Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bad Sankt Leonhard im Lavanttal

V meste Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakúsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bad Sankt Leonhard im Lavanttal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bad Sankt Leonhard im Lavanttal

Pension Schüssler

9,4

Pension Schüssler

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Schüssler. Providing city views, Pension Schüssler in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal provides accommodation and a garden. Ubytovanie Pension Schüssler sa nachádza v meste 25 Turnergasse (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Austrian with a Twist

9,2

Austrian with a Twist

Ubytovanie (Privát) Austrian with a Twist. Austrian with a Twist has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal, 15 km from Hochegger. Ubytovanie Austrian with a Twist sa nachádza v meste 393 Bad St Leonhard (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Klippitz

8,9

Ferienhaus Klippitz

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Klippitz. Rekreačný dom Ferienhaus Klippitz s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vo všetkých priestoroch sa nachádza v obci Bad Sankt Leonhard im Lavanttal. Ubytovanie Ferienhaus Klippitz sa nachádza v meste Kliening 282 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Moselebauer

8,6

Hotel Moselebauer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Moselebauer. The family-run 4-star Hotel Moselebauer, beautifully located in Bad St. Ubytovanie Hotel Moselebauer sa nachádza v meste Kliening 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gesundheitsresort Bad St. Leonhard

8,4

Gesundheitsresort Bad St. Leonhard

Ubytovanie (Rezort) Gesundheitsresort Bad St. Leonhard. Offering free access to an indoor pool, a heated outdoor pool, a sauna, a hot tub and a fitness centre, Gesundheitsresort Bad St. Ubytovanie Gesundheitsresort Bad St. Leonhard sa nachádza v meste Obdacher Straße 105 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Geiger

8,3

Gasthof Geiger

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Geiger. Featuring a restaurant, bar, shared lounge and free WiFi, Gasthof Geiger is located in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal, 15 km from Hochegger. Ubytovanie Gasthof Geiger sa nachádza v meste Hauptplatz 67 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bärnthaler Gasthof Restaurant

8,2

Bärnthaler Gasthof Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Bärnthaler Gasthof Restaurant. This cosy, family-run country inn is 1 km outside of Bad St. Leonhard in Carinthia's Lavant Valley, only about a 15-minute walk away from the sulphur spa. Ubytovanie Bärnthaler Gasthof Restaurant sa nachádza v meste Obdacherstraße 290a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Buchbauer

8,2

Hotel Gasthof Buchbauer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Buchbauer. Hotel Gasthof Buchbauer is situated in Bad Sankt Leonhard, 3 km from Klippitztörl Ski Area, with hiking and mountain biking trails starting right on the... Ubytovanie Hotel Gasthof Buchbauer sa nachádza v meste Kliening 53 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhüttendorf Klippitztörl

7,3

Almhüttendorf Klippitztörl

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Almhüttendorf Klippitztörl. Boasting a garden, Almhüttendorf Klippitztörl is situated in Klippitztorl, within 50 metres of Flutlichtlift and 2.7 km of Kuhgrabenlift 1. Ubytovanie Almhüttendorf Klippitztörl sa nachádza v meste Klippitztörl 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gesundheitsresort Agathenhof

6,4

Gesundheitsresort Agathenhof

Ubytovanie (Hotel) Gesundheitsresort Agathenhof. Offering an outdoor pool, an indoor pool and a spa centre offering professional medical treatments, Gesundheitsresort Agathenhof is located in Micheldorf,... Ubytovanie Gesundheitsresort Agathenhof sa nachádza v meste Agathenhofstraße 24 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bischofhütten

Bischofhütten

Ubytovanie (Horská chata) Bischofhütten. Over 1500 metres high up in the Carinthian Mountains, this self-catering, log cabin-style guesthouse is set in the centre of the Klippitztörl ski resort. Ubytovanie Bischofhütten sa nachádza v meste Kliening 35 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castello Schloss Lichtengraben

Castello Schloss Lichtengraben

Ubytovanie (Farma) Castello Schloss Lichtengraben. Set amid 200 hectares of fields, Castello Schloss Lichtengraben offers views of the garden. Ubytovanie Castello Schloss Lichtengraben sa nachádza v meste Lichtengraben 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 287 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhütte Waldbauer

Almhütte Waldbauer

Ubytovanie (Horská chata) Almhütte Waldbauer. Bad Sankt Leonhard’s Almhütte Waldbauer is located on a large meadow, surrounded by forests, and next to a stream and pond. Ubytovanie Almhütte Waldbauer sa nachádza v meste Lichtengraben 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Wildbachhütte

Apartment Wildbachhütte

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Wildbachhütte. Offering a garden, Apartment Wildbachhütte is set in Klippitztorl, only a short walk from the ski lifts and runs and 56 km from Klagenfurt. Ubytovanie Apartment Wildbachhütte sa nachádza v meste Klippitztörl 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bad Sankt Leonhard im Lavanttal

Mesto Bad Sankt Leonhard im Lavanttal sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Bad Sankt Leonhard im Lavanttal.