Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kyjov

V meste Kyjov (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kyjov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kyjov

Ubytování U Sklepů

9,5

Ubytování U Sklepů

Ubytovanie (Penzión) Ubytování U Sklepů. Ubytování U Sklepů features accommodation in Kyjov. The rooms include a patio. Ubytovanie Ubytování U Sklepů sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování U Sklepů má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytování U Sklepů momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzion Longus

9,5

Penzion Longus

Ubytovanie (Penzión) Penzion Longus. Štvorhviezdičkový penzión Longus sa nachádza v Kyjove. Ponúka bar, klimatizované izby so súkromnou kúpeľňou, službu organizácie výletov a úschovňu... Ubytovanie Penzion Longus sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Longus má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Longus momentálne evidujeme 417 recenzií.

Penzion & Vinný bar Régio

9

Penzion & Vinný bar Régio

Ubytovanie (Penzión) Penzion & Vinný bar Régio. Penzión & Vinný bar Régio sa nachádza v historickom centre mesta Kyjov. Ubytovanie Penzion & Vinný bar Régio sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion & Vinný bar Régio má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion & Vinný bar Régio momentálne evidujeme 194 recenzií.

Ubytovani U Kulky

8,9

Ubytovani U Kulky

Ubytovanie (Penzión) Ubytovani U Kulky. Ubytovanie sa nachádza v Kyjove a ponúka záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie Ubytovani U Kulky sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytovani U Kulky má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Ubytovani U Kulky momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzion U Radnice

8,8

Penzion U Radnice

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Radnice. All guest rooms come with air conditioning, a flat-screen TV with satellite channels, a microwave, a kettle, a shower, a hairdryer and a wardrobe. Ubytovanie Penzion U Radnice sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Radnice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion U Radnice momentálne evidujeme 98 recenzií.

Ubytování Na Potoku

8,6

Ubytování Na Potoku

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Na Potoku. Ubytování Na Potoku is located in Kyjov. The property features city views and is 31 km from Uherské Hradiště. Ubytovanie Ubytování Na Potoku sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Na Potoku má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Ubytování Na Potoku momentálne evidujeme 28 recenzií.

Rodinný Penzion Kyjov

8,3

Rodinný Penzion Kyjov

Ubytovanie (Penzión) Rodinný Penzion Kyjov. Rodinný penzión Kyjov sa nachádza v meste Kyjov, 43 km od Brna. Parkovanie je možné zdarma na ulici. Ubytovanie Rodinný Penzion Kyjov sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rodinný Penzion Kyjov má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Rodinný Penzion Kyjov momentálne evidujeme 83 recenzií.

Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně

7,7

Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně

Ubytovanie (Hotel) Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně. Hotel Kyjovský pivovar sa nachádza v meste Kyjov na južnej Morave. Ponúka tradičnú reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a squashový kurt. Ubytovanie Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně momentálne evidujeme 106 recenzií.

Srub pod lesikem

Srub pod lesikem

Ubytovanie (Chata v prírode) Srub pod lesikem. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Srub pod lesikem features accommodation in Kyjov with free WiFi and pool views. Ubytovanie Srub pod lesikem sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Chata v prírode Srub pod lesikem nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán za Poštů

Apartmán za Poštů

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán za Poštů. Apartmán za Poštů is situated in Kyjov. The accommodation is 31 km from Uherské Hradiště. Ubytovanie Apartmán za Poštů sa nachádza v meste Kyjov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán za Poštů nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Jako Doma

Penzion Jako Doma

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jako Doma. Penzion Jako Doma provides air-conditioned rooms in Kyjov. Ubytovanie Penzion Jako Doma sa nachádza v meste Kyjov (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytovanie v meste Kyjov

Mesto Kyjov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Kyjov.