Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonberény

V meste Balatonberény (Maďarsko) máme celkom 113 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonberény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonberény

Angéla Ház

9,9

Angéla Ház

Ubytovanie (Apartmán) Angéla Ház. Situated in the town of Balatonberény and the Balaton Lake Shores reachable within 200 metres, Angéla Ház offers a self-catered accommodation, free shuttle... Ubytovanie Angéla Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Jarmila Vendégház

9,7

Jarmila Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Jarmila Vendégház. Jarmila Vendégház is set in Balatonberény and has a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Jarmila Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sophie's Apartments

9,7

Sophie's Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Sophie's Apartments. Sophie's Apartments is set in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Sophie's Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liliána apartman

9,5

Liliána apartman

Ubytovanie (Vidiecky dom) Liliána apartman. Located in Balatonberény, 36 km from Zalakaros, Liliána apartman provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Liliána apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hóvirág Apartman Balatonberény

9,4

Hóvirág Apartman Balatonberény

Ubytovanie (Penzión) Hóvirág Apartman Balatonberény. Located in Balatonberény, Hóvirág Apartman Balatonberény features a garden, terrace and free WiFi. Ubytovanie Hóvirág Apartman Balatonberény sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bali Haus

9,4

Bali Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bali Haus. Bali Haus is located in a quiet area of Balatonberény, 500 metres from the shores of Lake Balaton. Ubytovanie Bali Haus sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Panzió

9,3

Balaton Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Balaton Panzió. Penzión Balaton sa nachádza v meste Balatonberény a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Balaton Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Tilesch Apartment

9,2

Tilesch Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tilesch Apartment. Apartmán Tilesch s grilom sa nachádza v meste Balatonberény, 21 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Tilesch Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Apartman

9,2

Napsugár Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Napsugár Apartman. Located in Balatonberény, 36 km from Zalakaros, Napsugár Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Napsugár Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berény Panzió

8,9

Berény Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Berény Panzió. Set in Balatonberény, 37 km from Zalakaros, Berény Panzió offers a garden and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a continental breakfast. Ubytovanie Berény Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaréta Étterem Panzió

8,8

Margaréta Étterem Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Margaréta Étterem Panzió. Set in Balatonberény, 35 km from Zalakaros, Margaréta Étterem Panzió offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Margaréta Étterem Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150

8,4

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150 is located in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kiss Apartman

8,3

Kiss Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kiss Apartman. Featuring pool views, Kiss Apartman in Balatonberény features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kiss Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fisherman`s House

7,6

Fisherman`s House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fisherman`s House. Fisherman`s House je dovolenkový dom s terasou v meste Balatonberény. Ubytovanie Fisherman`s House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulman Apartment

7,3

Tulman Apartment

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Tulman Apartment. Ubytovanie Tulman Apartment sa nachádza v obci Balatonberény v Šomodskej župe a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tulman Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I. Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I is set in Balatonberény. The property is 38 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny. Set in Balatonberény in the Somogy region, Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Lovely home

Lovely home

Ubytovanie (Apartmán) Lovely home. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Lovely home is set in Balatonberény. Ubytovanie Lovely home sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075. Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075 is set in Balatonberény. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046. Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046 is located in Balatonberény. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082

Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082. Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082 is situated in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105 is situated in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny 9

Holiday home Balatonbereny 9

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny 9. Holiday home Balatonbereny 9 is located in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny 9 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balatonbereny 2

Holiday Home Balatonbereny 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balatonbereny 2. Holiday Home Balatonbereny 2 is situated in Balatonberény. Ubytovanie Holiday Home Balatonbereny 2 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Lilla Apartman Balatonberény

Lilla Apartman Balatonberény

Ubytovanie (Privát) Lilla Apartman Balatonberény. Situated in Balatonberény, 35 km from Zalakaros, Lilla Apartman Balatonberény features a garden and free WiFi. Ubytovanie Lilla Apartman Balatonberény sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Betti Apartman

Betti Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Betti Apartman. Set in Balatonberény in the Somogy region, Betti Apartman features a terrace and garden views. Ubytovanie Betti Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonbereny 4

Apartment Balatonbereny 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonbereny 4. Set in Balatonberény in the Somogy region, Apartment Balatonbereny 4 features a balcony. Ubytovanie Apartment Balatonbereny 4 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Balatonberény Lake View Holiday Cottage

