Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ankaran

V meste Ankaran (Slovinsko) máme celkom 54 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ankaran

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ankaran

Casa Gaja

10

Casa Gaja

Ubytovanie (Apartmán) Casa Gaja. Featuring garden views, Casa Gaja features accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Pokopališče Skoljk Beach. Ubytovanie Casa Gaja sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

IL LILLA

9,8

IL LILLA

Ubytovanie (Apartmán) IL LILLA. IL LILLA is set in Ankaran and offers a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie IL LILLA sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jan's Place at Seaside

9,7

Jan's Place at Seaside

Ubytovanie (Apartmán) Jan's Place at Seaside. Located in Ankaran, less than 1 km from Ankaran Beach and 2. Ubytovanie Jan's Place at Seaside sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden View Apartments

9,7

Garden View Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Garden View Apartments. Garden View Apartments features garden views, free WiFi and free private parking, set in Ankaran, 300 metres from Ankaran Beach. Ubytovanie Garden View Apartments sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma ROK

9,7

Apartma ROK

Ubytovanie (Apartmán) Apartma ROK. Situated in Ankaran, 450 metres from Ankaran Beach and 1.1 km from Pokopališče Skoljk Beach, Apartma ROK offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Apartma ROK sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Del Mare

9,6

Vila Del Mare

Ubytovanie (Vila) Vila Del Mare. Located in Ankaran, Vila Del Mare provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Vila Del Mare sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 480 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea View Apartment Debeli Rtič

9,6

Sea View Apartment Debeli Rtič

Ubytovanie (Apartmán) Sea View Apartment Debeli Rtič. Ubytovacie zariadenie Sea View Apartment Debeli Rtič sa nachádza v meste Ankaran a ponúka záhradu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom... Ubytovanie Sea View Apartment Debeli Rtič sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country house

9,6

Country house

Ubytovanie (Apartmán) Country house. Featuring garden views, Country house offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.2 km from Ankaran Beach. Ubytovanie Country house sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Barizoni

9,5

House Barizoni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Barizoni. Ubytovacie zariadenie House Barizoni je rekreačný dom v meste Ankaran, 7 km od Terstu. Parkovať môžete na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie House Barizoni sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flat at the seafront

9,5

Flat at the seafront

Ubytovanie (Apartmán) Flat at the seafront. Located 8 km from Trieste, Flat at the seafront offers accommodation in Ankaran. Guests benefit from terrace and a barbecue. The kitchen has a dishwasher. Ubytovanie Flat at the seafront sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sončni apartma Ankaran

9,5

Sončni apartma Ankaran

Ubytovanie (Apartmán) Sončni apartma Ankaran. Boasting accommodation with a balcony, Sončni apartma Ankaran is situated in Ankaran. Ubytovanie Sončni apartma Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hišica na morju

9,4

Hišica na morju

Ubytovanie (Apartmány) Hišica na morju. Hišica na morju features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ankaran, 800 metres from Ankaran Beach. Ubytovanie Hišica na morju sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peaceful apartment Ankaran SP

9,3

Peaceful apartment Ankaran SP

Ubytovanie (Apartmán) Peaceful apartment Ankaran SP. Situated in Ankaran, 800 metres from Pokopališče Skoljk Beach and 1. Ubytovanie Peaceful apartment Ankaran SP sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Platana

9,3

Vila Platana

Ubytovanie (Vila) Vila Platana. Set in Ankaran, within 1.7 km of Ankaran Beach and 2. Ubytovanie Vila Platana sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 388 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Butinar Pri Kapitanu

9,2

Apartments Butinar Pri Kapitanu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Butinar Pri Kapitanu. Apartmány Butinar Pri Kapitanu vám ponúkajú vonkajší bazén a wellness centrum so saunou, soláriom a s masážnymi procedúrami. Ubytovanie Apartments Butinar Pri Kapitanu sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Katarina

9,2

House Katarina

Ubytovanie (Penzión) House Katarina. Apartmán Katarina sa nachádza v obci Ankaran, 7 km od Terstu. Ponúka terasu a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie House Katarina sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rezidenca Ortus

9

Rezidenca Ortus

Ubytovanie (Hotel) Rezidenca Ortus. Tento 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v meste Ankaran na pobreží Jadranského mora, iba 5 minút chôdze od pláže. Ubytovanie Rezidenca Ortus sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na kmetiji s konji - Pogelšek

