Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Axams

V meste Axams (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Axams

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Axams

Apartment Sofi

9,9

Apartment Sofi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sofi. Apartment Sofi is an apartment situated at the edge of Axams and next to a forest, featuring free WiFi and a terrace. Ubytovanie Apartment Sofi sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anton und Edith Zimmermann

9,7

Anton und Edith Zimmermann

Ubytovanie (Apartmán) Anton und Edith Zimmermann. In the village of Axams, a 1-minute walk from the centre and a 15-minute drive by a free ski bus to Axamer Lizum Ski Area, Anton und Edith Zimmermann... Ubytovanie Anton und Edith Zimmermann sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Seppi

9,7

Appartement Seppi

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Seppi. Just a 5-minute walk from the centre of Axams, Appartement Seppi is a 10-minute drive or ski bus ride from the Axamer Lizum Ski Area. Ubytovanie Appartement Seppi sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Chalet Karin

9,6

Chalet Chalet Karin

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Chalet Karin. Chalet Chalet Karin is located in Innsbruck, 11 km from Golden Roof, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Chalet Chalet Karin sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Stratton

9,6

Haus Stratton

Ubytovanie (Apartmány) Haus Stratton. Only 4 km from the Axamer Lizum skiing area, Haus Stratton offers rooms and Apartments with a private balcony. Free WiFi and mountain views are provided. Ubytovanie Haus Stratton sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hell Hof

9,5

Hell Hof

Ubytovanie (Apartmán) Hell Hof. Boasting a garden and a terrace, Hell Hof provides accommodation in Innsbruck with free WiFi and garden views. Ubytovanie Hell Hof sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement July

9,4

Appartement July

Ubytovanie (Apartmán) Appartement July. Featuring mountain views, Appartement July features accommodation with a terrace and a kettle, around 11 km from Golden Roof. Ubytovanie Appartement July sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Salzmann

9,3

Ferienwohnung Salzmann

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Salzmann. Offering a spacious terrace with scenic mountain views, Ferienwohnung Salzmann is located 750 metres from the centre of Axams. Ubytovanie Ferienwohnung Salzmann sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Brigitta

9,3

Landhaus Brigitta

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Brigitta. Located in the scenic village of Axams, Landhaus Brigitta is directly opposite a practice ski lift. Innsbruck can be reached in 15 minutes by car or bus. Ubytovanie Landhaus Brigitta sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barschtlerhof

9,3

Barschtlerhof

Ubytovanie (Apartmán) Barschtlerhof. Located in Axams in the Tyrol region, Barschtlerhof has a terrace and garden views. Ubytovanie Barschtlerhof sa nachádza v meste 5 Axamer Straße (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paulingerhof

9,3

Paulingerhof

Ubytovanie (Penzión) Paulingerhof. The Paulingerhof is just 600 metres from the centre of Axams and the ski bus stop to the Axamer Lizum Ski Area, which is 6 km away. Ubytovanie Paulingerhof sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Zimmermann

9,2

Apartment Haus Zimmermann

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Zimmermann. Situated in Innsbruck, 11 km from Golden Roof, 12 km from Imperial Palace Innsbruck and 12 km from New Hungerburgbahn, Apartment Haus Zimmermann features... Ubytovanie Apartment Haus Zimmermann sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rainer

9,2

Haus Rainer

Ubytovanie (Apartmán) Haus Rainer. Located in central Axams, a 10-minute drive from the Axamer Lizum Ski Resort, Haus Rainer offers an apartment with free Wi-Fi and mountain views from the... Ubytovanie Haus Rainer sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lanner

9,1

Apartment Lanner

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lanner. Apartment Lanner in Innsbruck provides accommodation with free WiFi, 11 km from Golden Roof, 11 km from Imperial Palace Innsbruck and 11 km from New... Ubytovanie Apartment Lanner sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kinspergher

9,1

Haus Kinspergher

Ubytovanie (Apartmány) Haus Kinspergher. Located a 2-minute drive from the centre of Axams and 8 km from the Axamer Lizum Ski Area, Haus Kinspergher offers an outdoor pool, a Finnish sauna as well... Ubytovanie Haus Kinspergher sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiroler Haus

8,8

Tiroler Haus

Ubytovanie (Apartmán) Tiroler Haus. This large apartment enjoys a quiet location on the outskirts of Axams, right next to the ski slopes and a 10-minute walk from the centre. Ubytovanie Tiroler Haus sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Sam

8,7

Ferienhaus Sam

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Sam. Centrally located in Axams, Ferienhaus Sam features amenities like satellite TV, a sofa bed and a terrace with panoramic mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Sam sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof

8,5

Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof. Ubytovacie zariadenie Ferienclub Schlösslhof stojí v malebnej dedine Axams, 10 km od Innsbrucku. Ubytovanie Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Funerhof

