Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolní Dunajovice

V meste Dolní Dunajovice (Česká republika) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dolní Dunajovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dolní Dunajovice

Apartmány U studny

10

Apartmány U studny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U studny. Apartmány U studny provides a terrace, as well as accommodation with a kitchen in Dolní Dunajovice. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie Apartmány U studny sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Na Dědině

10

Chalupa Na Dědině

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Na Dědině. Chalupa Na Dědině is located in Dolní Dunajovice. Free WiFi is offered. The holiday home also includes 1 bathroom. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Chalupa Na Dědině sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Ema Dolní Dunajovice

9,9

Apartmán Ema Dolní Dunajovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ema Dolní Dunajovice. Set in Dolní Dunajovice, Apartmán Ema Dolní Dunajovice offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Ema Dolní Dunajovice sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Ema Dolní Dunajovice má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Ema Dolní Dunajovice momentálne evidujeme 42 recenzií.

Ubytování u Kratochvílů

9,5

Ubytování u Kratochvílů

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování u Kratochvílů. Ubytovanie u Kratochvílů s výhľadom na bazén sa nachádza v meste Dolní Dunajovice a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, grilom, záhradou a... Ubytovanie Ubytování u Kratochvílů sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování u Kratochvílů má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Ubytování u Kratochvílů momentálne evidujeme 159 recenzií.

Apartmany Dolni Dunajovice

9,4

Apartmany Dolni Dunajovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Dolni Dunajovice. Apartmány Dolní Dunajovice sa nachádzajú v obci Dolní Dunajovice. Hostia môžu využívať gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany Dolni Dunajovice sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Dolni Dunajovice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmany Dolni Dunajovice momentálne evidujeme 143 recenzií.

Apartmámy MALIK

9,4

Apartmámy MALIK

Ubytovanie (Apartmány) Apartmámy MALIK. Set in Dolní Dunajovice, 28 km from Laa an der Thaya, Apartmámy MALIK offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartmámy MALIK sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Dolní Dunajovice

9,4

Penzion Dolní Dunajovice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dolní Dunajovice. Penzión Dolní Dunajovice s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a grilom sa nachádza v obci Dolní Dunajovice a ponúka ochutnávky vín pre všetkých hostí... Ubytovanie Penzion Dolní Dunajovice sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Dolní Dunajovice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Dolní Dunajovice momentálne evidujeme 336 recenzií.

Malovaný dvoreček

9,2

Malovaný dvoreček

Ubytovanie (Apartmán) Malovaný dvoreček. Malovaný dvoreček is situated in Dolní Dunajovice and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Malovaný dvoreček sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Malovaný dvoreček má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Malovaný dvoreček momentálne evidujeme 10 recenzií.

Ubytování U Zábojů

9,2

Ubytování U Zábojů

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Zábojů. Ubytovanie U Zábojů sa nachádza v tichej časti obce a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, výhľad na Pálavské vrchy s vinicami a záhradu s... Ubytovanie Ubytování U Zábojů sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Zábojů má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Ubytování U Zábojů momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmán Dunajky

9,1

Apartmán Dunajky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dunajky. Apartmán Dunajky sa nachádza v Dolních Dunajovicích, 38 km od Brna. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s terasou, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Dunajky sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Dunajky má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán Dunajky momentálne evidujeme 18 recenzií.

Penzion Volařík

9,1

Penzion Volařík

Ubytovanie (Penzión) Penzion Volařík. Penzión Volařík s výhľadom na chránenú krajinnú oblasť Pálava sa nachádza v obci Dolní Dunajovice. Ubytovanie Penzion Volařík sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Volařík má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Volařík momentálne evidujeme 522 recenzií.

Malovaný dvůr

9,1

Malovaný dvůr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Malovaný dvůr. Set in Dolní Dunajovice, Malovaný dvůr offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Malovaný dvůr sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Malovaný dvůr má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Malovaný dvůr momentálne evidujeme 10 recenzií.