9

Na kmetiji s konji - Pogelšek

Ubytovanie (Apartmán) Na kmetiji s konji - Pogelšek. Featuring a terrace, Na kmetiji s konji - Pogelšek offers accommodation in Ankaran with free WiFi and garden views. Located 2. Ubytovanie Na kmetiji s konji - Pogelšek sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alice

9

Apartment Alice

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Alice. Featuring garden views, Apartment Alice offers accommodation with a balcony, around 1.4 km from Pokopališče Skoljk Beach. Ubytovanie Apartment Alice sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Riba

9

Apartment Riba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Riba. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Riba is situated in Ankaran, just 450 metres from Ankaran Beach. Ubytovanie Apartment Riba sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Venice

8,8

Villa Venice

Ubytovanie (Vila) Villa Venice. Moderná Villa Venice na pokojnom mieste uprostred viníc v meste Ankaran ponúka výhľad na more z terasy, kde môžete využiť aj vírivku. Ubytovanie Villa Venice sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 502 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive Suites - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,8

Olive Suites - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Olive Suites - Hotel & Resort Adria Ankaran. Hotel Olive Suites & Resort Adria Ankaran sa nachádza na pláži a ponúka 4-hviezdičkový štandard v meste Ankaran. Hostia tu nájdu záhradu a bar. Ubytovanie Olive Suites - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Andor

8,8

Villa Andor

Ubytovanie (Penzión) Villa Andor. Vila Andor sa nachádza na pobreží medzi mestami Ankaran a Debeli Rtič. Ponúka reštauráciu a modernú herňu Casino 'Andor. Ubytovanie Villa Andor sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cedra - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,6

Villa Cedra - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Villa Cedra - Hotel & Resort Adria Ankaran. Vila Cedra – Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v rezorte Adria Ankaran a stojí uprostred veľkej záhrady. Ubytovanie Villa Cedra - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lili

8,6

Apartments Lili

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lili. Apartments Lili features garden views, free WiFi and free private parking, located in Ankaran, 750 metres from Pokopališče Skoljk Beach. Ubytovanie Apartments Lili sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella Vista

8,5

Bella Vista

Ubytovanie (Apartmán) Bella Vista. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Bella Vista offers accommodation in Ankaran with free WiFi and garden views. Ubytovanie Bella Vista sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio INN

8,5

Studio INN

Ubytovanie (Apartmán) Studio INN. Set in Ankaran, 500 metres from Ankaran Beach and 1.1 km from Pokopališče Skoljk Beach, Studio INN offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Studio INN sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Hotel Convent - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,4

Hotel Convent - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Hotel Convent - Hotel & Resort Adria Ankaran. Hotel Convent je súčasťou rezortu Adria Ankaran, ktorý vám ponúka súkromnú pláž, olympijský bazén a krytý bazén s vyhrievanou morskou vodou. Ubytovanie Hotel Convent - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mara

8,4

Apartment Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mara. Apartmán Mara s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a klimatizáciou sa nachádza v meste Ankaran, 8 km od Terstu a 16 km od letoviska Portorož. Ubytovanie Apartment Mara sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria Apartments - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,4

Adria Apartments - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Adria Apartments - Hotel & Resort Adria Ankaran. Apartmány Adria sa nachádzajú len pár krokov od pláže a sú súčasťou rezortu, kde nechýba bowling centrum, kúpele, posilňovňa a krytý bazén. Ubytovanie Adria Apartments - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,3

Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran. Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran je situovaný v centre Ankaran, v idylickom prostredí medzi olivovníkmi a borovicami, 100 metrov od pláže. Ubytovanie Villa Bor - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Adriatic - Hotel & Resort Adria Ankaran

8,3

Villa Adriatic - Hotel & Resort Adria Ankaran

Ubytovanie (Hotel) Villa Adriatic - Hotel & Resort Adria Ankaran. Hotelový rezort Villa Adriatic - Adria Ankaran prešiel v roku 2012 renováciou a v súčasnosti sa môže pochváliť krytým a vonkajším bazénom, kúpeľmi, ako aj... Ubytovanie Villa Adriatic - Hotel & Resort Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Mayda Ankaran

8,1

Appartment Mayda Ankaran

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Mayda Ankaran. Offering garden views and a terrace, Appartment Mayda Ankaran offers accommodation situated conveniently in Ankaran, within a short distance of Ankaran... Ubytovanie Appartment Mayda Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment between the vineyard

