Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Baćina

V meste Baćina (Chorvátsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Baćina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Baćina

Apartman Jo & Ve

9,9

Apartman Jo & Ve

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jo & Ve. Situated in Baćina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Jo & Ve features a patio and sea views. Ubytovanie Apartman Jo & Ve sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník).

Four-Bedroom Holiday Home in Bacina

9,7

Four-Bedroom Holiday Home in Bacina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Bacina. Located in Ploče, Four-Bedroom Holiday Home in Bacina provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Bacina sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 483 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camping Homes Grot

9,5

Camping Homes Grot

Ubytovanie (Kemping) Camping Homes Grot. Ubytovacie zariadenie Camping Homes Grot sa nachádza necelý 1 km od pláže Gornja Vala a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Camping Homes Grot sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Buki

9,4

Apartment Buki

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Buki. Ubytovacie zariadenie Apartment Buki sa nachádza v obci Ploče, 37 km od mesta Neum. Hostia môžu využívať záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Buki sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Tea

9,4

Apartman Tea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tea. Apartman Tea is located in Ploče and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Tea sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Franic

9,3

Apartments Franic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Franic. Apartmány Franic sa nachádzajú pri pláži v obci Baćina a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 36 km od mesta Neum. Ubytovanie Apartments Franic sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bacina *XLIV *

Apartment Bacina *XLIV *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bacina *XLIV *. Apartmán Bacina *XLIV * ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Baćina. Ubytovanie Apartment Bacina *XLIV * sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Roberto Apartmen

Roberto Apartmen

Ubytovanie (Apartmán) Roberto Apartmen. Set in Baćina, Roberto Apartmen offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Roberto Apartmen sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman Baćinka

Apartman Baćinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Baćinka. Apartman Baćinka is set in Baćina. This property offers access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Međugorje is 25 km from Apartman Baćinka. Ubytovanie Apartman Baćinka sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dalmatian romantic traditional apartment

Dalmatian romantic traditional apartment

Ubytovanie (Apartmán) Dalmatian romantic traditional apartment. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Dalmatian romantic traditional apartment features a patio and lake views. Ubytovanie Dalmatian romantic traditional apartment sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Bacina

Three-Bedroom Apartment in Bacina

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Bacina. Three-Bedroom Apartment in Bacina is set in Ploče. Complimentary WiFi is offered throughout the property. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Bacina sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traditional Croatian stone house

Traditional Croatian stone house

Ubytovanie (Vila) Traditional Croatian stone house. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Traditional Croatian stone house features a balcony and garden views. Ubytovanie Traditional Croatian stone house sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Jorge

Vila Jorge

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Jorge. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Vila Jorge has a patio. Ubytovanie Vila Jorge sa nachádza v meste Baćina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Baćina

Mesto Baćina sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Baćina.