Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Znojmo

V meste Znojmo (Česká republika) máme celkom 97 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Znojmo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Znojmo

Apartmán pod Mikulášem

9,9

Apartmán pod Mikulášem

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Mikulášem. Situated in Znojmo, Apartmán pod Mikulášem features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartmán pod Mikulášem sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán pod Mikulášem má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán pod Mikulášem momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán U Mikuláše

9,9

Apartmán U Mikuláše

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Mikuláše. Situated in Znojmo, Apartmán U Mikuláše features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views. Ubytovanie Apartmán U Mikuláše sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U Mikuláše má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán U Mikuláše momentálne evidujeme 31 recenzií.

Privátní ubytování U Šálků

9,9

Privátní ubytování U Šálků

Ubytovanie (Apartmán) Privátní ubytování U Šálků. Privátní ubytování U Šálků is set in Znojmo. The property has garden views. Ubytovanie Privátní ubytování U Šálků sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privátní ubytování U Šálků má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Privátní ubytování U Šálků momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzion U Hrádku

9,8

Penzion U Hrádku

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Hrádku. Penzión U Hrádku sa nachádza na tichom mieste v obci Lukov, hraničiacej s národným parkom Podyjí. Ubytovanie Penzion U Hrádku sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion U Hrádku má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion U Hrádku momentálne evidujeme 29 recenzií.

Nad Vinnym Sklipkem

9,8

Nad Vinnym Sklipkem

Ubytovanie (Apartmán) Nad Vinnym Sklipkem. Nad Vinnym Sklipkem is situated in Znojmo and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Nad Vinnym Sklipkem sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Nad Vinnym Sklipkem má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Nad Vinnym Sklipkem momentálne evidujeme 59 recenzií.

Vinařský Penzion

9,8

Vinařský Penzion

Ubytovanie (Apartmány) Vinařský Penzion. Vinařský penzión sa nachádza v znojemskej vinohradníckej oblasti v obci Strachotice. Ubytovanie Vinařský Penzion sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařský Penzion má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Vinařský Penzion momentálne evidujeme 46 recenzií.

Apartmán U Papoušků

9,8

Apartmán U Papoušků

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Papoušků. Set in Znojmo in the South Moravian region, Apartmán U Papoušků features a garden. Ubytovanie Apartmán U Papoušků sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U Papoušků má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán U Papoušků momentálne evidujeme 6 recenzií.

Renesanční dům v historickém centru Znojma

9,7

Renesanční dům v historickém centru Znojma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Renesanční dům v historickém centru Znojma. Dovolenkový dom Renesanční dům v historickém centru Znojma sa nachádza v Znojme a ponúka vám záhradu, terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Renesanční dům v historickém centru Znojma sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Renesanční dům v historickém centru Znojma má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Renesanční dům v historickém centru Znojma momentálne evidujeme 42 recenzií.

Pension Phoenix

9,7

Pension Phoenix

Ubytovanie (Penzión) Pension Phoenix. Penzión Phoenix sa nachádza v Znojme a má záhradu. V ubytovacom zariadením máte k dispozícii aj terasu a službu organizácie výletov. Ubytovanie Pension Phoenix sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Phoenix má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Pension Phoenix momentálne evidujeme 409 recenzií.

Apartman Jarosova

9,7

Apartman Jarosova

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jarosova. Located in Znojmo in the South Moravian region, Apartman Jarosova has a balcony and city views. It provides free WiFi, free bikes, a bar and a restaurant. Ubytovanie Apartman Jarosova sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Jarosova má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Jarosova momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartment Aloha

9,7

Apartment Aloha

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aloha. Apartment Aloha is located in Znojmo. Providing free WiFi, the property also has a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Aloha sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Aloha má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartment Aloha momentálne evidujeme 31 recenzií.

Ubytování Vinohrady 73

9,7

Ubytování Vinohrady 73

Ubytovanie (Privát) Ubytování Vinohrady 73. Located in Znojmo in the South Moravian region, Ubytování Vinohrady 73 features a terrace and garden views. Ubytovanie Ubytování Vinohrady 73 sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Vinohrady 73 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytování Vinohrady 73 momentálne evidujeme 94 recenzií.

Apartmán pod hradem

9,6

Apartmán pod hradem

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod hradem. Apartmán pod hradem vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi v Znojme. Centrum mesta je vzdialené 1,5 km. Ubytovanie Apartmán pod hradem sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán pod hradem má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán pod hradem momentálne evidujeme 72 recenzií.

