Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Uherčice

V meste Uherčice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Uherčice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Uherčice

Penzion Schwarzava

9,8

Penzion Schwarzava

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Schwarzava. Penzión Schwarzava sa nachádza v Uherčiciach v Juhomoravskom kraji, 26 km od Brna, a hosťom ponúka gril a výhľad na rieku. Ubytovanie Penzion Schwarzava sa nachádza v meste Uherčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Schwarzava má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Penzion Schwarzava momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion Zamecek

8,8

Penzion Zamecek

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zamecek. Penzión Zámeček ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Uherčiciach. K dispozícii je aj záhrada a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Penzion Zamecek sa nachádza v meste Uherčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Zamecek má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Zamecek momentálne evidujeme 48 recenzií.

Ubytovanie v meste Uherčice

Mesto Uherčice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Uherčice.