Hľadať

Ubytovanie

Slovanský penzion Penzión

Těšice 472, Mikulčice, 696 19, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Slovanský penzion. Slovanský penzión so záhradou a terasou sa nachádza v obci Mikulčice. Ponúka izby s kuchyňou a kúpeľňou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Slovanský penzion sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Slovanský penzion má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Slovanský penzion momentálne evidujeme 44 recenzií.

Popis ubytovania Slovanský penzion

V obci Mikulčice a v okolí sa môžu venovať rôznym aktivitám, ako je napríklad cyklistika. V izbách Slovanského penziónu je k dispozícii šatníková skriňa, TV s plochou obrazovkou, kávovar a priestor na posedenie. Slovanský penzión je vzdialený 39 km od mesta Mikulov a 67 km od letiska Brno-Tuřany. Z niektorých sa hostia môžu pokochať výhľadom do záhrady. Slovanský penzión so záhradou a terasou sa nachádza v obci Mikulčice. Ponúka izby s kuchyňou a kúpeľňou a bezplatné Wi-Fi.

Vybavenie ubytovania Slovanský penzion

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Aerobic Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Plážové slnečníky
 • Individuálna registrácia/odhlásenie
 • Úschovňa batožín
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Mikulčice

Penzion Mikulecký Kutloch

9,9

Penzion Mikulecký Kutloch

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Mikulecký Kutloch. Located in Mikulčice, 26 km from Valtice, Penzion Mikulecký Kutloch provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzion Mikulecký Kutloch sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Mikulecký Kutloch má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Penzion Mikulecký Kutloch momentálne evidujeme 5 recenzií.

Vinařství Výmola

9,7

Vinařství Výmola

Ubytovanie (Penzión) Vinařství Výmola. Penzión Vinařství Výmola sa nachádza v obci Mikulčice. Ponúka bezplatné bicykle, gril, záhradu, terasu, službu nonstop recepcie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vinařství Výmola sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinařství Výmola má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Vinařství Výmola momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion Kateřina

9,7

Penzion Kateřina

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Kateřina. Penzión Katerina sa nachádza v Mikulčiciach, 30 km od Mikulova a 49 km od obce Laa an der Thaya. Ubytovanie Penzion Kateřina sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kateřina má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Penzion Kateřina momentálne evidujeme 118 recenzií.

Rekreační dům U parku

9,2

Rekreační dům U parku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreační dům U parku. Rekreační dům U parku sa nachádza v obci Mikulčice, 27 km od Nitry. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi a súkromné ​​parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Rekreační dům U parku sa nachádza v meste Mikulčice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

9,1

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

Ubytovanie (Penzión) Penzion ve Vinařství Maláník-Osička. Penzión ve Vinařství Maláník-Osička je časťou vinárstva vzdialeného 1 km od centra Mikulčíc a 30 minút jazdy autom od Lednicko-Valtickej oblasti, ktorá je... Ubytovanie Penzion ve Vinařství Maláník-Osička sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion ve Vinařství Maláník-Osička má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion ve Vinařství Maláník-Osička momentálne evidujeme 50 recenzií.

Vinný sklep u Konečků

8,6

Vinný sklep u Konečků

Ubytovanie (Penzión) Vinný sklep u Konečků. Ubytovanie Vinný sklep u Konečků sa nachádza v Mikulčiciach. K dispozícii je spoločná kuchyňa, ako aj terasa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vinný sklep u Konečků sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vinný sklep u Konečků má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Vinný sklep u Konečků momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion U Kostela

8,5

Penzion U Kostela

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Kostela. Penzión U Kostela je súčasťou rodinou prevádzkovaného vinárstva s vínnou pivnicou a možnosťou degustácie priamo na mieste. Ubytovanie Penzion U Kostela sa nachádza v meste Mikulčice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Kostela má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion U Kostela momentálne evidujeme 155 recenzií.

Penzion a vinný sklep U Slunečnice

Penzion a vinný sklep U Slunečnice

Ubytovanie (Apartmán) Penzion a vinný sklep U Slunečnice. Penzion a vinný sklep U Slunečnice is set in Mikulčice and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Penzion a vinný sklep U Slunečnice sa nachádza v meste Mikulčice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Matůšků

U Matůšků

Ubytovanie (Apartmány) U Matůšků. Set in Mikulčice, 30 km from Mikulov, U Matuška offers a bar and free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie U Matůšků sa nachádza v meste Mikulčice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytování na výminku

Ubytování na výminku

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytování na výminku. Providing a terrace and free WiFi, Ubytování na výminku offers accommodation in Mikulčice. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Ubytování na výminku sa nachádza v meste Mikulčice (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)