Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strachotín

V meste Strachotín (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Strachotín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Strachotín

Penzion Šedivý

9,4

Penzion Šedivý

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šedivý. Penzión Šedivý s barom sa nachádza v Strachotíne. Počas pobytu v penzióne máte k dispozícii terasu a môžete využívať bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Penzion Šedivý sa nachádza v meste Strachotín (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion U Studanky

9,3

Penzion U Studanky

Ubytovanie (Apartmány) Penzion U Studanky. Situated in Strachotín, 36 km from Laa an der Thaya, Penzion U Studanky features a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzion U Studanky sa nachádza v meste Strachotín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Studanky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Penzion U Studanky momentálne evidujeme 31 recenzií.

Penzion Rybarska Basta

9,1

Penzion Rybarska Basta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rybarska Basta. Penzión Rybářská Bašta sa nachádza v meste Strachotín. Ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Penzion Rybarska Basta sa nachádza v meste Strachotín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Rybarska Basta má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Rybarska Basta momentálne evidujeme 82 recenzií.

Penzion Vinařský dům PÁLAVA

8,4

Penzion Vinařský dům PÁLAVA

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vinařský dům PÁLAVA. Penzion Vinařský dům PÁLAVA sa nachádza v obci Strachotín a ponúka záhradu a terasu. V tomto 2-hviezdičkovom penzióne máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Vinařský dům PÁLAVA sa nachádza v meste Strachotín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vinařský dům PÁLAVA má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Vinařský dům PÁLAVA momentálne evidujeme 44 recenzií.

Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech

7,4

Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech

Ubytovanie (Kemping) Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech. Kemp Strachotín-Ubytovani v mobilních domech sa nachádza v Strachotíne. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech sa nachádza v meste Strachotín (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech má celkové hodnotenie 7,4. Pre Kemping Kemp Strachotin-Ubytovani v mobilnich domech momentálne evidujeme 45 recenzií.

Penzion Hazdrovi

Penzion Hazdrovi

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hazdrovi. Penzion Hazdrovi is set in Strachotín and has a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Penzion Hazdrovi sa nachádza v meste Strachotín (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Strachotín

Mesto Strachotín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Strachotín.