Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Boskovice

V meste Boskovice (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Boskovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Boskovice

Chalupa Boskovice

9,6

Chalupa Boskovice

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa Boskovice. Apartmán Chalupa Boskovice sa nachádza v Boskoviciach, 33 km od Brna. Od Olomouca je vzdialený 46 km a ponúka vám bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa Boskovice sa nachádza v meste Boskovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Chalupa Boskovice má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Chalupa Boskovice momentálne evidujeme 34 recenzií.

Villa Kořenec 2

9,3

Villa Kořenec 2

Ubytovanie (Vila) Villa Kořenec 2. Ubytovacie zariadenie Vila Kořenec 2 sa nachádza v obci Kořenec a ponúka spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a izbovú službu. Ubytovanie Villa Kořenec 2 sa nachádza v meste Boskovice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán v židovské čtvrti

8,8

Apartmán v židovské čtvrti

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v židovské čtvrti. Apartmán v židovské čtvrti is set in Boskovice. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartmán v židovské čtvrti sa nachádza v meste Boskovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán v židovské čtvrti má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán v židovské čtvrti momentálne evidujeme 30 recenzií.

Hotel Pod Zámkem

8,8

Hotel Pod Zámkem

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pod Zámkem. Hotel Pod Zámkem sa nachádza v Boskoviciach a ponúka trojhviezdičkové ubytovanie so záhradou, barom a terasou. Ubytovanie Hotel Pod Zámkem sa nachádza v meste Boskovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pod Zámkem má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Pod Zámkem momentálne evidujeme 345 recenzií.

Hotel Moravia

8,4

Hotel Moravia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Moravia. Hotel Moravia sa nachádza v budove starého vodného mlyna na okraji mesta Boskovice, ponúka súkromný rybník a vlastnú reštauráciu, v ktorej si vychutnáte... Ubytovanie Hotel Moravia sa nachádza v meste Boskovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Moravia má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Moravia momentálne evidujeme 190 recenzií.

Hotel Slavia

7,7

Hotel Slavia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slavia. Hotel Slavia sa nachádza iba 100 metrov od železničnej stanice Boskovice a 500 metrov od centra mesta a hosťom ponúka reštauráciu s barom a bezplatné... Ubytovanie Hotel Slavia sa nachádza v meste Boskovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Slavia má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Slavia momentálne evidujeme 262 recenzií.

Hotel Zálozna Boskovice

7,6

Hotel Zálozna Boskovice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zálozna Boskovice. Hotel Zálozna Boskovice sa nachádza v Boskoviciach a má spoločenskú miestnosť a reštauráciu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Zálozna Boskovice sa nachádza v meste Boskovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Zálozna Boskovice má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hotel Hotel Zálozna Boskovice momentálne evidujeme 43 recenzií.

Ubytovanie v meste Boskovice

Mesto Boskovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Boskovice.