Apartman For Eternity

9,6

Apartman For Eternity

Ubytovanie (Apartmán) Apartman For Eternity. Apartman For Eternity is situated in Znojmo. It features free WiFi, a garden, a bar and a restaurant. Ubytovanie Apartman For Eternity sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman For Eternity má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman For Eternity momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartment historical city

9,6

Apartment historical city

Ubytovanie (Privát) Apartment historical city. Ubytovacie zariadenie Apartment historical city sa nachádza v Znojme, 44 ​​km od Mikulova. Ubytovanie Apartment historical city sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment historical city má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Apartment historical city momentálne evidujeme 44 recenzií.

Apartments Corso

9,6

Apartments Corso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Corso. Apartmány Corso ponúkajú ubytovanie pri historickom centre mesta Znojmo. Z jednej strany sú obklopené mestským parkom a z druhej strany námestím. Ubytovanie Apartments Corso sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Corso má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartments Corso momentálne evidujeme 155 recenzií.

Penzion Zlatý vůl

9,6

Penzion Zlatý vůl

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zlatý vůl. Penzión Zlatý vůl sa nachádza v historickom centre mesta Znojmo v budove z 13. storočia. Ubytovanie Penzion Zlatý vůl sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Zlatý vůl má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Zlatý vůl momentálne evidujeme 216 recenzií.

Penzion u Šimečků

9,6

Penzion u Šimečků

Ubytovanie (Hostinec) Penzion u Šimečků. Situated in Šatov, Penzion u Šimečků has a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Penzion u Šimečků sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Šimečků má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hostinec Penzion u Šimečků momentálne evidujeme 11 recenzií.

Pension Archa

9,6

Pension Archa

Ubytovanie (Penzión) Pension Archa. Penzión Archa sa nachádza sa v historickom centre Znojma a sídli v historickej budove zo 16. storočia. Ubytovanie Pension Archa sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Archa má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Pension Archa momentálne evidujeme 89 recenzií.

Hotel Clemar

9,6

Hotel Clemar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Clemar. Hotel Clemar sa nachádza v Znojme. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi a službu organizácie výletov. Ubytovanie Hotel Clemar sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Clemar má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Clemar momentálne evidujeme 76 recenzií.

Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada

9,6

Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada. Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada is located in Znojmo. It provides free WiFi, barbecue facilities, a terrace and a restaurant. Ubytovanie Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Mobilheim Willerby Summer - Vyrovická přehrada momentálne evidujeme 13 recenzií.

Rezidence Černý medvěd

9,6

Rezidence Černý medvěd

Ubytovanie (Penzión) Rezidence Černý medvěd. Rezidencia Černý medvěd s terasou a spoločným salónikom sa nachádza v Znojme. Ponúka službu organizácie výletov, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rezidence Černý medvěd sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rezidence Černý medvěd má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Rezidence Černý medvěd momentálne evidujeme 44 recenzií.

Stará Pekárna/Old Bakery

9,5

Stará Pekárna/Old Bakery

Ubytovanie (Penzión) Stará Pekárna/Old Bakery. Set in Znojmo, in a building dating from 13th century, Stará Pekárna/Old Bakery offers a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytovanie Stará Pekárna/Old Bakery sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Stará Pekárna/Old Bakery má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Stará Pekárna/Old Bakery momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion Ve Starém městě

9,5

Penzion Ve Starém městě

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Ve Starém městě. Located in Znojmo in the South Moravian region, Penzion Ve Starém městě has a terrace. Ubytovanie Penzion Ve Starém městě sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Ve Starém městě má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Penzion Ve Starém městě momentálne evidujeme 24 recenzií.

Penzion Pastyřík

9,5

Penzion Pastyřík

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Pastyřík. Penzion Pastyřík is set in Vrbovec. The accommodation has free WiFi. The apartment is equipped with a satellite flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytovanie Penzion Pastyřík sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pastyřík má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Penzion Pastyřík momentálne evidujeme 29 recenzií.

Penzion Krásný sklep

9,5

Penzion Krásný sklep

Ubytovanie (Penzión) Penzion Krásný sklep. Penzión Krásný sklep sa nachádza v Znojme a ponúka gril. Hostia tu môžu navštíviť záhradu a terasu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion Krásný sklep sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Krásný sklep má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Krásný sklep momentálne evidujeme 65 recenzií.