Ubytování Kroupa

8,9

Ubytování Kroupa

Ubytovanie (Privát) Ubytování Kroupa. Ubytovacie zariadenie Ubytování Kroupa sa nachádza v centre obce Dolní Dunajovice v Juhomoravskom kraji, 6 km od mesta Mikulov a 38 km od Brna. Ubytovanie Ubytování Kroupa sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Kroupa má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Ubytování Kroupa momentálne evidujeme 195 recenzií.

Penzion Kratochvíl

8,9

Penzion Kratochvíl

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kratochvíl. Penzión Kratochvíl sa nachádza vo vinárskej oblasti v obci Dolní Dunajovice a naskytá sa z neho krásny výhľad na pohorie Pálava. Ubytovanie Penzion Kratochvíl sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kratochvíl má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Kratochvíl momentálne evidujeme 901 recenzií.

Penzion Slunecnice

8,9

Penzion Slunecnice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Slunecnice. Tento útulný penzión sa nachádza v malej obci Dolní Dunajovice a ponúka vonkajší bazén a reštauráciu. K vybaveniu patrí vínna pivnica a vinotéka. Ubytovanie Penzion Slunecnice sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Slunecnice má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Slunecnice momentálne evidujeme 146 recenzií.

VILA WITKE

8,8

VILA WITKE

Ubytovanie (Privát) VILA WITKE. Situated in Dolní Dunajovice, 28 km from Laa an der Thaya, VILA WITKE features a garden and free WiFi. Ubytovanie VILA WITKE sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie VILA WITKE má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát VILA WITKE momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Barina

8,7

Penzion Barina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Barina. Penzión Bařina sa nachádza v obci Dolní Dunajovice, 6 km od Mikulova a 40 km od Brna. Ubytovanie Penzion Barina sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Barina má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Barina momentálne evidujeme 129 recenzií.

Penzion u Skaláků

8,7

Penzion u Skaláků

Ubytovanie (Privát) Penzion u Skaláků. Penzion u Skaláků is set in Dolní Dunajovice and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 31 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Penzion u Skaláků sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion u Skaláků má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Penzion u Skaláků momentálne evidujeme 38 recenzií.

Pension u Pekárny

8,7

Pension u Pekárny

Ubytovanie (Penzión) Pension u Pekárny. Penzión u Pekárny sa nachádza na pokojnom mieste v obci Dolní Dunajovice a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným prístupom do sezónne... Ubytovanie Pension u Pekárny sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Pension u Pekárny má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Pension u Pekárny momentálne evidujeme 22 recenzií.

Restaurace a Penzion Praha

8,3

Restaurace a Penzion Praha

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a Penzion Praha. Restaurace a Penzion Praha sa nachádza v meste Dolní Dunajovice. Má reštauráciu, v ktorej sa podávajú tradičné jedlá miestnej kuchyne. Ubytovanie Restaurace a Penzion Praha sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Restaurace a Penzion Praha má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Restaurace a Penzion Praha momentálne evidujeme 813 recenzií.

Penzion Fontána

7,5

Penzion Fontána

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fontána. Penzión Fontána sa nachádza v obci Dolní Dunajovice, 38 km od Brna. Ubytovanie Penzion Fontána sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Fontána má celkové hodnotenie 7,5. Pre Penzión Penzion Fontána momentálne evidujeme 196 recenzií.

Penzion a vinařství Lelíkovi

Penzion a vinařství Lelíkovi

Ubytovanie (Penzión) Penzion a vinařství Lelíkovi. Penzion a vinařství Lelíkovi features a shared lounge, garden, barbecue facilities and terrace in Dolní Dunajovice. Ubytovanie Penzion a vinařství Lelíkovi sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Holacký

Penzion Holacký

Ubytovanie (Vila) Penzion Holacký. Located in Dolní Dunajovice, Penzion Holacký provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Penzion Holacký sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vila Penzion Holacký nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Lederer

Penzion Lederer

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lederer. Penzion Lederer features a bar, shared lounge, a garden and terrace in Dolní Dunajovice. The guest house has family rooms. Ubytovanie Penzion Lederer sa nachádza v meste Dolní Dunajovice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dolní Dunajovice

Mesto Dolní Dunajovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Dolní Dunajovice.