Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonberény

V meste Balatonberény (Maďarsko) máme celkom 113 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonberény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonberény

Appartments Hungaroland

9,8

Appartments Hungaroland

Ubytovanie (Apartmány) Appartments Hungaroland. Situated in Balatonberény, 40 km from Zalakaros, Appartments Hungaroland features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Appartments Hungaroland sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

ThreeFamily'sHome

9,7

ThreeFamily'sHome

Ubytovanie (Apartmány) ThreeFamily'sHome. Located in Balatonberény, 16 km from Keszthely, ThreeFamily'sHome provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie ThreeFamily'sHome sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Jarmila Vendégház

9,7

Jarmila Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Jarmila Vendégház. Jarmila Vendégház is set in Balatonberény and has a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Jarmila Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Sophie's Apartments

9,7

Sophie's Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Sophie's Apartments. Sophie's Apartments is set in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Sophie's Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hóvirág Apartman Balatonberény

9,4

Hóvirág Apartman Balatonberény

Ubytovanie (Penzión) Hóvirág Apartman Balatonberény. Located in Balatonberény, Hóvirág Apartman Balatonberény features a garden, terrace and free WiFi. Ubytovanie Hóvirág Apartman Balatonberény sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Bali Haus

9,4

Bali Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bali Haus. Bali Haus is located in a quiet area of Balatonberény, 500 metres from the shores of Lake Balaton. Ubytovanie Bali Haus sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Vica Apartman

9,4

Vica Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Vica Apartman. Situated in Balatonberény, 13 km from Hévíz, Vica Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie Vica Apartman sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Tilesch Apartment

9,2

Tilesch Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tilesch Apartment. Apartmán Tilesch s grilom sa nachádza v meste Balatonberény, 21 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Tilesch Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Varga Apartman

9,2

Varga Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Varga Apartman. Situated in Balatonberény, 14 km from Hévíz, Varga Apartman features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Varga Apartman sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Napsugár Apartman

9,2

Napsugár Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Napsugár Apartman. Located in Balatonberény, 36 km from Zalakaros, Napsugár Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Napsugár Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Korona Étterem Panzió

8,9

Korona Étterem Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Korona Étterem Panzió. Penzión Korona Étterem sa nachádza v pokojnom a príjemnom prostredí len 300 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Korona Étterem Panzió sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Berény Panzió

8,9

Berény Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Berény Panzió. Set in Balatonberény, 37 km from Zalakaros, Berény Panzió offers a garden and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a continental breakfast. Ubytovanie Berény Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Londira Apartman Balatonberény

8,9

Londira Apartman Balatonberény

Ubytovanie (Apartmán) Londira Apartman Balatonberény. Londira Apartman Balatonberény is set in Balatonberény and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Londira Apartman Balatonberény sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny 35891

8,9

Apartment in Balatonbereny 35891

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny 35891. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Apartment in Balatonbereny 35891 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny 35891 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Margaréta Étterem Panzió

8,8

Margaréta Étterem Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Margaréta Étterem Panzió. Set in Balatonberény, 35 km from Zalakaros, Margaréta Étterem Panzió offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Margaréta Étterem Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kovács apartman

8,8

Kovács apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kovács apartman. Apartmán Kovács sa nachádza v obci Balatonberény v regióne Somogy a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Kovács apartman sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Albert Apartman Balatonberény

8,7

Albert Apartman Balatonberény

Ubytovanie (Apartmány) Albert Apartman Balatonberény. Albert Apartman Balatonberény is located in Balatonberény and offers a restaurant and a terrace. The air-conditioned accommodation is 13 km from Hévíz. Ubytovanie Albert Apartman Balatonberény sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

IrányBerény Panzió

8,6

IrányBerény Panzió

Ubytovanie (Apartmán) IrányBerény Panzió. Set in Balatonberény in the Somogy region, IrányBerény Panzió features a patio and garden views. Ubytovanie IrányBerény Panzió sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Lake House Farsang

