Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Anras

V meste Anras (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Anras

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Anras

Landhaus Schloss Anras

9,6

Landhaus Schloss Anras

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Schloss Anras. Located in Anras, 31 km from Sesto, Landhaus Schloss Anras provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Landhaus Schloss Anras sa nachádza v meste Dorf 51 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Bichlgeiger

9,1

Pension Bichlgeiger

Ubytovanie (Penzión) Pension Bichlgeiger. Located in the centre of Anras, Pension Bichlgeiger offers rooms with a balcony and provided with satellite TV, as well as an infared sauna and a garden. Ubytovanie Pension Bichlgeiger sa nachádza v meste Dorf 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pfleger

8,9

Hotel Pfleger

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pfleger. Set in Anras, Hotel Pfleger has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Hotel Pfleger sa nachádza v meste Dorf 15 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese

Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese

Ubytovanie (Apartmán) Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese. Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese is located in Anras and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Marhof Pustertal - Ferienwohnung Trojwiese sa nachádza v meste 43 Asch (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Gasser

Appartement Gasser

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Gasser. Appartement Gasser is set directly at the Puster Valley Mountain Road, a 15-minute drive from the ski area Sillian – Hochpustertal and 3 km from Anras’... Ubytovanie Appartement Gasser sa nachádza v meste Unterried 19 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Anras

Mesto Anras sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Anras.