Apartmán Prokopa Holého

9,5

Apartmán Prokopa Holého

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Prokopa Holého. Offering free WiFi and garden views, Apartmán Prokopa Holého is an accommodation set in Znojmo. Ubytovanie Apartmán Prokopa Holého sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Prokopa Holého má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Prokopa Holého momentálne evidujeme 42 recenzií.

Apartmán Antonínská

9,5

Apartmán Antonínská

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Antonínská. Apartmán Antonínská is set in Znojmo. This apartment offers a garden as well as free WiFi. Ubytovanie Apartmán Antonínská sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Antonínská má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Antonínská momentálne evidujeme 37 recenzií.

Penzion U Císaře Zikmunda

9,5

Penzion U Císaře Zikmunda

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Císaře Zikmunda. Penzión U Císaře Zikmunda sa nachádza v pokojnej časti historického centra Znojma. Ubytovanie Penzion U Císaře Zikmunda sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Císaře Zikmunda má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion U Císaře Zikmunda momentálne evidujeme 190 recenzií.

Včelařství pod svatým Floriánem

9,4

Včelařství pod svatým Floriánem

Ubytovanie (Apartmány) Včelařství pod svatým Floriánem. Ubytovacie zariadenie Včelařství pod svatým Floriánem sa nachádza v Znojme a má bezplatné Wi-Fi a hostia si môžu oddýchnuť v záhrade a na terase na mieste. Ubytovanie Včelařství pod svatým Floriánem sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Včelařství pod svatým Floriánem má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Včelařství pod svatým Floriánem momentálne evidujeme 38 recenzií.

Penzion Kulíšek

9,4

Penzion Kulíšek

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kulíšek. Penzión Kulíšek sa nachádza v historickom centre mesta Znojmo a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastnou kúpeľňou, kaviareň s terasou a letnú záhradu. Ubytovanie Penzion Kulíšek sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kulíšek má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Kulíšek momentálne evidujeme 299 recenzií.

Hotel Katerina

9,4

Hotel Katerina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Katerina. Hotel Katerina bol zrekonštruovaný v roku 2016 a nachádza sa v centre mesta Znojmo. Ponúka ubytovanie s výhľadom na národný park Podyjí. Ubytovanie Hotel Katerina sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Katerina má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel Katerina momentálne evidujeme 597 recenzií.

Ubytovani Na Hrazi 91

9,4

Ubytovani Na Hrazi 91

Ubytovanie (Penzión) Ubytovani Na Hrazi 91. Penzión Ubytování Na Hrázi 91 sa nachádza v Znojme. V izbách nájdu hostia terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Ubytovani Na Hrazi 91 sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovani Na Hrazi 91 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Ubytovani Na Hrazi 91 momentálne evidujeme 173 recenzií.

Oáza v centru

9,3

Oáza v centru

Ubytovanie (Apartmán) Oáza v centru. Oáza v centru is located in Znojmo and offers a casino. Including a garden, this apartment also features a restaurant. Ubytovanie Oáza v centru sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Oáza v centru má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Oáza v centru momentálne evidujeme 5 recenzií.

Althanský palác

9,3

Althanský palác

Ubytovanie (Penzión) Althanský palác. Althanský palác sa nachádza v Znojme a zahŕňa bezplatné Wi-Fi, záhradu, terasu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Althanský palác sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Althanský palác má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Althanský palác momentálne evidujeme 73 recenzií.

Penzion Sklep Sv. Urbana

9,3

Penzion Sklep Sv. Urbana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sklep Sv. Urbana. Penzión Sklep Sv. Urbana s terasou a barom sa nachádza v Znojme. Ubytovanie Penzion Sklep Sv. Urbana sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sklep Sv. Urbana má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Sklep Sv. Urbana momentálne evidujeme 99 recenzií.

Apartmán

9,3

Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán. Apartmán is situated in Znojmo. This apartment features a tour desk and free WiFi. Ubytovanie Apartmán sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán momentálne evidujeme 5 recenzií.

Garden apartments

9,3

Garden apartments

Ubytovanie (Privát) Garden apartments. Ubytovanie Garden apartments sa nachádza v Znojme. Je z neho výhľad do záhrady a hostia tu môžu využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Garden apartments sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Garden apartments má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Garden apartments momentálne evidujeme 43 recenzií.

