Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonberény

V meste Balatonberény (Maďarsko) máme celkom 113 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonberény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonberény

Angéla Ház

9,9

Angéla Ház

Ubytovanie (Apartmán) Angéla Ház. Situated in the town of Balatonberény and the Balaton Lake Shores reachable within 200 metres, Angéla Ház offers a self-catered accommodation, free shuttle... Ubytovanie Angéla Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Appartments Hungaroland

9,8

Appartments Hungaroland

Ubytovanie (Apartmány) Appartments Hungaroland. Situated in Balatonberény, 40 km from Zalakaros, Appartments Hungaroland features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Appartments Hungaroland sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jarmila Vendégház

9,7

Jarmila Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Jarmila Vendégház. Jarmila Vendégház is set in Balatonberény and has a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Jarmila Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sophie's Apartments

9,7

Sophie's Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Sophie's Apartments. Sophie's Apartments is set in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Sophie's Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liliána apartman

9,5

Liliána apartman

Ubytovanie (Vidiecky dom) Liliána apartman. Located in Balatonberény, 36 km from Zalakaros, Liliána apartman provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Liliána apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hóvirág Apartman Balatonberény

9,4

Hóvirág Apartman Balatonberény

Ubytovanie (Penzión) Hóvirág Apartman Balatonberény. Located in Balatonberény, Hóvirág Apartman Balatonberény features a garden, terrace and free WiFi. Ubytovanie Hóvirág Apartman Balatonberény sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bali Haus

9,4

Bali Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bali Haus. Bali Haus is located in a quiet area of Balatonberény, 500 metres from the shores of Lake Balaton. Ubytovanie Bali Haus sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Panzió

9,3

Balaton Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Balaton Panzió. Penzión Balaton sa nachádza v meste Balatonberény a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Balaton Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Tilesch Apartment

9,2

Tilesch Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tilesch Apartment. Apartmán Tilesch s grilom sa nachádza v meste Balatonberény, 21 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Tilesch Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Apartman

9,2

Napsugár Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Napsugár Apartman. Located in Balatonberény, 36 km from Zalakaros, Napsugár Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Napsugár Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korona Étterem Panzió

8,9

Korona Étterem Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Korona Étterem Panzió. Penzión Korona Étterem sa nachádza v pokojnom a príjemnom prostredí len 300 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Korona Étterem Panzió sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berény Panzió

8,9

Berény Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Berény Panzió. Set in Balatonberény, 37 km from Zalakaros, Berény Panzió offers a garden and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a continental breakfast. Ubytovanie Berény Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Londira Apartman Balatonberény

8,9

Londira Apartman Balatonberény

Ubytovanie (Apartmán) Londira Apartman Balatonberény. Londira Apartman Balatonberény is set in Balatonberény and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Londira Apartman Balatonberény sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonbereny 35891

8,9

Apartment in Balatonbereny 35891

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny 35891. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Apartment in Balatonbereny 35891 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny 35891 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaréta Étterem Panzió

8,8

Margaréta Étterem Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Margaréta Étterem Panzió. Set in Balatonberény, 35 km from Zalakaros, Margaréta Étterem Panzió offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Margaréta Étterem Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kovács apartman

8,8

Kovács apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kovács apartman. Apartmán Kovács sa nachádza v obci Balatonberény v regióne Somogy a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Kovács apartman sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

IrányBerény Panzió

8,6

IrányBerény Panzió

Ubytovanie (Apartmán) IrányBerény Panzió. Set in Balatonberény in the Somogy region, IrányBerény Panzió features a patio and garden views. Ubytovanie IrányBerény Panzió sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lake House Farsang

8,5

Lake House Farsang

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lake House Farsang. Lake House Farsang is located in Balatonberény and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Lake House Farsang sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150

8,4

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150 is located in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kiss Apartman

8,3

Kiss Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kiss Apartman. Featuring pool views, Kiss Apartman in Balatonberény features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kiss Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Erika Apartments

8,1

Erika Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Erika Apartments. Apartmány a dom Erika s vlastným stravovaním, s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a súkromným ​​parkoviskom priamo na mieste sa nachádzajú v meste... Ubytovanie Erika Apartments sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118

7,9

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118 is set in Part. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18118 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tuli Mobilwohnung

7,7

Tuli Mobilwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Tuli Mobilwohnung. Tuli Mobilwohnung is situated in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Tuli Mobilwohnung sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fisherman`s House

7,6

Fisherman`s House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fisherman`s House. Fisherman`s House je dovolenkový dom s terasou v meste Balatonberény. Ubytovanie Fisherman`s House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény

