Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Assling

V meste Assling (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Assling

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Assling

Haus Bachmann

9,6

Haus Bachmann

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bachmann. Enjoying a quiet and sunny location surrounded by unspoiled nature, Haus Bachmann is located in the village of Assling. Ubytovanie Haus Bachmann sa nachádza v meste Dörfl 14 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Walter's Gästehaus

9,5

Walter's Gästehaus

Ubytovanie (Apartmány) Walter's Gästehaus. Ubytovacie zariadenie Walter Stub'n sa nachádza v mestečku Assling v údolí Puster vo východnom Tirolsku. Ubytovanie Walter's Gästehaus sa nachádza v meste Unterassling 50 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Pinter

9,4

Haus Pinter

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Pinter. Haus Pinter enjoys a quiet mountainside location in the Pustertal valley between Lienz and Innichen and offers you cosy, wood-panelled rooms with free WiFi... Ubytovanie Haus Pinter sa nachádza v meste Vergein 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Obergollerhof

9,4

Appartements Obergollerhof

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Obergollerhof. Apartmány Obergollerhof sa nachádzajú na kopci, 8 km od centra mesta Assling. Ubytovanie Appartements Obergollerhof sa nachádza v meste Schrottendorf 22 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Assling

Mesto Assling sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Assling.