Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Außervillgraten

V meste Außervillgraten (Rakúsko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Außervillgraten

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Außervillgraten

Ferienwohnung Webhofer

9,9

Ferienwohnung Webhofer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Webhofer. Featuring a garden, Ferienwohnung Webhofer offers accommodation in Außervillgraten with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Webhofer sa nachádza v meste Dorf 155 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Walder

9,8

Ferienwohnung Walder

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Walder. Boasting mountain views, Ferienwohnung Walder provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.3 km from Ausservillgraten. Ubytovanie Ferienwohnung Walder sa nachádza v meste Dorf 166 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oberschupferhof

9,8

Oberschupferhof

Ubytovanie (Farma) Oberschupferhof. Ubytovacie zariadenie Oberschupferhof s vlastným stravovaním sa nachádza v obci Außervillgraten vo východnom Tirolsku a ponúka výhľad na hory a bezplatné... Ubytovanie Oberschupferhof sa nachádza v meste Winkeltal 124 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 244 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus "Die Zinne"

9,8

Haus "Die Zinne"

Ubytovanie (Apartmán) Haus "Die Zinne". Featuring mountain views, Haus "Die Zinne" provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Ausservillgraten. Ubytovanie Haus "Die Zinne" sa nachádza v meste Außervillgraten 189 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Dolomitenheim

9,7

Ferienwohnung Dolomitenheim

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Dolomitenheim. Ferienwohnung Dolomitenheim has 70 m² and can be found in the centre of Außervillgraten. Free WiFi and free private parking is available. Ubytovanie Ferienwohnung Dolomitenheim sa nachádza v meste Dorf 138 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edelberg Apartments

9,6

Edelberg Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Edelberg Apartments. A 5-minute walk from the centre of Außervillgraten in East Tyrol, surrounded by the Villgraten Mountains, Edelberg Apartments offers apartments with fully... Ubytovanie Edelberg Apartments sa nachádza v meste Außervillgraten 185 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergmann

9,6

Ferienwohnung Bergmann

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Bergmann. Ferienwohnung Bergmann offers spacious apartments with a balcony and free WiFi in the Außervillgraten Valley in East Tyrol. Ubytovanie Ferienwohnung Bergmann sa nachádza v meste Dorf 150 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhütte Egger Obheimat

9,2

Almhütte Egger Obheimat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Almhütte Egger Obheimat. Located 36 km from Cortina d’Ampezzo, Almhütte Egger Obheimat offers accommodation in Außervillgraten. The unit is 12 km from San Candido. Ubytovanie Almhütte Egger Obheimat sa nachádza v meste 51 Unterfelden (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mühlmann

9,1

Ferienwohnung Mühlmann

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mühlmann. Featuring mountain views, Ferienwohnung Mühlmann provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.9 km from Ausservillgraten. Ubytovanie Ferienwohnung Mühlmann sa nachádza v meste Dorf 175 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berghütte Volkzeinerhütte

8,6

Berghütte Volkzeinerhütte

Ubytovanie (Vidiecky dom) Berghütte Volkzeinerhütte. With mountain views, Berghütte Volkzeinerhütte is set in Außervillgraten and has free WiFi. Ubytovanie Berghütte Volkzeinerhütte sa nachádza v meste Winkeltal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Perfler

8,6

Gasthof Perfler

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Perfler. Set in Außervillgraten and with Ausservillgraten reachable within 1. Ubytovanie Gasthof Perfler sa nachádza v meste Dorf 143 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thurntaler Rast

8,5

Thurntaler Rast

Ubytovanie (Apartmány) Thurntaler Rast. Located in Außervillgraten, Thurntaler Rast provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and ski-to-door access. Ubytovanie Thurntaler Rast sa nachádza v meste Außervillgraten 250 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bachlechner

Haus Bachlechner

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bachlechner. Set in Außervillgraten, 7 km from Ausservillgraten and 11 km from Gadein, Haus Bachlechner offers free WiFi. Ubytovanie Haus Bachlechner sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Dorfblick

Ferienhaus Dorfblick

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Dorfblick. Featuring city views, Ferienhaus Dorfblick features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.2 km from Ausservillgraten. Ubytovanie Ferienhaus Dorfblick sa nachádza v meste Dorf 163 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Außervillgraten

Mesto Außervillgraten sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Außervillgraten.