Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nový Šaldorf

V meste Nový Šaldorf (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nový Šaldorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nový Šaldorf

Penzion u Tonicka

9,2

Penzion u Tonicka

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Tonicka. Penzión u Tonicka sa nachádza v obci Nový Šaldorf. K dispozícii je terasa, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzion u Tonicka sa nachádza v meste Nový Šaldorf (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Miri

9,1

Penzion Miri

Ubytovanie (Penzión) Penzion Miri. Located in Znojmo, Penzion Miri features a bar, shared lounge, terrace, and free WiFi. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Penzion Miri sa nachádza v meste Nový Šaldorf (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Miri má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Miri momentálne evidujeme 9 recenzií.

Hotel Schaller

6,6

Hotel Schaller

Ubytovanie (Hotel) Hotel Schaller. Hotel Schaller ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Nový Šaldorf-Sedlešovice. K dispozícii je spoločná kúpeľňa. Ubytovanie Hotel Schaller sa nachádza v meste Nový Šaldorf (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Schaller má celkové hodnotenie 6,6. Pre Hotel Hotel Schaller momentálne evidujeme 23 recenzií.

U Bobule

U Bobule

Ubytovanie (Apartmán) U Bobule. U Bobule is set in Nový Šaldorf. The accommodation is 5 km from Znojmo, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie U Bobule sa nachádza v meste Nový Šaldorf (Česko - Juhomoravský kraj).

Šaldorfské domky

Šaldorfské domky

Ubytovanie (Apartmán) Šaldorfské domky. Set in Louka in the South Moravian Region region, Šaldorfské domky features a garden. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Šaldorfské domky sa nachádza v meste Nový Šaldorf (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nový Šaldorf

Mesto Nový Šaldorf sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Nový Šaldorf.