Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ankaran

V meste Ankaran (Slovinsko) máme celkom 54 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ankaran

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ankaran

Casa Gaja

10

Casa Gaja

Ubytovanie (Apartmán) Casa Gaja. Featuring garden views, Casa Gaja features accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Pokopališče Skoljk Beach. Ubytovanie Casa Gaja sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Villa Olga - Uniqe house on the beach for 8 people

9,8

Villa Olga - Uniqe house on the beach for 8 people

Ubytovanie (Vila) Villa Olga - Uniqe house on the beach for 8 people. Ubytovanie Villa Olga - Uniqe house on the beach for 8 people sa nachádza v Ankarane a ponúka terasu. Ubytovanie Villa Olga - Uniqe house on the beach for 8 people sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

IL LILLA

9,8

IL LILLA

Ubytovanie (Apartmán) IL LILLA. IL LILLA is set in Ankaran and offers a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie IL LILLA sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Jan's Place at Seaside

9,7

Jan's Place at Seaside

Ubytovanie (Apartmán) Jan's Place at Seaside. Located in Ankaran, less than 1 km from Ankaran Beach and 2. Ubytovanie Jan's Place at Seaside sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Garden View Apartments

9,7

Garden View Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Garden View Apartments. Garden View Apartments features garden views, free WiFi and free private parking, set in Ankaran, 300 metres from Ankaran Beach. Ubytovanie Garden View Apartments sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartma ROK

9,7

Apartma ROK

Ubytovanie (Apartmán) Apartma ROK. Situated in Ankaran, 450 metres from Ankaran Beach and 1.1 km from Pokopališče Skoljk Beach, Apartma ROK offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Apartma ROK sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Vila Del Mare

9,6

Vila Del Mare

Ubytovanie (Vila) Vila Del Mare. Located in Ankaran, Vila Del Mare provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Vila Del Mare sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Sea View Apartment Debeli Rtič

9,6

Sea View Apartment Debeli Rtič

Ubytovanie (Apartmán) Sea View Apartment Debeli Rtič. Ubytovacie zariadenie Sea View Apartment Debeli Rtič sa nachádza v meste Ankaran a ponúka záhradu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom... Ubytovanie Sea View Apartment Debeli Rtič sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Pr šterni - Hrvatini 187 Ankaran

9,6

Pr šterni - Hrvatini 187 Ankaran

Ubytovanie (Apartmán) Pr šterni - Hrvatini 187 Ankaran. Pr šterni - Hrvatini 187 Ankaran, a property with a garden and a terrace, is set in Ankaran, 2.8 km from Ankaran Beach. Ubytovanie Pr šterni - Hrvatini 187 Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Country house

9,6

Country house

Ubytovanie (Apartmán) Country house. Featuring garden views, Country house offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.2 km from Ankaran Beach. Ubytovanie Country house sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

House Barizoni

9,5

House Barizoni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Barizoni. Ubytovacie zariadenie House Barizoni je rekreačný dom v meste Ankaran, 7 km od Terstu. Parkovať môžete na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie House Barizoni sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Flat at the seafront

9,5

Flat at the seafront

Ubytovanie (Apartmán) Flat at the seafront. Located 8 km from Trieste, Flat at the seafront offers accommodation in Ankaran. Guests benefit from terrace and a barbecue. The kitchen has a dishwasher. Ubytovanie Flat at the seafront sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Sončni apartma Ankaran

9,5

Sončni apartma Ankaran

Ubytovanie (Apartmán) Sončni apartma Ankaran. Boasting accommodation with a balcony, Sončni apartma Ankaran is situated in Ankaran. Ubytovanie Sončni apartma Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Hišica na morju

9,4

Hišica na morju

Ubytovanie (Apartmány) Hišica na morju. Hišica na morju features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ankaran, 800 metres from Ankaran Beach. Ubytovanie Hišica na morju sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Vila Palma - App Palma & Room Figa

9,3

Vila Palma - App Palma & Room Figa

Ubytovanie (Apartmány) Vila Palma - App Palma & Room Figa. Vila Palma - App Palma & Room Figa has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Ankaran, 1.8 km from Pokopališče Skoljk Beach. Ubytovanie Vila Palma - App Palma & Room Figa sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Peaceful apartment Ankaran SP