7,5

NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény

Ubytovanie (Kemping) NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény. Ubytovanie NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény sa nachádza v meste Balatonberény, 35 km od mesta Zalakaros. Ubytovanie NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulman Apartment

7,3

Tulman Apartment

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Tulman Apartment. Ubytovanie Tulman Apartment sa nachádza v obci Balatonberény v Šomodskej župe a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tulman Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erika's House

7,1

Erika's House

Ubytovanie (Apartmán) Erika's House. Set 250 metres from the nearest beach at Lake Balaton, Erika's House offers accommodation in the centre of Balatonberény, 100 metres from the train... Ubytovanie Erika's House sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fülemüle

6,9

Fülemüle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fülemüle. Situated in Balatonberény, Fülemüle features accommodation with a terrace and garden views. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Fülemüle sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I. Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I is set in Balatonberény. The property is 38 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny. Set in Balatonberény in the Somogy region, Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Lovely home

Lovely home

Ubytovanie (Apartmán) Lovely home. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Lovely home is set in Balatonberény. Ubytovanie Lovely home sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075. Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075 is set in Balatonberény. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny/Balaton 18075 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046

Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046. Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046 is located in Balatonberény. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny/Balaton 18046 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082

Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082. Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082 is situated in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 33082 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105 is situated in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny 9

Holiday home Balatonbereny 9

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny 9. Holiday home Balatonbereny 9 is located in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny 9 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balatonbereny 2

Holiday Home Balatonbereny 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balatonbereny 2. Holiday Home Balatonbereny 2 is situated in Balatonberény. Ubytovanie Holiday Home Balatonbereny 2 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday Homes in Balatonbereny 39585

Holiday Homes in Balatonbereny 39585

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Homes in Balatonbereny 39585. Holiday Homes in Balatonbereny 39585 is located in Balatonberény. Ubytovanie Holiday Homes in Balatonbereny 39585 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143 is set in Balatonberény. Ubytovanie Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Tulman Villa

Tulman Villa

Ubytovanie (Apartmány) Tulman Villa. Providing garden views, Tulman Villa in Balatonberény provides accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Tulman Villa sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Tulipán Vendégház

Tulipán Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tulipán Vendégház. Situated in Balatonberény, Tulipán Vendégház offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Tulipán Vendégház sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Panzió és Étterem

Levendula Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Levendula Panzió és Étterem. Set in Balatonberény, Levendula Panzió és Étterem features accommodation with access to a garden. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Levendula Panzió és Étterem sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Stég Stúdió Stb. .

Stég Stúdió Stb. .

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Stég Stúdió Stb. .. Set in Balatonberény, 32 km from Zalakaros, Stég Stúdió Stb.. Offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Stég Stúdió Stb. . sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobilehome in Balatonbereny 38067

Mobilehome in Balatonbereny 38067

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobilehome in Balatonbereny 38067. Mobilehome in Balatonbereny 38067 is located in Balatonberény. Ubytovanie Mobilehome in Balatonbereny 38067 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Balatonbereny 40425

Apartments in Balatonbereny 40425

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatonbereny 40425. Apartments in Balatonbereny 40425 is located in Balatonberény. All units are equipped with a TV and a fully equipped kitchenette with a microwave. Ubytovanie Apartments in Balatonbereny 40425 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strandpark Apertman

Strandpark Apertman

Ubytovanie (Apartmán) Strandpark Apertman. Strandpark Apertman is situated in Balatonberény and offers a garden. This apartment offers a terrace. Ubytovanie Strandpark Apertman sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Szegfű Ház

Szegfű Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szegfű Ház. Set in Balatonberény in the Somogy region, Szegfű Ház has a garden. It features free WiFi and a terrace. Ubytovanie Szegfű Ház sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonbereny 4

Apartment Balatonbereny 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonbereny 4. Set in Balatonberény in the Somogy region, Apartment Balatonbereny 4 features a balcony. Ubytovanie Apartment Balatonbereny 4 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Balatonberény Lake View Holiday Cottage

Balatonberény Lake View Holiday Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonberény Lake View Holiday Cottage. Boasting private pool, Balatonberény Lake View Holiday Cottage is set on the beachfront in Balatonberény. Ubytovanie Balatonberény Lake View Holiday Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Balatonbereny 38062

Apartments in Balatonbereny 38062

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatonbereny 38062. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Apartments in Balatonbereny 38062 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Balatonbereny 38062 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonbereny 33323

Apartment in Balatonbereny 33323

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment in Balatonbereny 33323. Located in Balatonberény in the Somogy region, Apartment in Balatonbereny 33323 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonbereny 33323 sa nachádza v meste Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonberény

Mesto Balatonberény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 113 hotelov a ubytovanie v meste Balatonberény.