Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Křtiny

V meste Křtiny (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Křtiny

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Křtiny

Penzion Starý Pivovar

9,3

Penzion Starý Pivovar

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Starý Pivovar. Set amidst the Moravian Karst, Penzion Starý Pivovar is 1 minute drive from Křtiny and offers a common area with a children’s corner, a large garden with a... Ubytovanie Penzion Starý Pivovar sa nachádza v meste Křtiny (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Starý Pivovar má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Penzion Starý Pivovar momentálne evidujeme 22 recenzií.

Zámek Křtiny

8,9

Zámek Křtiny

Ubytovanie (Hotel) Zámek Křtiny. Zámek Křtiny ponúka ubytovanie v obci Křtiny. Všetky izby majú TV s plochou obrazovkou a niektoré majú priestor na posedenie pre vaše pohodlie. Ubytovanie Zámek Křtiny sa nachádza v meste Křtiny (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zámek Křtiny má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Zámek Křtiny momentálne evidujeme 111 recenzií.

Apartmán Křtiny

Apartmán Křtiny

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Křtiny. Situated in Křtiny in the South Moravian region, Apartmán Křtiny has a garden. Guests have access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmán Křtiny sa nachádza v meste Křtiny (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Křtiny

Mesto Křtiny sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Křtiny.