9,3

Peaceful apartment Ankaran SP

Ubytovanie (Apartmán) Peaceful apartment Ankaran SP. Situated in Ankaran, 800 metres from Pokopališče Skoljk Beach and 1. Ubytovanie Peaceful apartment Ankaran SP sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Vila Platana

9,3

Vila Platana

Ubytovanie (Vila) Vila Platana. Set in Ankaran, within 1.7 km of Ankaran Beach and 2. Ubytovanie Vila Platana sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Premium Mobile Homes - Hotel & Resort Adria Ankaran

9,2

Premium Mobile Homes - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Premium Mobile Homes - Hotel & Resort Adria Ankaran. Situated in Ankaran, 750 metres from Pokopališče Skoljk Beach and less than 1 km from Ankaran Beach, Premium Mobile Homes - Hotel & Resort Adria Ankaran... Ubytovanie Premium Mobile Homes - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartments Butinar Pri Kapitanu

9,2

Apartments Butinar Pri Kapitanu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Butinar Pri Kapitanu. Apartmány Butinar Pri Kapitanu vám ponúkajú vonkajší bazén a wellness centrum so saunou, soláriom a s masážnymi procedúrami. Ubytovanie Apartments Butinar Pri Kapitanu sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

House Katarina

9,2

House Katarina

Ubytovanie (Penzión) House Katarina. Apartmán Katarina sa nachádza v obci Ankaran, 7 km od Terstu. Ponúka terasu a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie House Katarina sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Rezidenca Ortus

9

Rezidenca Ortus

Ubytovanie (Hotel) Rezidenca Ortus. Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v meste Ankaran na pobreží Jadranského mora, iba 5 minút chôdze od pláže. Ubytovanie Rezidenca Ortus sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartment Alice

9

Apartment Alice

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Alice. Featuring garden views, Apartment Alice offers accommodation with a balcony, around 1.4 km from Pokopališče Skoljk Beach. Ubytovanie Apartment Alice sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Na kmetiji s konji - Pogelšek

9

Na kmetiji s konji - Pogelšek

Ubytovanie (Apartmán) Na kmetiji s konji - Pogelšek. Featuring a terrace, Na kmetiji s konji - Pogelšek offers accommodation in Ankaran with free WiFi and garden views. Located 2. Ubytovanie Na kmetiji s konji - Pogelšek sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartment Riba

9

Apartment Riba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Riba. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Riba is situated in Ankaran, just 450 metres from Ankaran Beach. Ubytovanie Apartment Riba sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Villa Venice

8,8

Villa Venice

Ubytovanie (Vila) Villa Venice. Moderná Villa Venice na pokojnom mieste uprostred viníc v meste Ankaran ponúka výhľad na more z terasy, kde môžete využiť aj vírivku. Ubytovanie Villa Venice sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Olive Suites - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,8

Olive Suites - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Olive Suites - Hotel & Resort Adria Ankaran. Hotel Olive Suites & Resort Adria Ankaran sa nachádza na pláži a ponúka 4-hviezdičkový štandard v meste Ankaran. Hostia tu nájdu záhradu a bar. Ubytovanie Olive Suites - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Villa Andor

8,8

Villa Andor

Ubytovanie (Penzión) Villa Andor. Vila Andor sa nachádza na pobreží medzi mestami Ankaran a Debeli Rtič. Ponúka reštauráciu a modernú herňu Casino 'Andor. Ubytovanie Villa Andor sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Villa Cedra - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,6

Villa Cedra - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Villa Cedra - Hotel & Resort Adria Ankaran. Vila Cedra – Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v rezorte Adria Ankaran a stojí uprostred veľkej záhrady. Ubytovanie Villa Cedra - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartments Lili

8,6

Apartments Lili

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lili. Apartments Lili features garden views, free WiFi and free private parking, located in Ankaran, 750 metres from Pokopališče Skoljk Beach. Ubytovanie Apartments Lili sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Bella Vista

