Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Bad Bleiberg

V meste Bad Bleiberg (Rakúsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bad Bleiberg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bad Bleiberg

Vive Diem

9,7

Vive Diem

Ubytovanie (Apartmány) Vive Diem. Located in Haus im Ennstal, 4.1 km from Hauser Kaibling, Vive Diem features accommodation with free WiFi, mountain views, a garden, and access to a sauna... Ubytovanie Vive Diem sa nachádza v meste Lehen 16 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Villa Crusca

9,4

Apartments in Villa Crusca

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Villa Crusca. Set in the Dobratsch Natural Park, at 920 metres above the sea level and offering a garden, Apartments in Villa Crusca are a pet-friendly accommodation in... Ubytovanie Apartments in Villa Crusca sa nachádza v meste Friederichstollenweg 18 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maria Hausmann

8,8

Maria Hausmann

Ubytovanie (Farma) Maria Hausmann. Located in Bad Bleiberg in the Carinthia region and Terra Mystica Mine reachable within 3. Ubytovanie Maria Hausmann sa nachádza v meste Kadutschen 1 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Strauss

8,8

Ferienwohnung Strauss

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienwohnung Strauss. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Ferienwohnung Strauss is situated in Bad Bleiberg. Ubytovanie Ferienwohnung Strauss sa nachádza v meste Bleiberger Straße 66 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vital Bad Bleiberg

8,4

Hotel Vital Bad Bleiberg

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vital Bad Bleiberg. Surrounded by greenery, this lovingly Hotel Vital Bad Bleiberg is located at 920 metres above sea level, only a 3-minute walk from Bad Bleiberg’s thermal... Ubytovanie Hotel Vital Bad Bleiberg sa nachádza v meste Bleiberger Straße 46 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vivea Gesundheitshotel Bad Bleiberg

8,3

Vivea Gesundheitshotel Bad Bleiberg

Ubytovanie (Hotel) Vivea Gesundheitshotel Bad Bleiberg. Tento 4-hviezdičkový hotel s veľkým wellness centrom s vnútorným a vonkajším bazénom sa nachádza 1 km od centra kúpeľného mesta Bad Bleiberg v južnom... Ubytovanie Vivea Gesundheitshotel Bad Bleiberg sa nachádza v meste Bleiberg - Nötsch 78 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel

8,3

HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel

Ubytovanie (Hotel) HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel. Thermenhotel Bleibergerhof je jedným z najrenomovanejších kúpeľných a prázdninových hotelov v Korutánsku. Ubytovanie HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel sa nachádza v meste Drei Lärchen 150 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Herwigshuette

Ferienwohnung Herwigshuette

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Herwigshuette. Set in Bad Bleiberg and only 4.1 km from Terra Mystica Mine, Ferienwohnung Herwigshuette offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytovanie Ferienwohnung Herwigshuette sa nachádza v meste 1 Franziskiweg Ortsteil Hüttendorf (Rakúsko - Korutánsko).

Ubytovanie v meste Bad Bleiberg

Mesto Bad Bleiberg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Bad Bleiberg.