Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rohatec

V meste Rohatec (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rohatec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rohatec

Rokava

9,5

Rokava

Ubytovanie (Penzión) Rokava. Penzión Rokava sa nachádza v obci Rohatec a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rokava sa nachádza v meste Rohatec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rokava má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Rokava momentálne evidujeme 81 recenzií.

Apartmán vinaře / At Winemaker's

9,5

Apartmán vinaře / At Winemaker's

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vinaře / At Winemaker's. Apartmán vinaře/At Winemaker's s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi ponúka ubytovanie v obci Rohatec. Hostia tu môžu využívať záhradu. Ubytovanie Apartmán vinaře / At Winemaker's sa nachádza v meste Rohatec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán vinaře / At Winemaker's má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán vinaře / At Winemaker's momentálne evidujeme 27 recenzií.

Penzion U Hujňáků

9,4

Penzion U Hujňáků

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Hujňáků. Penzión U Hujňáků sa nachádza v obci Rohatec a ponúka záhradu, terasu, klimatizované izby so súkromnou kúpeľňou, súkromné parkovisko zdarma a bezplatné... Ubytovanie Penzion U Hujňáků sa nachádza v meste Rohatec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Hujňáků má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion U Hujňáků momentálne evidujeme 35 recenzií.

Vinný sklep Kovárna

8

Vinný sklep Kovárna

Ubytovanie (Apartmány) Vinný sklep Kovárna. Vinný sklep Kovárna sa nachádza v Hodoníne a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV, ako aj gril. Ubytovanie Vinný sklep Kovárna sa nachádza v meste Rohatec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinný sklep Kovárna má celkové hodnotenie 8. Pre Apartmány Vinný sklep Kovárna momentálne evidujeme 39 recenzií.

Ubytování Lábadi

Ubytování Lábadi

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Lábadi. Ubytování Lábadi is set in Rohatec. The accommodation is 10 km from Skalica. Ubytovanie Ubytování Lábadi sa nachádza v meste Rohatec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Ubytování Lábadi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Rohatec

Mesto Rohatec sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Rohatec.