Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lukov

V meste Lukov (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lukov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lukov

Chalupa u studny

9,8

Chalupa u studny

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa u studny. Vidiecky dom Chalupa u studny sa nachádza v obci Lukov, 14 km od Znojma a 20 km od rakúskej obce Laa an der Thaya. Ubytovanie Chalupa u studny sa nachádza v meste Lukov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Chalupa u studny má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Chalupa u studny momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzion Lukov

8,9

Penzion Lukov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lukov. Penzión Lukov ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Lukov, 39 km od Laa an der Thaya a poskytuje bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Penzion Lukov sa nachádza v meste Lukov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Lukov má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Lukov momentálne evidujeme 31 recenzií.

Chalupa u kostela

Chalupa u kostela

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa u kostela. Located in Lukov, Chalupa u kostela provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views and is 29 km from Retz. Ubytovanie Chalupa u kostela sa nachádza v meste Lukov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Vidiecky dom Chalupa u kostela nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lukov

Mesto Lukov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Lukov.