Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nová Lhota

V meste Nová Lhota (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nová Lhota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nová Lhota

Penzion U Černého Potoka

8,9

Penzion U Černého Potoka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Černého Potoka. Tento penzión sa nachádza v Bielych Karpatoch v Novej Lhote pri vstupe do prírodnej rezervácie Biele Karpaty. Ubytovanie Penzion U Černého Potoka sa nachádza v meste Nová Lhota (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Černého Potoka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion U Černého Potoka momentálne evidujeme 173 recenzií.

RS Vápenky

RS Vápenky

Ubytovanie (Chata v prírode) RS Vápenky. Chata RS sa nachádza v obci Nová Lhota. Ponúka zariadenia na vodné športy, ubytovanie s kuchyňou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie RS Vápenky sa nachádza v meste Nová Lhota (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode RS Vápenky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata U dubu

Chata U dubu

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata U dubu. Located in Nová Lhota, Chata U dubu provides accommodation with a balcony and free WiFi. The lodge features mountain views and is 42 km from Skalica. Ubytovanie Chata U dubu sa nachádza v meste Nová Lhota (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Chata v prírode Chata U dubu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chatka 3

Chatka 3

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka 3. Featuring a garden, a fitness centre, and a bar, Chatka 3 provides accommodation in Nová Lhota with free WiFi and garden views. Ubytovanie Chatka 3 sa nachádza v meste Nová Lhota (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Chatka 3 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nová Lhota

Mesto Nová Lhota sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nová Lhota.