Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Brod nad Dyjí

V meste Brod nad Dyjí (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Brod nad Dyjí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Brod nad Dyjí

Slunečný dům č.13

9,6

Slunečný dům č.13

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Slunečný dům č.13. Slunečný dům č.13 s výhľadom do záhrady sa nachádza v Brode nad Dyjí a ponúka ubytovanie so záhradou a vonkajším bazénom. Ubytovanie Slunečný dům č.13 sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Brod nad Dyji

9,6

Chata Brod nad Dyji

Ubytovanie (Horská chata) Chata Brod nad Dyji. Set in Brod nad Dyjí, Chata Brod nad Dyji offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Chata Brod nad Dyji sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Brod nad Dyji má celkové hodnotenie 9,6. Pre Horská chata Chata Brod nad Dyji momentálne evidujeme 10 recenzií.

Slunečný dům - Jednička

9,6

Slunečný dům - Jednička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Slunečný dům - Jednička. Slunečný dům - Jednička sa nachádza v Brode nad Dyjí, 27 km od rakúskej obce Laa an der Thaya. Ubytovanie Slunečný dům - Jednička sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Trödler

9,3

Penzion Trödler

Ubytovanie (Penzión) Penzion Trödler. Set in Brod nad Dyjí, Penzion Trödler provides free WiFi. At the guest house, all rooms are equipped with a wardrobe. Ubytovanie Penzion Trödler sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slunečný dům 246

9

Slunečný dům 246

Ubytovanie (Apartmán) Slunečný dům 246. Set in Brod nad Dyjí in the South Moravian region, Slunečný dům 246 features a terrace and lake views. Ubytovanie Slunečný dům 246 sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kůlna

8,9

Apartment Kůlna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kůlna. Apartmán Kůlna ponúka ubytovanie s kuchynkou v obci Brod nad Dyjí. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Kůlna sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Kůlna má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Apartment Kůlna momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzion Pastuška

8,8

Penzion Pastuška

Ubytovanie (Vidiecky dom) Penzion Pastuška. Penzión Pastuška má detské ihrisko a zariadenia pre vodné športy a nachádza sa v meste Brod nad Dyjí v Juhomoravskom kraji. Ubytovanie Penzion Pastuška sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pastuška má celkové hodnotenie 8,8. Pre Vidiecky dom Penzion Pastuška momentálne evidujeme 182 recenzií.

Berunka

8,8

Berunka

Ubytovanie (Penzión) Berunka. Na mieste máte k dispozícii bohaté zázemie, medzi iným záhradu a terasu. Ubytovanie Berunka sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Berunka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Berunka momentálne evidujeme 50 recenzií.

HaKro

HaKro

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HaKro. HaKro is located in Brod nad Dyjí and offers a garden, a bar and a shared lounge. The accommodation is 26 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie HaKro sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom HaKro nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Slunečný dům - Sedmička

Slunečný dům - Sedmička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Slunečný dům - Sedmička. Situated in Brod nad Dyjí, Slunečný dům - Sedmička features accommodation with a private pool, a patio and lake views. Ubytovanie Slunečný dům - Sedmička sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování u sklípku

Ubytování u sklípku

Ubytovanie (Privát) Ubytování u sklípku. Located in Brod nad Dyjí in the South Moravian region, Ubytování u sklípku features a terrace and garden views. Ubytovanie Ubytování u sklípku sa nachádza v meste Brod nad Dyjí (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Brod nad Dyjí

Mesto Brod nad Dyjí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Brod nad Dyjí.