Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šlapanice

V meste Šlapanice (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šlapanice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šlapanice

Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD

9,7

Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD

Ubytovanie (Apartmán) Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD. Set in Šlapanice, Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD sa nachádza v meste Šlapanice (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartment ROCI

8,8

Apartment ROCI

Ubytovanie (Penzión) Apartment ROCI. Set in Šlapanice, Apartment ROCI features a bar, garden, tennis court, and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytovanie Apartment ROCI sa nachádza v meste Šlapanice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Univerzitní centrum Šlapanice

8,2

Univerzitní centrum Šlapanice

Ubytovanie (Hotel) Univerzitní centrum Šlapanice. Univerzitné centrum Šlapanice sa nachádza 10 km od centra Brna a ponúka fitnescentrum, terasu a izby káblovým pripojením na internet zdarma. Ubytovanie Univerzitní centrum Šlapanice sa nachádza v meste Šlapanice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Univerzitní centrum Šlapanice má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Univerzitní centrum Šlapanice momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartmá Šlapanice

Apartmá Šlapanice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmá Šlapanice. Apartmá Šlapanice sa nachádza v Brne, 11 km od hradu Špilberk, 12 km od Brnianskych veľtrhov a 10 km od vily Tugendhat. Ubytovanie Apartmá Šlapanice sa nachádza v meste Šlapanice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šlapanice

Mesto Šlapanice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Šlapanice.