pohoda sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pohoda má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Penzion Pohoda momentálne evidujeme 153 recenzií.

Ubytování Ledňáček

9,6

Ubytování Ledňáček

Ubytovanie (Hostel) Ubytování Ledňáček. Ubytování Ledňáček ponúka ubytovanie v Ledniciach s bezplatným Wi-Fi a terasou. V roku 2016 prešlo rekonštrukciou. K dispozícii je tu spoločná kuchyňa. Ubytovanie Ubytování Ledňáček sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Ledňáček má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hostel Ubytování Ledňáček momentálne evidujeme 258 recenzií.

Apartmány na kolonádě

9,6

Apartmány na kolonádě

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány na kolonádě. Apartmány na kolonádě sa nachádzajú v Ledniciach, necelý kilometer od zámku Lednice a 3 km od Minaretu. Ubytovanie Apartmány na kolonádě sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány na kolonádě má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány na kolonádě momentálne evidujeme 121 recenzií.

Pension Černý jezdec

9,5

Pension Černý jezdec

Ubytovanie (Apartmány) Pension Černý jezdec. Apartmány Černý jezdec sa nachádzajú v Lednicko-Valtickom regióne, ktorý je zapísaný na zozname chránených pamiatok UNESCO, v centre mestečka Lednice. Ubytovanie Pension Černý jezdec sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Černý jezdec má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Pension Černý jezdec momentálne evidujeme 85 recenzií.

Garden Atelier Lednice

9,5

Garden Atelier Lednice

Ubytovanie (Apartmán) Garden Atelier Lednice. Featuring a garden and barbecue facilities, Garden Atelier Lednice provides accommodation in Lednice with free WiFi and city views. It is located 1. Ubytovanie Garden Atelier Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Garden Atelier Lednice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Garden Atelier Lednice momentálne evidujeme 8 recenzií.

Bílé domky

9,5

Bílé domky

Ubytovanie (Apartmány) Bílé domky. Apartmány Bílé domky sa nachádzajú v Ledniciach v Juhomoravskom kraji, necelých 1,3 km od zámku Lednice a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom,... Ubytovanie Bílé domky sa nachádza v meste Lednice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice

9,5

Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice. Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice sa nachádza v obci Lednice, 1,3 km od zámku Lednice. Ubytovanie Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytování Lednice 2

9,5

Ubytování Lednice 2

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Lednice 2. Apartmán Lednice 2 sa nachádza v obci Lednice, necelý 1 km od zámku Lednice a 2,7 km od minaretu. Ponúka záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Ubytování Lednice 2 sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Lednice 2 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Ubytování Lednice 2 momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytování U Janča

9,5

Ubytování U Janča

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Janča. Ubytovacie zariadenie sa nachádza 300 metrov od zámku Lednice a ponúka záhradu. Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 2 km od Minaretu. Ubytovanie Ubytování U Janča sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Janča má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytování U Janča momentálne evidujeme 273 recenzií.

Vila Lednice

9,5

Vila Lednice

Ubytovanie (Privát) Vila Lednice. Ubytovacie zariadenie Vila Lednice sa nachádza v meste Lednice, 400 metrov od zámku Lednice a necelé 2,2 km od minaretu. Ubytovanie Vila Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Lednice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Vila Lednice momentálne evidujeme 268 recenzií.

Penzion U Bohuša

9,4

Penzion U Bohuša

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Bohuša. Penzión U Bohuša sa nachádza 50 metrov od zámku Lednice a predstavuje ideálne miesto na pobyt v juhomoravskej obci Lednice. Ubytovanie Penzion U Bohuša sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Bohuša má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion U Bohuša momentálne evidujeme 193 recenzií.

Apartmány U Jakuba

9,4

Apartmány U Jakuba

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U Jakuba. Apartmány U Jakuba sa nachádzajú 1,3 km od zámku Lednice a 6 km od Janohradu v Lednici. Ubytovanie Apartmány U Jakuba sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány U Jakuba má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány U Jakuba momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion Večerka

9,4

Penzion Večerka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Večerka. Penzión Večerka sa nachádza v obci Lednice, necelé 3 km od Minaretu. Ubytovanie Penzion Večerka sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Večerka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Večerka momentálne evidujeme 57 recenzií.

Apartmány Marco Polo

9,4

Apartmány Marco Polo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Marco Polo. Apartmány Marco Polo sa nachádzajú v meste Lednice, 1 km od Lednického zámku a 3,2 km od minaretu. Ubytovanie Apartmány Marco Polo sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Marco Polo má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Marco Polo momentálne evidujeme 44 recenzií.

Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE

9,3

Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE. Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE sa nachádza v obci Lednice, 2 km od Minaretu a 5 km od Janovho hradu. Ubytovanie Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartmány Rose

9,3

Apartmány Rose

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Rose. Apartmány Rose sa nachádzajú v meste Lednice v juhomoravskom kraji, len 900 metrov od zámku Lednice a ponúkajú sezónny vonkajší bazén a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmány Rose sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Rose má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Rose momentálne evidujeme 170 recenzií.

Hotelové Apartmá Černý Jezdec

9,3

Hotelové Apartmá Černý Jezdec

Ubytovanie (Penzión) Hotelové Apartmá Černý Jezdec. Hotelový depandance apartmánů Černý Jezdec, obklopený Lednicko-valtickým areálom, vedľa Zámku Lednice, vám ponúka ubytovanie vo vkusne zariadených suitách. Ubytovanie Hotelové Apartmá Černý Jezdec sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotelové Apartmá Černý Jezdec má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Hotelové Apartmá Černý Jezdec momentálne evidujeme 44 recenzií.

Ubytování Lednice

9,3

Ubytování Lednice

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování Lednice. Ubytování Lednice sa nachádza v Ledniciach v Juhomoravskom kraji, necelý 1 km od zámku Lednice. Ubytovanie Ubytování Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dům v Lednici

9,3

Dům v Lednici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dům v Lednici. Dovolenkový dom Dům v Lednici sa nachádza v meste Lednice, 1,2 km od Lednického zámku a 3 km od Minaretu. Ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Dům v Lednici sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dům v Lednici má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Dům v Lednici momentálne evidujeme 7 recenzií.

Ubytování u Maminky

9,2

Ubytování u Maminky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytování u Maminky. Ubytování u Maminky sa nachádza v obci Lednice, 600 metrov od zámku Lednice a 1,9 km od Minaretu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a gril. Ubytovanie Ubytování u Maminky sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování u Maminky má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vidiecky dom Ubytování u Maminky momentálne evidujeme 102 recenzií.

Resort Eisgrub

9,2

Resort Eisgrub

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Resort Eisgrub. Ubytovanie Eisgrub Resort sa nachádza 200 metrov od zámku Lednice v Ledniciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Resort Eisgrub sa nachádza v meste Lednice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán A2 Lednice

9,2

Apartmán A2 Lednice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán A2 Lednice. Apartmán A2 Lednice sa nachádza v obci Lednice, oproti kúpeľom Spa Resort Lednice a 1 km od zámku Lednice. Mestská kolonáda je vzdialená 500 metrov. Ubytovanie Apartmán A2 Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán A2 Lednice má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán A2 Lednice momentálne evidujeme 55 recenzií.

Penzion Harmonie

9,2

Penzion Harmonie

Ubytovanie (Penzión) Penzion Harmonie. Penzión Harmonie sa nachádza v meste Lednice, 500 metrov od kaštieľa a jeho parku. Ubytovanie Penzion Harmonie sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Harmonie má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Harmonie momentálne evidujeme 210 recenzií.

Hotel Princess

9,2

Hotel Princess

Ubytovanie (Hotel) Hotel Princess. Hotel Princess sa nachádza v obci Lednice, len 110 metrov od zámku chráneného UNESCO-m. Ubytovanie Hotel Princess sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Princess má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Princess momentálne evidujeme 430 recenzií.

Penzion Včelařský Dvůr

9,1

Penzion Včelařský Dvůr

Ubytovanie (Penzión) Penzion Včelařský Dvůr. Penzión Včelařský Dvůr sa nachádza v srdci chránenej krajinnej oblasti Lednice-Valtice, len 700 metrov od Lednického zámku. Ubytovanie Penzion Včelařský Dvůr sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Včelařský Dvůr má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Včelařský Dvůr momentálne evidujeme 261 recenzií.

Apartment B4 Nepraš

9,1

Apartment B4 Nepraš

Ubytovanie (Apartmán) Apartment B4 Nepraš. Ubytovacie zariadenie Apartment B4 Nepraš sa nachádza v obci Lednice, 1 km od Lednického zámku, 3,5 km od Minaretu a 6 km od Janovho hradu. Ubytovanie Apartment B4 Nepraš sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment B4 Nepraš má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartment B4 Nepraš momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmány Vila C Lednice

9,1

Apartmány Vila C Lednice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Vila C Lednice. Apartmány Vila C Lednice sa nachádzajú v Lednici a ponúkajú hosťom ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj... Ubytovanie Apartmány Vila C Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Vila C Lednice má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány Vila C Lednice momentálne evidujeme 181 recenzií.

