Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Němčičky

V meste Němčičky (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Němčičky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Němčičky

Apartmány 27

9,8

Apartmány 27

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány 27. Offering barbecue facilities, Apartmány 27 offers accommodation in Němčičky. Ubytovanie Apartmány 27 sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány 27 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány 27 momentálne evidujeme 6 recenzií.

Relax na Morave

9,6

Relax na Morave

Ubytovanie (Chata v prírode) Relax na Morave. Ubytovanie Relax na Morave sa nachádza v obci Němčičky. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Relax na Morave sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Relax na Morave má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Relax na Morave momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartment Koprivovi

9,4

Apartment Koprivovi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Koprivovi. Located in Němčičky in the South Moravian region, Apartment Koprivovi has a garden. The property features garden views and is 50 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Apartment Koprivovi sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Koprivovi má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment Koprivovi momentálne evidujeme 24 recenzií.

Ubytování Němčičky

9,3

Ubytování Němčičky

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ubytování Němčičky. Ubytování Němčičky poskytuje ubytovanie s priamym prístupom k vchodu na lyžiach a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování Němčičky sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Němčičky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Bed and breakfast Ubytování Němčičky momentálne evidujeme 380 recenzií.

Farma Ovčí Terasy

9,2

Farma Ovčí Terasy

Ubytovanie (Farma) Farma Ovčí Terasy. Farma Ovčí Terasy sa nachádza v meste Němčičky v Českej republike. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a ďalším základným vybavením. Ubytovanie Farma Ovčí Terasy sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Farma Ovčí Terasy má celkové hodnotenie 9,2. Pre Farma Farma Ovčí Terasy momentálne evidujeme 18 recenzií.

Apartmán Modré z nebe

9,2

Apartmán Modré z nebe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Modré z nebe. Apartmán Modré z nebe sa nachádza v obci Němčičky. Ponúka vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmán Modré z nebe sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán Modré z nebe má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Modré z nebe momentálne evidujeme 8 recenzií.

Chata Anča

9,1

Chata Anča

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Anča. Chata Anča sa nachádza v obci Němčičky, 20 km od zámku Lednice. Ponúka záhradu s grilom a trampolínou. Ubytovanie Chata Anča sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Chata Anča má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkový dom Chata Anča momentálne evidujeme 21 recenzií.

Pohádkový Brčálník

9,1

Pohádkový Brčálník

Ubytovanie (Apartmány) Pohádkový Brčálník. Pohádkový Brčálník sa nachádza v obci Němčičky a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie Pohádkový Brčálník sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pohádkový Brčálník má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Pohádkový Brčálník momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion u Karla

Penzion u Karla

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion u Karla. Penzion u Karla is located in Němčičky. The holiday home features city views and is 50 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Penzion u Karla sa nachádza v meste Němčičky (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Penzion u Karla nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Němčičky

Mesto Němčičky sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Němčičky.