Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mikulčice

V meste Mikulčice (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mikulčice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mikulčice

Slovanský penzion

9,9

Slovanský penzion

Ubytovanie (Penzión) Slovanský penzion. Slovanský penzión so záhradou a terasou sa nachádza v obci Mikulčice. Ponúka izby s kuchyňou a kúpeľňou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Slovanský penzion sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Slovanský penzion má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Slovanský penzion momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzion Mikulecký Kutloch

9,9

Penzion Mikulecký Kutloch

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Mikulecký Kutloch. Located in Mikulčice, 26 km from Valtice, Penzion Mikulecký Kutloch provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzion Mikulecký Kutloch sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Mikulecký Kutloch má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Penzion Mikulecký Kutloch momentálne evidujeme 5 recenzií.

Vinařství Výmola

9,7

Vinařství Výmola

Ubytovanie (Penzión) Vinařství Výmola. Penzión Vinařství Výmola sa nachádza v obci Mikulčice. Ponúka bezplatné bicykle, gril, záhradu, terasu, službu nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vinařství Výmola sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství Výmola má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Vinařství Výmola momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion Kateřina

9,7

Penzion Kateřina

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Kateřina. Penzión Katerina sa nachádza v Mikulčiciach, 30 km od Mikulova a 49 km od obce Laa an der Thaya. Ubytovanie Penzion Kateřina sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kateřina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Penzion Kateřina momentálne evidujeme 118 recenzií.

Rekreační dům U parku

9,2

Rekreační dům U parku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační dům U parku. Rekreační dům U parku sa nachádza v obci Mikulčice, 27 km od Nitry. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi a súkromné ​​parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Rekreační dům U parku sa nachádza v meste Mikulčice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

9,1

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

Ubytovanie (Penzión) Penzion ve Vinařství Maláník-Osička. Penzión ve Vinařství Maláník-Osička je časťou vinárstva vzdialeného 1 km od centra Mikulčíc a 30 minút jazdy autom od Lednicko-Valtickej oblasti, ktorá je... Ubytovanie Penzion ve Vinařství Maláník-Osička sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion ve Vinařství Maláník-Osička má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion ve Vinařství Maláník-Osička momentálne evidujeme 50 recenzií.

Vinný sklep u Konečků

8,6

Vinný sklep u Konečků

Ubytovanie (Penzión) Vinný sklep u Konečků. Ubytovanie Vinný sklep u Konečků sa nachádza v Mikulčiciach. K dispozícii je spoločná kuchyňa, ako aj terasa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vinný sklep u Konečků sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinný sklep u Konečků má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Vinný sklep u Konečků momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion U Kostela

8,5

Penzion U Kostela

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Kostela. Penzión U Kostela je súčasťou rodinou prevádzkovaného vinárstva s vínnou pivnicou a možnosťou degustácie priamo na mieste. Ubytovanie Penzion U Kostela sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Kostela má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion U Kostela momentálne evidujeme 155 recenzií.

Penzion a vinný sklep U Slunečnice

Penzion a vinný sklep U Slunečnice

Ubytovanie (Apartmán) Penzion a vinný sklep U Slunečnice. Penzion a vinný sklep U Slunečnice is set in Mikulčice and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Penzion a vinný sklep U Slunečnice sa nachádza v meste Mikulčice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Matůšků

U Matůšků

Ubytovanie (Apartmány) U Matůšků. Set in Mikulčice, 30 km from Mikulov, U Matuška offers a bar and free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie U Matůšků sa nachádza v meste Mikulčice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování na výminku

Ubytování na výminku

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytování na výminku. Providing a terrace and free WiFi, Ubytování na výminku offers accommodation in Mikulčice. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Ubytování na výminku sa nachádza v meste Mikulčice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Mikulčice

Mesto Mikulčice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Mikulčice.