Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ostrov u Macochy

V meste Ostrov u Macochy (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ostrov u Macochy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ostrov u Macochy

Ubytování na farmě

9,5

Ubytování na farmě

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování na farmě. Ubytování na farmě is situated in Ostrov u Macochy and offers a garden, a bar and water sports facilities. Ubytovanie Ubytování na farmě sa nachádza v meste Ostrov u Macochy (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování na farmě má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Ubytování na farmě momentálne evidujeme 7 recenzií.

Dvojdům Ostrov u Macochy

9,5

Dvojdům Ostrov u Macochy

Ubytovanie (Apartmán) Dvojdům Ostrov u Macochy. Apartmány Dvojdům Ostrov u Macochy sa nachádzajú v prírodnej oblasti Moravský kras v pokojnom prostredí v blízkosti lesa. Ubytovanie Dvojdům Ostrov u Macochy sa nachádza v meste Ostrov u Macochy (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dvojdům Ostrov u Macochy má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Dvojdům Ostrov u Macochy momentálne evidujeme 84 recenzií.

Apartmany Kras

8,8

Apartmany Kras

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Kras. Apartmány Kras sa nachádzajú v obci Ostrov u Macochy a ponúkajú terasu. V apartmáne nájdete 2 spálne, obývaciu izbu a kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartmany Kras sa nachádza v meste Ostrov u Macochy (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Kras má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmany Kras momentálne evidujeme 18 recenzií.

Penzion u Balcarky

7,8

Penzion u Balcarky

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Balcarky. Penzión u Balcarky sa nachádza v tichej lokalite prírodnej rezervácie Moravský Kras, 200 metrov od jaskyne Balcarka. Ubytovanie Penzion u Balcarky sa nachádza v meste Ostrov u Macochy (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Balcarky má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion u Balcarky momentálne evidujeme 78 recenzií.

Ubytovanie v meste Ostrov u Macochy

Mesto Ostrov u Macochy sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Ostrov u Macochy.