Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slavkov u Brna

V meste Slavkov u Brna (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slavkov u Brna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slavkov u Brna

Apartment Lidická Slavkov, 4 person

9,6

Apartment Lidická Slavkov, 4 person

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lidická Slavkov, 4 person. Apartmán Lidická Slavkov sa nachádza v Slavkove u Brna, 20 km od Brna. Ubytovanie Apartment Lidická Slavkov, 4 person sa nachádza v meste Slavkov u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Lidická Slavkov, 4 person má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Lidická Slavkov, 4 person momentálne evidujeme 24 recenzií.

Hotel Florian

9,1

Hotel Florian

Ubytovanie (Hotel) Hotel Florian. Hotel Florian sa nachádza v meste Slavkov u Brna a má zariadenia na vodné športy, sezónny vonkajší bazén a terasu. Ubytovanie Hotel Florian sa nachádza v meste Slavkov u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Florian má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Florian momentálne evidujeme 255 recenzií.

Vila Austerlitz

9,1

Vila Austerlitz

Ubytovanie (Penzión) Vila Austerlitz. Penzión Vila Austerlitz sa nachádza v meste Slavkov u Brna. Ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a službu organizácie výletov. Ubytovanie Vila Austerlitz sa nachádza v meste Slavkov u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Austerlitz má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Vila Austerlitz momentálne evidujeme 57 recenzií.

Hotel Olga

8,8

Hotel Olga

Ubytovanie (Hotel) Hotel Olga. Hotel Olga sa nachádza v meste Slavkov u Brna a ponúka terasu a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Olga sa nachádza v meste Slavkov u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Olga má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Olga momentálne evidujeme 160 recenzií.

Golf Hotel Austerlitz

8,5

Golf Hotel Austerlitz

Ubytovanie (Hotel) Golf Hotel Austerlitz. Hotel Golf Austerlitz sa nachádza v meste Slavkov u Brna. Ponúka reštauráciu, bar, spoločný lounge a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Golf Hotel Austerlitz sa nachádza v meste Slavkov u Brna (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Napoleon Austerlitz

8,2

Hotel Napoleon Austerlitz

Ubytovanie (Hotel) Hotel Napoleon Austerlitz. Hotel Sokolský Dům Austerlitz má výhodnú polohu v centre mesta Slavkov u Brna. Nachádza sa priamo na námestí, 200 metrov od Zámku Slavkov. Ubytovanie Hotel Napoleon Austerlitz sa nachádza v meste Slavkov u Brna (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Napoleon Austerlitz má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Napoleon Austerlitz momentálne evidujeme 227 recenzií.

Simply rooms

Simply rooms

Ubytovanie (Hotel) Simply rooms. Simply rooms is offering accommodation in Slavkov u Brna. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Simply rooms sa nachádza v meste Slavkov u Brna (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Slavkov u Brna

Mesto Slavkov u Brna sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Slavkov u Brna.