7,6

Apartment between the vineyard

Ubytovanie (Apartmán) Apartment between the vineyard. Located in Ankaran, 2.5 km from Ankaran Beach, Apartment between the vineyard provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Situated 1. Ubytovanie Apartment between the vineyard sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Homes Adria Ankaran

7,5

Mobile Homes Adria Ankaran

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes Adria Ankaran. Tieto moderné mobilné domy sa nachádzajú v centre mesta Ankaran, 5 km od talianskych hraníc a mesta Koper. Ubytovanie Mobile Homes Adria Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ankaran apartment

6,7

Ankaran apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ankaran apartment. Featuring a balcony with garden views, a restaurant and a bar, Ankaran apartment can be found in Ankaran, close to Ankaran Beach and 1 km from Pokopališče... Ubytovanie Ankaran apartment sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Exclusive Apartments DEBELI RTIČ

Exclusive Apartments DEBELI RTIČ

Ubytovanie (Apartmány) Exclusive Apartments DEBELI RTIČ. Exclusive Apartments DEBELI RTIČ features garden views, free WiFi and free private parking, set in Ankaran, 1.7 km from Ankaran Beach. Ubytovanie Exclusive Apartments DEBELI RTIČ sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea wiev apartment

Sea wiev apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sea wiev apartment. Sea wiev apartment is situated in Ankaran and offers a terrace. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Sea wiev apartment sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ANKARAN SOBE MARA

ANKARAN SOBE MARA

Ubytovanie (Privát) ANKARAN SOBE MARA. Located in Ankaran, ANKARAN SOBE MARA offers accommodation with free WiFi. Some units include a balcony and/or a terrace. Ubytovanie ANKARAN SOBE MARA sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Vila Petra

Vila Petra

Ubytovanie (Vila) Vila Petra. Located in Ankaran, just 700 metres from Ankaran Beach, Vila Petra provides accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Vila Petra sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 465 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ankaran apartments

Ankaran apartments

Ubytovanie (Apartmán) Ankaran apartments. Ankaran apartments is situated in Ankaran and offers a garden and a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytovanie Ankaran apartments sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Ankaran w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Stunning home in Ankaran w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Ankaran w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Stunning home in Ankaran w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Ankaran. Ubytovanie Stunning home in Ankaran w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko).

Apartma Montemoro

Apartma Montemoro

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Montemoro. Offering free WiFi and garden views, Apartma Montemoro is an accommodation located in Ankaran. Ubytovanie Apartma Montemoro sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Viva

Apartma Viva

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Viva. Apartma Viva is situated in Ankaran. This apartment offers a terrace. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartma Viva sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ANKARAN SOBE MARA

ANKARAN SOBE MARA

Ubytovanie (Privát) ANKARAN SOBE MARA. ANKARAN SOBE MARA features accommodation with a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytovanie ANKARAN SOBE MARA sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Ankaran

One-Bedroom Holiday Home in Ankaran

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Ankaran. One-Bedroom Holiday Home in Ankaran is set in Ankaran and offers barbecue facilities. The property features free private parking. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Ankaran sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Ferlez

Apartma Ferlez

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Ferlez. Apartma Ferlez is situated in Ankaran and offers a terrace. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Apartma Ferlez sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Patricia

Apartment Patricia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Patricia. Set in Ankaran, less than 1 km from Ankaran Beach and 2.1 km from Pokopališče Skoljk Beach, Apartment Patricia offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Patricia sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SUNNY HOUSE

SUNNY HOUSE

Ubytovanie (Apartmán) SUNNY HOUSE. SUNNY HOUSE is situated in Ankaran and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. Ubytovanie SUNNY HOUSE sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Colomban

Villa Colomban

Ubytovanie (Vila) Villa Colomban. Featuring garden views, Villa Colomban provides accommodation with a garden and a patio, around 2.7 km from Pokopališče Skoljk Beach. Ubytovanie Villa Colomban sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa del Mare

Villa del Mare

Ubytovanie (Vila) Villa del Mare. Located in Ankaran, Villa del Mare features a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 8 km from Trieste. Ubytovanie Villa del Mare sa nachádza v meste Ankaran (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 647 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ankaran

Mesto Ankaran sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 54 hotelov a ubytovanie v meste Ankaran.