Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Podhradí nad Dyjí

V meste Podhradí nad Dyjí (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Podhradí nad Dyjí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Podhradí nad Dyjí

Apartment u Frejštejna

9,4

Apartment u Frejštejna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment u Frejštejna. Featuring a fitness centre, a bar, and a shared lounge, Apartment u Frejštejna provides accommodation in Podhradí nad Dyjí with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment u Frejštejna sa nachádza v meste Podhradí nad Dyjí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartment u Frejštejna má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartment u Frejštejna momentálne evidujeme 18 recenzií.

Zátiší

Zátiší

Ubytovanie (Penzión) Zátiší. Set in Podhradí nad Dyjí, Zátiší features a garden, terrace and free WiFi. With a private bathroom, rooms at the guest house also have a garden view. Ubytovanie Zátiší sa nachádza v meste Podhradí nad Dyjí (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Zátiší nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Podhradí nad Dyjí

Mesto Podhradí nad Dyjí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Podhradí nad Dyjí.