Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyškov

V meste Vyškov (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyškov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyškov

Penzion Sirius

9,2

Penzion Sirius

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sirius. Rodinou prevádzkovaný penzión Sirius sa nachádza v centre mesta Vyškov a ponúka vám útulné izby, z ktorých mnohé majú súkromný balkón a minichladničku. Ubytovanie Penzion Sirius sa nachádza v meste Vyškov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sirius má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Sirius momentálne evidujeme 392 recenzií.

Hotel Atrium

8,8

Hotel Atrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium sa nachádza v meste Vyškov, 31 km od Brna. Ponúka vám klimatizované izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Hotel Atrium sa nachádza v meste Vyškov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Atrium má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Atrium momentálne evidujeme 392 recenzií.

Hotel Selsky Dvur

8,8

Hotel Selsky Dvur

Ubytovanie (Hotel) Hotel Selsky Dvur. Hotel Selský Dvůr sa nachádza v bezprostrednej blízkosti vyškovskej ZOO s Dino Parkom. Ubytovanie Hotel Selsky Dvur sa nachádza v meste Vyškov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Selsky Dvur má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Selsky Dvur momentálne evidujeme 256 recenzií.

Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány

8,7

Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány. Rodinou prevádzkovaný penzión Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány sa nachádza v historickom centre mesta Vyškov a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány sa nachádza v meste Vyškov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány momentálne evidujeme 104 recenzií.

Penzion&Pizzerie U Massima

8,3

Penzion&Pizzerie U Massima

Ubytovanie (Penzión) Penzion&Pizzerie U Massima. Set in Vyškov, 5 km from Dinopark Vyskov, Penzion&Pizzerie U Massima offers accommodation with a garden and free private parking. Ubytovanie Penzion&Pizzerie U Massima sa nachádza v meste Vyškov (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Active Wellness hotel U zlaté rybky

7,8

Active Wellness hotel U zlaté rybky

Ubytovanie (Hotel) Active Wellness hotel U zlaté rybky. Active Wellness hotel U zlaté rybky sa nachádza vo Vyškove a ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, reštauráciu à la carte... Ubytovanie Active Wellness hotel U zlaté rybky sa nachádza v meste Vyškov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Active Wellness hotel U zlaté rybky má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Active Wellness hotel U zlaté rybky momentálne evidujeme 145 recenzií.

Ubytování Puškinova

Ubytování Puškinova

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Puškinova. Ubytování Puškinova offers accommodation in Vyškov, 1.6 km from Dinopark Vyskov. Ubytovanie Ubytování Puškinova sa nachádza v meste Vyškov (Česko - Juhomoravský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vyškov

Mesto Vyškov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Vyškov.