Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bad Eisenkappel

V meste Bad Eisenkappel (Rakúsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bad Eisenkappel

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bad Eisenkappel

Arlitscherhof

9,9

Arlitscherhof

Ubytovanie (Farma) Arlitscherhof. Located in Bad Eisenkappel, 39 km from Klagenfurt, Arlitscherhof provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Arlitscherhof sa nachádza v meste Lobnig 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Obiralmhütte Mosgan

9,7

Obiralmhütte Mosgan

Ubytovanie (Horská chata) Obiralmhütte Mosgan. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Obiralmhütte Mosgan is set in Bad Eisenkappel. Ubytovanie Obiralmhütte Mosgan sa nachádza v meste Zauchen 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Struglhof

9,5

Struglhof

Ubytovanie (Apartmán) Struglhof. Set at 880 metres above sea level, the farm stay Struglhof offers an apartment, 7 km from the centre of Bad Eisenkappel. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Struglhof sa nachádza v meste Ebriach 55 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Besser

9

Pension Besser

Ubytovanie (Penzión) Pension Besser. Set in Bad Eisenkappel in the Carinthia Region, 49 km from Ljubljana, Pension Besser boasts a sun terrace and views of the garden. Ubytovanie Pension Besser sa nachádza v meste Bad Eisenkappel 163 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Obiralmhütte Meierhof

8,9

Obiralmhütte Meierhof

Ubytovanie (Horská chata) Obiralmhütte Meierhof. Obiralmhütte Meierhof is situated in Bad Eisenkappel and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Obiralmhütte Meierhof sa nachádza v meste Ebriach 42 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel

8,7

Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel

Ubytovanie (Hotel) Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel. Located in the scenic mountain landscape of Southern Carinthia, Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel offers indoor and outdoor pools, a spa area, and a wide... Ubytovanie Vivea Gesundheitshotel Eisenkappel sa nachádza v meste Vellach 9 (Rakúsko - Korutánsko).

Gasthof Podobnik

8,7

Gasthof Podobnik

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Podobnik. Gasthof Podobnik features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Bad Eisenkappel. Ubytovanie Gasthof Podobnik sa nachádza v meste Vellach 157 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier

Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier. Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier is set in Bad Eisenkappel and offers a shared lounge, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Holydays Ferienhaus Fam. Stegmaier sa nachádza v meste Bad Eisenkappel 329 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Obiralmhütte Fladung

Obiralmhütte Fladung

Ubytovanie (Horská chata) Obiralmhütte Fladung. Obiralmhütte Fladung is set in Bad Eisenkappel and offers a shared lounge and a terrace. This chalet offers free private parking and a shared kitchen. Ubytovanie Obiralmhütte Fladung sa nachádza v meste 18 Ebriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bad Eisenkappel

Mesto Bad Eisenkappel sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Bad Eisenkappel.