TGM Hotel Residence

9,3

TGM Hotel Residence

Ubytovanie (Hotel) TGM Hotel Residence. Hotel TGM Residence sa nachádza v historickom centre mesta a hosťom ponúka suity a apartmány vo vinárskom regióne v okolí Znojma, ako aj bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie TGM Hotel Residence sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie TGM Hotel Residence má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel TGM Hotel Residence momentálne evidujeme 347 recenzií.

Rezidence Zvon

9,2

Rezidence Zvon

Ubytovanie (Penzión) Rezidence Zvon. Rezidencia Zvon sa nachádza v centre Znojma a ponúka prehliadky okolitých vínnych pivníc a viníc so sprievodcom. Ubytovanie Rezidence Zvon sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rezidence Zvon má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Rezidence Zvon momentálne evidujeme 288 recenzií.

Penzion Alma

9,2

Penzion Alma

Ubytovanie (Penzión) Penzion Alma. Located in Znojmo, Penzion Alma features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Alma sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Alma má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Alma momentálne evidujeme 9 recenzií.

Vinařské apartmány

9,2

Vinařské apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Vinařské apartmány. Vinařské apartmány ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a kuchyňou v Znojme. Všetky ubytovacie jednotky majú výhľad na rieku a obývaciu izbu. Ubytovanie Vinařské apartmány sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařské apartmány má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Vinařské apartmány momentálne evidujeme 76 recenzií.

Penzion Austis

9,2

Penzion Austis

Ubytovanie (Penzión) Penzion Austis. Penzión Austis sa nachádza v Znojme, 700 metrov od Vojvodskej rotundy, a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, terasu a možnosť zadarmo využívať... Ubytovanie Penzion Austis sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Austis má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Austis momentálne evidujeme 371 recenzií.

Pension Grant Lux Znojmo

9,1

Pension Grant Lux Znojmo

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Grant Lux Znojmo. Tento penzión sídli v historickej vile v centre Znojma, len 5 minút pešo od autobusovej a železničnej stanice. Ubytovanie Pension Grant Lux Znojmo sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Grant Lux Znojmo má celkové hodnotenie 9,1. Pre Bed and breakfast Pension Grant Lux Znojmo momentálne evidujeme 130 recenzií.

Penzion Sarton

9,1

Penzion Sarton

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Sarton. Located in Lukov, 29 km from Retz, Penzion Sarton provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Penzion Sarton sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sarton má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Penzion Sarton momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmán Šaldorf

9,1

Apartmán Šaldorf

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Šaldorf. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Apartmán Šaldorf provides accommodation in Znojmo with free WiFi and pool views. Ubytovanie Apartmán Šaldorf sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán Šaldorf má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Apartmán Šaldorf momentálne evidujeme 10 recenzií.

Ubytování GM

9,1

Ubytování GM

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování GM. Located in Znojmo, Ubytování GM offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. The property features garden views. Ubytovanie Ubytování GM sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování GM má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Ubytování GM momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzion Harvart

9,1

Penzion Harvart

Ubytovanie (Penzión) Penzion Harvart. Penzión Harvart sa nachádza v Znojme a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Vybrané izby sú vybavené kuchynkou s chladničkou. Ubytovanie Penzion Harvart sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Harvart má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Harvart momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzion Kaplanka

9,1

Penzion Kaplanka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kaplanka. Penzión Kaplanka sa nachádza v historickom centre Znojma, v zrekonštruovanej budove z 15. storočia, 400 m od zámku a nájdete tu vínny bar. Ubytovanie Penzion Kaplanka sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kaplanka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Kaplanka momentálne evidujeme 626 recenzií.

Ubytování Dyje

9

Ubytování Dyje

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Dyje. Ubytování Dyje sa nachádza v Znojme a ponúka bezplatné súkromné ​​parkovisko na mieste. Ubytovanie Ubytování Dyje sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování Dyje má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Ubytování Dyje momentálne evidujeme 64 recenzií.

Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada

9

Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada is situated in Znojmo. Ubytovanie Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada sa nachádza v meste Znojmo (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Mobilheim Atlas Villa V. - Výrovická přehrada momentálne evidujeme 15 recenzií.

Ubytovanie v meste Znojmo

Mesto Znojmo sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 97 hotelov a ubytovanie v meste Znojmo.