Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bad Goisern

V meste Bad Goisern (Rakúsko) máme celkom 73 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bad Goisern

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bad Goisern

Landhaus Hallstättersee

9,8

Landhaus Hallstättersee

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Hallstättersee. Ubytovacie zariadenie Landhaus Hallstättersee sa nachádza v obci Bad Goisern, iba 40 metrov od jazera Hallstatt a 5 km od historického mesta Hallstatt. Ubytovanie Landhaus Hallstättersee sa nachádza v meste Steeg 45 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnungen Hillbrand

9,8

Ferienwohnungen Hillbrand

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Hillbrand. This spacious, Alpine-style apartment in the Salzkammergut region is 3 km from Lake Hallstatt and 6 km from Bad Goisern. Free Wi-Fi is available. Ubytovanie Ferienwohnungen Hillbrand sa nachádza v meste Pötschen 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka

9,8

Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka. Boasting garden views, Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka provides accommodation with a balcony and a kettle, around 4 km from Materialseilbahn. Ubytovanie Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka sa nachádza v meste Schmiedgasse 23a (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Waldbankerl

9,8

Ferienhaus Waldbankerl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Waldbankerl. Penzión Ferienhaus Waldbankerl sa nachádza 3 km od centra mesta Bad Goisern a 1 km od jazera Hallstätter See. Ubytovanie Ferienhaus Waldbankerl sa nachádza v meste Untersee 41 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus am See

9,7

Haus am See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus am See. Situated right at the banks of the Hallstätter Lake and featuring its own boat house and rowing boat, Haus am See in Bad Goisern-Steeg is a charming chalet... Ubytovanie Haus am See sa nachádza v meste Steeg 58 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnungen Haus Peer

9,7

Ferienwohnungen Haus Peer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Haus Peer. Situated in Bad Goisern, Ferienwohnungen Haus Peer features accommodation with free WiFi and a garden. Ubytovanie Ferienwohnungen Haus Peer sa nachádza v meste Ramsau 74 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Weißenbach

9,7

Ferienwohnung Weißenbach

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Weißenbach. Set in Bad Goisern, Ferienwohnung Weißenbach is located in the Salzkammergut region in Upper Austria. Ubytovanie Ferienwohnung Weißenbach sa nachádza v meste Weissenbach 1 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartmenthaus Hinterer

9,6

Apartmenthaus Hinterer

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Hinterer. Dom Apartmenthaus Hinterer stojí na pokojnom mieste v obci Bad Goisern, 15 minút jazdy od Hallstattu a 10 minút jazdy od Bad Ischl. Ubytovanie Apartmenthaus Hinterer sa nachádza v meste Edt 38 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Welterbe-Wirtshaus Steegwirt

9,6

Welterbe-Wirtshaus Steegwirt

Ubytovanie (Hostinec) Welterbe-Wirtshaus Steegwirt. Set in Bad Goisern, 7 km from Materialseilbahn, Welterbe-Wirtshaus Steegwirt offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a... Ubytovanie Welterbe-Wirtshaus Steegwirt sa nachádza v meste Au 12 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Logis2324

9,5

Logis2324

Ubytovanie (Apartmány) Logis2324. Apartmány Logis2324 sa nachádzajú v meste Bad Goisern pri Hallstattskom jazere v Hornom Rakúsku, 48 km od Salzburgu a 27 km od mesta Schladming. Ubytovanie Logis2324 sa nachádza v meste 23 Herndl (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Appartementhaus Gerlinde Sams

9,5

Appartementhaus Gerlinde Sams

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Gerlinde Sams. Situated in Bad Goisern, Appartementhaus Gerlinde Sams offers two non-smoking apartments in a central location. Ubytovanie Appartementhaus Gerlinde Sams sa nachádza v meste Rainerstrasse 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Kühlwein

9,5

Ferienhaus Kühlwein

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Kühlwein. Penzión Ferienhaus Kühlwein sa nachádza na vrchole malého kopca v mestečku Bad Goisern s panoramatickým výhľadom na údolie Goisern a okolité hory a je... Ubytovanie Ferienhaus Kühlwein sa nachádza v meste Sarstein 11 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Appartement Gertraud Neuhuber