8,5

Bella Vista

Ubytovanie (Apartmán) Bella Vista. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Bella Vista offers accommodation in Ankaran with free WiFi and garden views. Ubytovanie Bella Vista sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Hotel Convent - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,4

Hotel Convent - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Hotel Convent - Hotel & Resort Adria Ankaran. Hotel Convent je súčasťou rezortu Adria Ankaran, ktorý vám ponúka súkromnú pláž, olympijský bazén a krytý bazén s vyhrievanou morskou vodou. Ubytovanie Hotel Convent - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Adria Apartments - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,4

Adria Apartments - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Adria Apartments - Hotel & Resort Adria Ankaran. Apartmány Adria sa nachádzajú len pár krokov od pláže a sú súčasťou rezortu, kde nechýba bowling centrum, kúpele, posilňovňa a krytý bazén. Ubytovanie Adria Apartments - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartment Mara

8,4

Apartment Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mara. Apartmán Mara s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a klimatizáciou sa nachádza v meste Ankaran, 8 km od Terstu a 16 km od letoviska Portorož. Ubytovanie Apartment Mara sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,3

Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran. Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran je situovaný v centre Ankaran, v idylickom prostredí medzi olivovníkmi a borovicami, 100 metrov od pláže. Ubytovanie Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Villa Adriatic - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,3

Villa Adriatic - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Villa Adriatic - Hotel & Resort Adria Ankaran. Hotelový rezort Villa Adriatic - Adria Ankaran prešiel v roku 2012 renováciou a v súčasnosti sa môže pochváliť krytým a vonkajším bazénom, kúpeľmi, ako aj... Ubytovanie Villa Adriatic - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Appartment Mayda Ankaran

8,1

Appartment Mayda Ankaran

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Mayda Ankaran. Offering garden views and a terrace, Appartment Mayda Ankaran offers accommodation situated conveniently in Ankaran, within a short distance of Ankaran... Ubytovanie Appartment Mayda Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartment between the vineyard

7,6

Apartment between the vineyard

Ubytovanie (Apartmán) Apartment between the vineyard. Located in Ankaran, 2.5 km from Ankaran Beach, Apartment between the vineyard provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Situated 1. Ubytovanie Apartment between the vineyard sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Mobile Homes Adria Ankaran

7,5

Mobile Homes Adria Ankaran

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes Adria Ankaran. Tieto moderné mobilné domy sa nachádzajú v centre mesta Ankaran, 5 km od talianskych hraníc a mesta Koper. Ubytovanie Mobile Homes Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Ankaran apartment

6,7

Ankaran apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ankaran apartment. Featuring a balcony with garden views, a restaurant and a bar, Ankaran apartment can be found in Ankaran, close to Ankaran Beach and 1 km from Pokopališče... Ubytovanie Ankaran apartment sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Debeli Rtič Apartments

Debeli Rtič Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Debeli Rtič Apartments. Situated in Ankaran, 1.7 km from Ankaran Beach and 3 km from Pokopališče Skoljk Beach, Debeli Rtič Apartments features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Debeli Rtič Apartments sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Exclusive Apartments DEBELI RTIČ

Exclusive Apartments DEBELI RTIČ

Ubytovanie (Apartmány) Exclusive Apartments DEBELI RTIČ. Exclusive Apartments DEBELI RTIČ features garden views, free WiFi and free private parking, set in Ankaran, 1.7 km from Ankaran Beach. Ubytovanie Exclusive Apartments DEBELI RTIČ sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Sea wiev apartment

Sea wiev apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sea wiev apartment. Sea wiev apartment is situated in Ankaran and offers a terrace. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Sea wiev apartment sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartma Alis

Apartma Alis

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Alis. Boasting accommodation with a balcony, Apartma Alis is set in Ankaran. With free private parking, the property is 350 metres from Ankaran Beach and 1. Ubytovanie Apartma Alis sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartma Montemoro

Apartma Montemoro

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Montemoro. Offering free WiFi and garden views, Apartma Montemoro is an accommodation located in Ankaran. Ubytovanie Apartma Montemoro sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Ubytovanie v meste Ankaran

Mesto Ankaran sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 54 hotelov a ubytovanie v meste Ankaran.