Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nový Přerov

V meste Nový Přerov (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nový Přerov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nový Přerov

Apartmán Pohoda

9,7

Apartmán Pohoda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Pohoda. Apartmán Pohoda sa nachádza v Novom Přerove a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a gril. Brno je vzdialené 44 km. Ubytovanie Apartmán Pohoda sa nachádza v meste Nový Přerov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Pohoda má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmán Pohoda momentálne evidujeme 19 recenzií.

Chata Nový Přerov

9,4

Chata Nový Přerov

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Nový Přerov. Chata Nový Přerov ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Nový Přerov. Ubytovanie Chata Nový Přerov sa nachádza v meste Nový Přerov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Chata Nový Přerov má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Chata Nový Přerov momentálne evidujeme 34 recenzií.

Golf Cafe

9,3

Golf Cafe

Ubytovanie (Penzión) Golf Cafe. Toto ubytovanie sa nachádza v Novom Přerove. Ponúka gril, slnečnú terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a bar. Ubytovanie Golf Cafe sa nachádza v meste Nový Přerov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Golf Cafe má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Golf Cafe momentálne evidujeme 47 recenzií.

Pod sklepy

9,1

Pod sklepy

Ubytovanie (Privát) Pod sklepy. Ubytovacie zariadenie Pod sklepy sa nachádza v Novom Přerove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, priestorom na posedenie a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Pod sklepy sa nachádza v meste Nový Přerov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pod sklepy má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Pod sklepy momentálne evidujeme 19 recenzií.

Chata Pod sklepy

Chata Pod sklepy

Ubytovanie (Apartmán) Chata Pod sklepy. Situated in Nový Přerov, Chata Pod sklepy features accommodation with a seating area and a kitchen. Ubytovanie Chata Pod sklepy sa nachádza v meste Nový Přerov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Chata Pod sklepy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

DáLe - jen tak si žít ...

DáLe - jen tak si žít ...

Ubytovanie (Penzión) DáLe - jen tak si žít .... DáLe - jen tak si žít... Provides air-conditioned rooms in Nový Přerov. Featuring room service, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie DáLe - jen tak si žít ... sa nachádza v meste Nový Přerov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión DáLe - jen tak si žít ... nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nový Přerov

Mesto Nový Přerov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Nový Přerov.