9,5

Appartement Gertraud Neuhuber

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Gertraud Neuhuber. Appartement Gertraud Neuhuber is located in the Salzkammergut, 3 km away from the centre of Bad Goisern. Ubytovanie Appartement Gertraud Neuhuber sa nachádza v meste Stambach 93 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Peer

9,4

Ferienhaus Peer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Peer. Boasting water sports facilities, Ferienhaus Peer offers accommodation in Bad Goisern with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Peer sa nachádza v meste Rudolf-Von-Alt-Weg 13 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Sofias Apartment

9,4

Sofias Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Sofias Apartment. Ubytovanie Sofias apartment ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v meste Bad Goisern, 3,8 km od Materialseilbahnu. Ubytovanie Sofias Apartment sa nachádza v meste Obere Marktstraße 36 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Hausjell

9,4

Ferienwohnung Hausjell

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hausjell. Set on a hillside and a 10-minute drive away from Lake Hallstatt, Ferienwohnung Hausjell offers self-catering accommodation located in Bad Goisern. Ubytovanie Ferienwohnung Hausjell sa nachádza v meste Bundesstrasse 74c (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Seeklause

9,3

Ferienwohnung Seeklause

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Seeklause. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Seeklause sa nachádza v obci Bad Goisern. Ponúka výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ferienwohnung Seeklause sa nachádza v meste Steeg 77 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Straubinger-Tiefenbacher

9,2

Haus Straubinger-Tiefenbacher

Ubytovanie (Apartmán) Haus Straubinger-Tiefenbacher. Set in Bad Goisern in the Upper Austria region, Haus Straubinger-Tiefenbacher has a balcony and garden views. Ubytovanie Haus Straubinger-Tiefenbacher sa nachádza v meste 69 Ramsau (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Puntigam

9,2

Haus Puntigam

Ubytovanie (Apartmány) Haus Puntigam. Ubytovacie zariadenie Haus Puntigam sa nachádza v meste Bad Goisern, len 5 minút jazdy od jazera Hallstättersee. Ubytovanie Haus Puntigam sa nachádza v meste Sydlerfeld 7 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Rehkoglgut

9,1

Ferienwohnung Rehkoglgut

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Rehkoglgut. Ubytovanie sa nachádza v pokojnej lokalite, 5 km od centra Bad Goisern v oblasti Dachstein-Salzkammergut. Ubytovanie Ferienwohnung Rehkoglgut sa nachádza v meste Rehkogl 9 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Zeller

9

Ferienwohnung Zeller

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Zeller. Apartmán Ferienwohnung Zeller sa nachádza v modernej budove v alpskom štýle na okraji mesta Bad Goisern. Ubytovanie Ferienwohnung Zeller sa nachádza v meste Edt 26 (Unternberg) (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Maria Theresia

9

Pension Maria Theresia

Ubytovanie (Penzión) Pension Maria Theresia. Penzión Maria Theresia sa nachádza v centre mesta Bad Goisern v regióne Salzkammergut, len 3 minúty pešo od železničnej stanice a ponúka výhľad na hory. Ubytovanie Pension Maria Theresia sa nachádza v meste Auskei-Weg 6 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Sydler

9

Pension Sydler

Ubytovanie (Penzión) Pension Sydler. Penzión Sydler sa nachádza len 10 minút chôdze od centra obce Bad Goisern. Ubytovanie Pension Sydler sa nachádza v meste Konrad Deubler Gasse 8 - 8a (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Hotel Moserwirt

8,9

Hotel Moserwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Moserwirt. Tento 3-hviezdičkový hotel vyššej kategórie Moserwirt sa nachádza v krásnom údolí Trauntal, na pokojnom mieste obklopenom rakúskymi Alpami. Ubytovanie Hotel Moserwirt sa nachádza v meste Kirchengasse 6 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Chorinskyklause

