Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Drnholec

V meste Drnholec (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Drnholec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Drnholec

Hotel 14Dveří

9,8

Hotel 14Dveří

Ubytovanie (Penzión) Hotel 14Dveří. Hotel 14Dveří sa nachádza v meste Drnholec a môže sa pochváliť záhradou a barom. V penzióne máte k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel 14Dveří sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel 14Dveří má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Hotel 14Dveří momentálne evidujeme 99 recenzií.

Sklep u Malíků

9,8

Sklep u Malíků

Ubytovanie (Chata v prírode) Sklep u Malíků. Sklep u Malíků sa nachádza v meste Drnholec. Ponúka prístup na terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sklep u Malíků sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sklep u Malíků má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Sklep u Malíků momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmany na vysluni

9,7

Apartmany na vysluni

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany na vysluni. Apartmany na vysluni is located in Drnholec. The accommodation is 21 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Apartmany na vysluni sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany na vysluni má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmany na vysluni momentálne evidujeme 34 recenzií.

La Bobul Apartmens

9,6

La Bobul Apartmens

Ubytovanie (Penzión) La Bobul Apartmens. Ubytovanie La Bobul Apartments sa nachádza v obci Drnholec a ponúka záhradu s grilom. Z klimatizovaných izieb sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie La Bobul Apartmens sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie La Bobul Apartmens má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión La Bobul Apartmens momentálne evidujeme 154 recenzií.

Apartmán Matyáš

9,5

Apartmán Matyáš

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Matyáš. Set in Drnholec, Apartmán Matyáš features accommodation with air conditioning and access to a garden. Free WiFi is provided. Ubytovanie Apartmán Matyáš sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Matyáš má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmán Matyáš momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Na Pekárně

9,5

Apartmán Na Pekárně

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na Pekárně. Apartmán Na Pekárně sa nachádza v meste Drnholec, 38 km od Brna. Apartmán má 1 spálňu, kompletne vybavenú kuchyňu a 1 kúpeľňu. Ubytovanie Apartmán Na Pekárně sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Na Pekárně má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Na Pekárně momentálne evidujeme 23 recenzií.

Penzion U Dvou lip

9,2

Penzion U Dvou lip

Ubytovanie (Hostinec) Penzion U Dvou lip. Penzión U Dvou lip ponúka vínnu pivnicu s degustáciou vína na mieste, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vonkajší priestor na posedenie s grilom. Ubytovanie Penzion U Dvou lip sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Dvou lip má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hostinec Penzion U Dvou lip momentálne evidujeme 124 recenzií.

Apartman Miky

8,6

Apartman Miky

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Miky. Apartmán Miky so súkromným bazénom a výhľadom na bazén sa nachádza v Drnholci. Apartmán je v budove z roku 2017 a využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Miky sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Miky má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Apartman Miky momentálne evidujeme 25 recenzií.

Ubytování v Akátí

8,6

Ubytování v Akátí

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování v Akátí. Set in Drnholec in the South Moravian Region region, Ubytování v Akátí features a garden. Ubytovanie Ubytování v Akátí sa nachádza v meste Drnholec (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Drnholec

8,4

Hotel Drnholec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Drnholec. Hotel Drnholec sa nachádza v obci Drnholec a ponúka záhradu a terasu. V tomto 3-hviezdičkovom hoteli je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Drnholec sa nachádza v meste Drnholec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Drnholec má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Drnholec momentálne evidujeme 96 recenzií.

Apartmán Sebina

Apartmán Sebina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sebina. Apartmán Sebina is situated in Drnholec and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmán Sebina sa nachádza v meste Drnholec (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vinný sklep u Malíků

Vinný sklep u Malíků

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný sklep u Malíků. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Vinný sklep u Malíků features accommodation in Drnholec with free WiFi and garden views. Ubytovanie Vinný sklep u Malíků sa nachádza v meste Drnholec (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Drnholec

Mesto Drnholec sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Drnholec.