Balatonberény Lake View Holiday Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonberény Lake View Holiday Cottage. Boasting private pool, Balatonberény Lake View Holiday Cottage is set on the beachfront in Balatonberény. Ubytovanie Balatonberény Lake View Holiday Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Balatonbereny 38062

Apartments in Balatonbereny 38062

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatonbereny 38062. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Apartments in Balatonbereny 38062 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Balatonbereny 38062 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonbereny 33323

Apartment in Balatonbereny 33323

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment in Balatonbereny 33323. Located in Balatonberény in the Somogy region, Apartment in Balatonbereny 33323 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny 33323 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18099

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18099

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18099. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18099 is located in Part. The property is 40 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18099 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18044

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18044

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18044. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18044 is situated in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18044 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18030

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18030

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18030. Located in Balatonberény in the Somogy region, Holiday home Balatonbereny/Balaton 18030 features a balcony. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18030 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny 18059

Holiday home Balatonbereny 18059

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny 18059. Holiday home Balatonbereny 18059 is situated in Balatonberény. The property is 40 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny 18059 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balatonbereny 16

Holiday Home Balatonbereny 16

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balatonbereny 16. Holiday Home Balatonbereny 16 is set in Balatonberény. Ubytovanie Holiday Home Balatonbereny 16 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balatonberény 05

Holiday Home Balatonberény 05

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balatonberény 05. Holiday Home Balatonberény 05 is situated in Balatonberény. The property is 38 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Holiday Home Balatonberény 05 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonbereny 38081

Holiday home in Balatonbereny 38081

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonbereny 38081. Holiday home in Balatonbereny 38081 is set in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home in Balatonbereny 38081 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonbereny 18035

Holiday home in Balatonbereny 18035

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonbereny 18035. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Holiday home in Balatonbereny 18035 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonbereny 18035 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Hetvezer utca-Balatonbereny

Holiday home Hetvezer utca-Balatonbereny

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Hetvezer utca-Balatonbereny. Holiday home Hetvezer utca-Balatonbereny is located in Part. The property is 40 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Hetvezer utca-Balatonbereny sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia Nyaraló 146

Familia Nyaraló 146

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Familia Nyaraló 146. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Familia Nyaraló 146 features a terrace. The property has garden views and is 36 km from Zalakaros. Ubytovanie Familia Nyaraló 146 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonbereny

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonbereny

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonbereny. Three-Bedroom Holiday Home in Balatonbereny is situated in Balatonberény. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Balatonbereny sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

TótHáz Apartman

TótHáz Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) TótHáz Apartman. Situated in Balatonberény in the Somogy region, TótHáz Apartman has a balcony. The air-conditioned accommodation is 36 km from Zalakaros. Ubytovanie TótHáz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II. Located in Balatonberény in the Somogy region, Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II features a balcony. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny/Balaton 26487

Apartment in Balatonbereny/Balaton 26487

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny/Balaton 26487. Set in Balatonberény in the Somogy region, Apartment in Balatonbereny/Balaton 26487 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny/Balaton 26487 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18061

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18061

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny/Balaton 18061. Set in Balatonberény in the Somogy region, Apartment in Balatonbereny/Balaton 18061 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny/Balaton 18061 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18050

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18050

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny/Balaton 18050. Set in Balatonberény in the Somogy region, Apartment in Balatonbereny/Balaton 18050 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny/Balaton 18050 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18043

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18043

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny/Balaton 18043. Apartment in Balatonbereny/Balaton 18043 is located in Balatonberény. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny/Balaton 18043 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18152

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18152

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18152. Located in Part in the Somogy region, Holiday home Balatonbereny/Balaton 18152 features a balcony. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18152 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18125

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18125

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18125. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18125 is set in Balatonberény and offers a terrace. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18125 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113 is set in Part. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonbereny 34655

Holiday home in Balatonbereny 34655

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonbereny 34655. Set in Balatonberény in the Somogy region, Holiday home in Balatonbereny 34655 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonbereny 34655 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonberény

Mesto Balatonberény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 113 hotelov a ubytovanie v meste Balatonberény.