8,8

Haus Chorinskyklause

Ubytovanie (Privát) Haus Chorinskyklause. Haus Chorinskyklause is a former inn located at the edge of the forest, 2 km from the centre of Bad Goisern amid the scenic Salzkammergut Region. Ubytovanie Haus Chorinskyklause sa nachádza v meste Bad Goisern (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Hubschneider

8,8

Ferienwohnung Hubschneider

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hubschneider. Tento štýlovo zariadený apartmán s kompletne vybavenou kuchyňou sa nachádza na druhom poschodí hotelu Alpenhotel Dachstein. Ubytovanie Ferienwohnung Hubschneider sa nachádza v meste Unterjoch 38 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

DAS PARADIES

8,8

DAS PARADIES

Ubytovanie (Horská chata) DAS PARADIES. Featuring garden views, DAS PARADIES provides accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Materialseilbahn. Ubytovanie DAS PARADIES sa nachádza v meste 7 Dokter Matthia-Promenade 4822 BAD GOISERN (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Leprich

8,8

Pension Leprich

Ubytovanie (Penzión) Pension Leprich. Penzión Leprich sa nachádza 3 km od centra obce Bad Goisern a 2 km od Hallstattského jazera. Ubytovanie Pension Leprich sa nachádza v meste St. Agatha 62 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Landhotel Agathawirt

8,7

Landhotel Agathawirt

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Agathawirt. Tento tradičný hotel, spravovaný rodinou viac ako 200 rokov, sa nachádza v samom srdci strediska Salzkammergut. Ubytovanie Landhotel Agathawirt sa nachádza v meste St. Agatha 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Hostel Bad Goisern

8,6

Hostel Bad Goisern

Ubytovanie (Hostel) Hostel Bad Goisern. Hostel Bad Goisern sa nachádza v Bad Goisern v regióne Salzkammergut, 4 km od jazera Hallstatt a ponúka terasu s výhľadom na hory. Ubytovanie Hostel Bad Goisern sa nachádza v meste Josef-Putz-Strasse 3 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Wohlfühlhotel Goiserer Mühle

8,4

Wohlfühlhotel Goiserer Mühle

Ubytovanie (Hotel) Wohlfühlhotel Goiserer Mühle. Hotel Wohlfühlhotel Goiserer Mühle sa nachádza priamo v kúpeľnom parku v Bad Goisern, ktorý leží medzi kúpeľným mestom Bad Ischl a dedinkou Hallstatt v... Ubytovanie Wohlfühlhotel Goiserer Mühle sa nachádza v meste Kurparkstraße 9 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnungen Oppitz

8,4

Ferienwohnungen Oppitz

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Oppitz. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Oppitz ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v mestečku Bad Goisern v Hornom Rakúsku, 6 km od Hallstattu a 600... Ubytovanie Ferienwohnungen Oppitz sa nachádza v meste Steeg 19 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Kranhäusl

8,3

Ferienwohnung Kranhäusl

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Kranhäusl. Hotel Ferienwohnung Kranhäusl sa nachádza 10 minút pešo od mestečka Bad Goisern a je obklopený veľkou záhradou s bazénom. Ubytovanie Ferienwohnung Kranhäusl sa nachádza v meste Stambach 8 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern

8,2

Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern

Ubytovanie (Hotel) Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern. Located in Bad Goisern, 5 km from Materialseilbahn, Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern provides accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytovanie Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern sa nachádza v meste Kurzentrumstrasse 5a (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Luise Wehrenfennig & Haus EvA

8,2

Luise Wehrenfennig & Haus EvA

Ubytovanie (Penzión) Luise Wehrenfennig & Haus EvA. Hostel Luisa Wehrenfennig sa nachádza v centre kúpeľného mesta Bad Goisern a ponúka kontinentálne raňajky, bezplatné Wi-Fi a parkovanie zdarma. Ubytovanie Luise Wehrenfennig & Haus EvA sa nachádza v meste Ramsaustraße 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Panorama

