Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ainet

V meste Ainet (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ainet

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ainet

Nagelehof 2

9,9

Nagelehof 2

Ubytovanie (Apartmán) Nagelehof 2. Situated in Ainet in the Tyrol region, Nagelehof 2 has a balcony and garden views. Ubytovanie Nagelehof 2 sa nachádza v meste Ainet 23a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nagelehof

9,6

Nagelehof

Ubytovanie (Apartmán) Nagelehof. Located in Ainet in the Tyrol region, Nagelehof has a balcony and river views. Ubytovanie Nagelehof sa nachádza v meste Ainet 23a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Lukasser

9,3

Appartment Lukasser

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Lukasser. Appartment Lukasser offers spacious apartments in Ainet in East Tyrol, within 150 metres of the village centre, a supermarket, rafting facilities, tennis... Ubytovanie Appartment Lukasser sa nachádza v meste Ainet 24a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aineterhof

8,2

Aineterhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Aineterhof. Located in Ainet, 34 km from Sankt Jakob in Defereggen, Aineterhof provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Aineterhof sa nachádza v meste 9 Ainet (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Badweiherburg

6,9

Landgasthof Badweiherburg

Ubytovanie (Hostinec) Landgasthof Badweiherburg. Landgasthof Bad Weiherburg is located 700 metres from Ainetand right next to the ski bus stop. Ubytovanie Landgasthof Badweiherburg sa nachádza v meste Ainet 143 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ainet

Mesto Ainet sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Ainet.