Apartmány Apollon Resort Lednice

9,1

Apartmány Apollon Resort Lednice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Apollon Resort Lednice. Apartmány Apollon Resort Lednice ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Lednice, 1,2 km od zámku Lednice a 3,4 km od minaretu. Ubytovanie Apartmány Apollon Resort Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Apollon Resort Lednice má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány Apollon Resort Lednice momentálne evidujeme 48 recenzií.

Penzion Hanka

9,1

Penzion Hanka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hanka. Penzión Hanka sa nachádza v obci Lednice, 1 km od zámku, a ponúka vám vonkajší bazén. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Hanka sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Hanka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Hanka momentálne evidujeme 106 recenzií.

Hotel Mario

9,1

Hotel Mario

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mario. Klimatizovaný hotel Mario sídli v historickej budove vedľa námestia pri vstupe do zámockej záhrady, len 100 metrov od zámku Lednice a pamiatok zapísaných... Ubytovanie Hotel Mario sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Mario má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Mario momentálne evidujeme 622 recenzií.

Koleje Zamecek

9

Koleje Zamecek

Ubytovanie (Penzión) Koleje Zamecek. Zámoček Koľaje sa nachádza 1 km od Lednicko- valtického areálu, ktorý je zapísaný na Zozname chránených pamiatok UNESCO, a ponúka bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Koleje Zamecek sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Koleje Zamecek má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Koleje Zamecek momentálne evidujeme 104 recenzií.

Apartmán Lednice

9

Apartmán Lednice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Lednice. Apartmán Lednice sa nachádza len 200 metrov od zámku Lednice a jeho záhrad. Ponúka vám izby s priestorom na posedenie a satelitnou TV. Ubytovanie Apartmán Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Lednice má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartmán Lednice momentálne evidujeme 174 recenzií.

Penzion Lednice

9

Penzion Lednice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lednice. Penzión Lednice sa nachádza v Ledniciach, do 700 metrov od zámku Lednice a 2,4 km od Minaretu. Ubytovanie Penzion Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

penzion Sluneční dům

8,9

penzion Sluneční dům

Ubytovanie (Penzión) penzion Sluneční dům. Penzión Sluneční dům sa nachádza v meste Lednice a ponúka sezónny vonkajší bazén. Je vzdialený necelý 1 km od Lednického zámku a 3,1 km od minaretu. Ubytovanie penzion Sluneční dům sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzion Sluneční dům má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión penzion Sluneční dům momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzion Onyx

8,9

Penzion Onyx

Ubytovanie (Penzión) Penzion Onyx. Penzión Onyx sa nachádza v Lednicko-valtickom areáli vo vinohradníckej oblasti Južnej Moravy. Ubytovanie Penzion Onyx sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Onyx má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Onyx momentálne evidujeme 81 recenzií.

Restaurace a Penzion U Fábů

8,9

Restaurace a Penzion U Fábů

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a Penzion U Fábů. Reštaurácia a penzión U Fábů stojí na pokojnom mieste 200 metrov od neogotického zámku Lednice, ktorý je uvedený na zozname svetového kultúrneho dedičstva... Ubytovanie Restaurace a Penzion U Fábů sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace a Penzion U Fábů má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Restaurace a Penzion U Fábů momentálne evidujeme 383 recenzií.

Hotel Galant Lednice

8,8

Hotel Galant Lednice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galant Lednice. Hotel Galant Lednice sa nachádza v Lednicko-valtickom areáli, zapísanom na zozname svetového kultúrneho dedičstva. Ubytovanie Hotel Galant Lednice sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Galant Lednice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Galant Lednice momentálne evidujeme 658 recenzií.

Ubytování u Parku

8,8

Ubytování u Parku

Ubytovanie (Penzión) Ubytování u Parku. Ubytování u Parku sa nachádza v meste Lednice, 300 metrov od zámku Lednice. Ubytovanie Ubytování u Parku sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování u Parku má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Ubytování u Parku momentálne evidujeme 42 recenzií.

Relax Hotel Stork

8,8

Relax Hotel Stork

Ubytovanie (Hotel) Relax Hotel Stork. Tento hotel sa nachádza 2 minúty chôdze od centra mesta Lednice a Lednického zámku. Ponúka vonkajší bazén a vírivku. Ubytovanie Relax Hotel Stork sa nachádza v meste Lednice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Relax Hotel Stork má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Relax Hotel Stork momentálne evidujeme 574 recenzií.

Ubytovanie v meste Lednice

Mesto Lednice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 57 hotelov a ubytovanie v meste Lednice.