8,2

Haus Panorama

Ubytovanie (Horská chata) Haus Panorama. Offering panoramic mountain views from a large terrace and balcony, this eco-friendly chalet made from organic wood offers guest accommodation a 1-hour... Ubytovanie Haus Panorama sa nachádza v meste Posern 65 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gasthof Zur Post

8,1

Gasthof Zur Post

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Zur Post. Rodinou prevádzkované ubytovanie Gasthof Zur Post s dlhou tradíciou má ideálnu polohu v centre regiónu Salzkammergut, čo je oblasť na východ od Salzburgu,... Ubytovanie Gasthof Zur Post sa nachádza v meste Au 30 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Alpenhotel Dachstein

7,7

Alpenhotel Dachstein

Ubytovanie (Hotel) Alpenhotel Dachstein. Alpenhotel Dachstein stojí na malebnom mieste nad kúpeľným mestom Bad Goisern v regióne Salzkammergut, 12 km od obce Hallstatt, svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Alpenhotel Dachstein sa nachádza v meste Unterjoch 38 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Metzgerwirt Vieh Heli

7,6

Metzgerwirt Vieh Heli

Ubytovanie (Hostinec) Metzgerwirt Vieh Heli. Penzión Metzgerwirt Vieh Heli ponúka ubytovanie v meste Bad Goisern. Hostia tu nájdu reštauráciu a záhradu. Personál môže zabezpečiť letiskový transfer. Ubytovanie Metzgerwirt Vieh Heli sa nachádza v meste Au 17 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Hotel Lindwurm

7,4

Hotel Lindwurm

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lindwurm. Hotel Lindwurm sa nachádza v centre mesta Bad Goisern v oblasti Salzkammergut a ponúka wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Lindwurm sa nachádza v meste Untere Marktstraße 93 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Bergblick

6,9

Pension Bergblick

Ubytovanie (Hotel) Pension Bergblick. Penzión Bergblick sa nachádza na okraji mesta Bad Goisern v oblasti Soľnej komory a ponúka vám izby s balkónom a TV, tradičnú reštauráciu a záhradu. Ubytovanie Pension Bergblick sa nachádza v meste Bachlunzenweg 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Ramsau 8

Ferienhaus Ramsau 8

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Ramsau 8. Located a 2-minute drive from the centre of Bad Goisern, Ferienhaus Ramsau 8 offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Ramsau 8 sa nachádza v meste Ramsau 8 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Gut - Eisenlehen

Ferienhaus Gut - Eisenlehen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Gut - Eisenlehen. Ferienhaus Gut – Eisenlehen is located 5 km from Bad Goisern and offers a chalet with a sauna and four bedrooms. Ubytovanie Ferienhaus Gut - Eisenlehen sa nachádza v meste Gschwandt 18 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Zell im Zillertal 744S

Ferienwohnung Zell im Zillertal 744S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Zell im Zillertal 744S. Ferienwohnung Zell im Zillertal 744S is located in Aschau. Complimentary WiFi is provided throughout the property and private parking is available on site. Ubytovanie Ferienwohnung Zell im Zillertal 744S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Holiday Home Vogelsang (HLS100)

Holiday Home Vogelsang (HLS100)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vogelsang (HLS100). Holiday Home Vogelsang (HLS100) is located in Bad Goisern, 5 km from Materialseilbahn, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Holiday Home Vogelsang (HLS100) sa nachádza v meste (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Nice home in Bad Goisern with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms

Nice home in Bad Goisern with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Nice home in Bad Goisern with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Bad Goisern in the Upper Austria region, Nice home in Bad Goisern with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms has a terrace and mountain views. Ubytovanie Nice home in Bad Goisern with Sauna, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Bad Goisern (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Jonas Apartment

Jonas Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Jonas Apartment. Jonas Apartment is situated in Bad Goisern and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie Jonas Apartment sa nachádza v meste Bad Goisern (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ubytovanie v meste Bad Goisern

Mesto Bad Goisern sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 73 hotelov a ubytovanie v meste Bad Goisern.