Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Miroslav

V meste Miroslav (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Miroslav

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Miroslav

Penzion a vinařství NATURVINI

9,5

Penzion a vinařství NATURVINI

Ubytovanie (Farma) Penzion a vinařství NATURVINI. Situated in Miroslav in the South Moravian region, Penzion a vinařství NATURVINI features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Penzion a vinařství NATURVINI sa nachádza v meste Miroslav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a vinařství NATURVINI má celkové hodnotenie 9,5. Pre Farma Penzion a vinařství NATURVINI momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel Hanzel

9,1

Hotel Hanzel

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hanzel. Hotel Hanzel sa nachádza v meste Miroslav, na ceste z Brna do Znojma, a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a terasu. Ubytovanie Hotel Hanzel sa nachádza v meste Miroslav (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Hanzel má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Hanzel momentálne evidujeme 59 recenzií.

Penzion Kašenec

6,7

Penzion Kašenec

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kašenec. Penzion Kašenec sa nachádza v obci Miroslav a ponúka bezplatné Wi-Fi. Penzión má rodinné izby. Izby v penzióne majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Ubytovanie Penzion Kašenec sa nachádza v meste Miroslav (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Miroslav

Mesto Miroslav sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Miroslav.