8,5

Funerhof

Ubytovanie (Apartmán) Funerhof. Apartmánový dom Funerhof je obklopený lúkami a horami, nachádza sa iba 5 minút pešo od centra Axamsu, 8 minút jazdy autom od Innsbrucku a 3 km od... Ubytovanie Funerhof sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kögele

8,4

Hotel Kögele

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kögele. Rodinou prevádzkovaný hotel Kögele s bezplatným parkoviskom sa nachádza na slnečnej plošine v obci Axams, len pár kilometrov od Innsbrucku. Ubytovanie Hotel Kögele sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Beiler

8

Ferienhaus Beiler

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Beiler. These spacious 1-bedroom apartments feature a fully equipped kitchen and a balcony with wonderful mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Beiler sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tirolerhaus Axams

8

Tirolerhaus Axams

Ubytovanie (Apartmán) Tirolerhaus Axams. Set in Innsbruck, Tirolerhaus Axams features accommodation with a private pool, a balcony and mountain views. Ubytovanie Tirolerhaus Axams sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

wildspitze

7,7

wildspitze

Ubytovanie (Apartmán) wildspitze. Boasting mountain views, wildspitze offers accommodation with a balcony and a kettle, around 11 km from Golden Roof. Ubytovanie wildspitze sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Mountain View Apartment

7,1

Deluxe Mountain View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Mountain View Apartment. Offering garden views, Deluxe Mountain View Apartment is an accommodation located in Innsbruck, 12 km from Golden Roof and 12 km from Imperial Palace... Ubytovanie Deluxe Mountain View Apartment sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain View Deluxe Apartment

6,2

Mountain View Deluxe Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mountain View Deluxe Apartment. Featuring a garden, Mountain View Deluxe Apartment features accommodation in Innsbruck with free WiFi and garden views. Ubytovanie Mountain View Deluxe Apartment sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Mountain View

Chalet Mountain View

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Mountain View. Chalet Mountain View is set in Axams and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Chalet Mountain View sa nachádza v meste Wollbell 27 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Appartement in Axams

Luxury Appartement in Axams

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Appartement in Axams. Luxury Appartement in Axams is situated in the Axams district of Innsbruck, 12 km from New Hungerburgbahn, 12 km from Bergisel Ski Jump and 12 km from... Ubytovanie Luxury Appartement in Axams sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday flat Aschau

Holiday flat Aschau

Ubytovanie (Apartmán) Holiday flat Aschau. Set in Aschau in the Tyrol region, Holiday flat Aschau features a balcony. Ubytovanie Holiday flat Aschau sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Holiday flat Aschau - OTR05045-P

Holiday flat Aschau - OTR05045-P

Ubytovanie (Apartmán) Holiday flat Aschau - OTR05045-P. Located in Aschau in the Tyrol region, Holiday flat Aschau - OTR05045-P has a balcony. Ubytovanie Holiday flat Aschau - OTR05045-P sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Holiday flat Axams - OTR04068-P

Holiday flat Axams - OTR04068-P

Ubytovanie (Apartmán) Holiday flat Axams - OTR04068-P. Situated in Innsbruck in the Tyrol region, Holiday flat Axams - OTR04068-P features a balcony. Ubytovanie Holiday flat Axams - OTR04068-P sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Axams spectacular views and large terrace

Penthouse Axams spectacular views and large terrace

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Axams spectacular views and large terrace. Featuring city views, Penthouse Axams spectacular views and large terrace provides accommodation with a balcony and a kettle, around 12 km from Golden... Ubytovanie Penthouse Axams spectacular views and large terrace sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Axams - OTR04052-F

Holiday Home Axams - OTR04052-F

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Axams - OTR04052-F. Situated in Innsbruck in the Tyrol region, Holiday Home Axams - OTR04052-F has a balcony. Ubytovanie Holiday Home Axams - OTR04052-F sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko).

Holiday flat Axams - OTR04531-P

Holiday flat Axams - OTR04531-P

Ubytovanie (Apartmán) Holiday flat Axams - OTR04531-P. Set in Innsbruck in the Tyrol region, Holiday flat Axams - OTR04531-P has a balcony. Ubytovanie Holiday flat Axams - OTR04531-P sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko).

Gästehaus Lenz

Gästehaus Lenz

Ubytovanie (Apartmán) Gästehaus Lenz. Boasting mountain views, Gästehaus Lenz offers accommodation with a shared lounge and a balcony, around 12 km from Golden Roof. Ubytovanie Gästehaus Lenz sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment GINA

Apartment GINA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment GINA. Offering a garden and garden view, Apartment GINA is set in Innsbruck, 11 km from Golden Roof and 12 km from Imperial Palace Innsbruck. Ubytovanie Apartment GINA sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko).

Holiday Home Axams - OTR04511-F

Holiday Home Axams - OTR04511-F

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Axams - OTR04511-F. Located in Innsbruck in the Tyrol region, Holiday Home Axams - OTR04511-F features a balcony. Ubytovanie Holiday Home Axams - OTR04511-F sa nachádza v meste Axams (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Axams

Mesto Axams sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Axams.