8,5

Lake House Farsang

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lake House Farsang. Lake House Farsang is located in Balatonberény and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Lake House Farsang sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Retro nyaraló

8,5

Retro nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Retro nyaraló. Retro nyaraló is set in Balatonberény and offers a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Retro nyaraló sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

2 Ferienwohnungen imFerienhaus in Balatonbereny 1200 m zum See

8,5

2 Ferienwohnungen imFerienhaus in Balatonbereny 1200 m zum See

Ubytovanie (Apartmány) 2 Ferienwohnungen imFerienhaus in Balatonbereny 1200 m zum See. 2 Ferienwohnungen imFerienhaus in Balatonbereny 1200 m zum See is set in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie 2 Ferienwohnungen imFerienhaus in Balatonbereny 1200 m zum See sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Erika Apartments

8,1

Erika Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Erika Apartments. Apartmány a dom Erika s vlastným stravovaním, s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a súkromným ​​parkoviskom priamo na mieste sa nachádzajú v meste... Ubytovanie Erika Apartments sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118

7,9

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118 is set in Part. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Tuli Mobilwohnung

7,7

Tuli Mobilwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Tuli Mobilwohnung. Tuli Mobilwohnung is situated in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Tuli Mobilwohnung sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Fisherman`s House

7,6

Fisherman`s House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fisherman`s House. Fisherman`s House je dovolenkový dom s terasou v meste Balatonberény. Ubytovanie Fisherman`s House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Pelikan Apartman, strand 60 meter

7,5

Pelikan Apartman, strand 60 meter

Ubytovanie (Apartmán) Pelikan Apartman, strand 60 meter. Pelikan Apartman, strand 60 meter is located in Balatonberény and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Pelikan Apartman, strand 60 meter sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény

7,5

NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény

Ubytovanie (Kemping) NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény. Ubytovanie NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény sa nachádza v meste Balatonberény, 35 km od mesta Zalakaros. Ubytovanie NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Tulman Apartment

7,3

Tulman Apartment

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Tulman Apartment. Ubytovanie Tulman Apartment sa nachádza v obci Balatonberény v Šomodskej župe a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tulman Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Erika's House

7,1

Erika's House

Ubytovanie (Apartmán) Erika's House. Set 250 metres from the nearest beach at Lake Balaton, Erika's House offers accommodation in the centre of Balatonberény, 100 metres from the train... Ubytovanie Erika's House sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

H&H vendégház

7

H&H vendégház

Ubytovanie (Apartmány) H&H vendégház. H&H vendégház is set in Balatonberény and offers barbecue facilities. Ubytovanie H&H vendégház sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Fülemüle

6,9

Fülemüle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fülemüle. Situated in Balatonberény, Fülemüle features accommodation with a terrace and garden views. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Fülemüle sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartments in Balatonbereny 40425

Apartments in Balatonbereny 40425

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatonbereny 40425. Apartments in Balatonbereny 40425 is located in Balatonberény. All units are equipped with a TV and a fully equipped kitchenette with a microwave. Ubytovanie Apartments in Balatonbereny 40425 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Mobilehome in Balatonbereny 38067

Mobilehome in Balatonbereny 38067

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobilehome in Balatonbereny 38067. Mobilehome in Balatonbereny 38067 is located in Balatonberény. Ubytovanie Mobilehome in Balatonbereny 38067 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday Homes in Balatonbereny 39585

Holiday Homes in Balatonbereny 39585

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Homes in Balatonbereny 39585. Holiday Homes in Balatonbereny 39585 is located in Balatonberény. Ubytovanie Holiday Homes in Balatonbereny 39585 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Stég Stúdió Stb. .

Stég Stúdió Stb. .

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Stég Stúdió Stb. .. Set in Balatonberény, 32 km from Zalakaros, Stég Stúdió Stb.. Offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Stég Stúdió Stb. sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonberény

Mesto Balatonberény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 113 hotelov a ubytovanie v meste Balatonberény.