Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolní Bojanovice

V meste Dolní Bojanovice (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dolní Bojanovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dolní Bojanovice

BB Apartman

10

BB Apartman

Ubytovanie (Apartmán) BB Apartman. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, BB Apartman provides accommodation in Dolní Bojanovice with free WiFi and city views. Ubytovanie BB Apartman sa nachádza v meste Dolní Bojanovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie BB Apartman má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán BB Apartman momentálne evidujeme 8 recenzií.

U Stařenky

9,8

U Stařenky

Ubytovanie (Apartmány) U Stařenky. Set in Dolní Bojanovice, 29 km from Valtice, U Stařenky offers a garden and free WiFi. Ubytovanie U Stařenky sa nachádza v meste Dolní Bojanovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Stařenky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány U Stařenky momentálne evidujeme 23 recenzií.

Holiday Home Vinarska

9,7

Holiday Home Vinarska

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vinarska. Located in Dolní Bojanovice in the South Moravian region, Holiday Home Vinarska has a terrace. Ubytovanie Holiday Home Vinarska sa nachádza v meste Dolní Bojanovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Holiday Home Vinarska má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Vinarska momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice

8,4

Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice. Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice sa nahádza v obci Dolní Bojanovce. Ponúka terasu, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice sa nachádza v meste Dolní Bojanovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vinný sklep U starého presu

Vinný sklep U starého presu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný sklep U starého presu. Vinný sklep U starého presu is set in Dolní Bojanovice and offers a garden, a bar and barbecue facilities. Ubytovanie Vinný sklep U starého presu sa nachádza v meste Dolní Bojanovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Vinný sklep U starého presu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Dolní Bojanovice

Mesto Dolní Bojanovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Dolní Bojanovice.