Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonboglár

V meste Balatonboglár (Maďarsko) máme celkom 153 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonboglár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonboglár

Magdi Apartman

9,7

Magdi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Magdi Apartman. Magdi Apartman is situated in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Magdi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balaton apartman

9,6

Balaton apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Balaton apartman has a balcony and garden views. Ubytovanie Balaton apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sába-Ház

9,5

Sába-Ház

Ubytovanie (Penzión) Sába-Ház. Ubytovacie zariadenie Sába-Ház sa nachádza v meste Balatonboglár a ponúka súkromnú pláž a záhradu. Nechýba služba organizácie výletov. Ubytovanie Sába-Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marci Apartman

9,5

Marci Apartman

Ubytovanie (Privát) Marci Apartman. Set in Balatonboglár, 32 km from Tihany, Marci Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Marci Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton View Apartment

9,5

Balaton View Apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton View Apartment. Dovolenkový dom Balaton View Apartment s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Balatonboglár, len pár metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Balaton View Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anita Apartment

9,5

Anita Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Anita Apartment. Featuring a garden and a terrace, Anita Apartment provides accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Anita Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gabriella

9,5

Villa Gabriella

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gabriella. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Villa Gabriella features a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Gabriella sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lala Apartmanok

9,4

Lala Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Lala Apartmanok. Located in Balatonboglár, 33 km from Tihany, Lala Apartmanok provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Lala Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klára Villa

9,2

Klára Villa

Ubytovanie (Apartmány) Klára Villa. Ubytovacie zariadenie Klára Villa s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Balatonboglár a ponúka ubytovanie s príslušenstvom na grilovanie, so záhradou a... Ubytovanie Klára Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attila Vendégház

9,2

Attila Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Attila Vendégház. Set 900 metres from Balaton Lake, Attila Vendégház offers free WiFi, free parking and a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Attila Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Villa

9,2

Panoráma Villa

Ubytovanie (Apartmány) Panoráma Villa. Vila Panoráma s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Balatonboglár na brehu jazera Balaton a poskytuje ubytovanie v zariadených apartmánoch a... Ubytovanie Panoráma Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attila Beach Boglár

9,1

Attila Beach Boglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Attila Beach Boglár. Attila Beach Boglár is located in Balatonboglár and offers a restaurant, a bar and a garden. The accommodation is 34 km from Tihany. Ubytovanie Attila Beach Boglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Molnár Vendégház

9

Molnár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Molnár Vendégház. Ubytovacie zariadenie Molnár Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár, 400 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Molnár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kids Paradise House

9

Kids Paradise House

Ubytovanie (Penzión) Kids Paradise House. Kids Paradise House features free bikes, seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and garden in Balatonboglár. Ubytovanie Kids Paradise House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nusi vendégház

8,8

Nusi vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nusi vendégház. Nusi vendégház in Balatonboglár provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Nusi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Négy Évszak Vendégház

8,6

Négy Évszak Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Négy Évszak Vendégház. Négy Évszak Vendégház in Balatonboglár provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Négy Évszak Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Dio Apartmanok

8,6

Dio Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Dio Apartmanok. Set in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Dio Apartmanok offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Dio Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

8,6

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Borostyán Nyaralóház Balatonboglár. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Borostyán Nyaralóház Balatonboglár is situated in Balatonboglár. Ubytovanie Borostyán Nyaralóház Balatonboglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 477 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bibi Apartman

8,5

Bibi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bibi Apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Bibi Apartman provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Bibi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bestapartman

8,5

Bestapartman

Ubytovanie (Apartmány) Bestapartman. Bestapartman ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkón a krytú terasu. Ubytovanie Bestapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Partvilla Balatonboglar

8,4

Partvilla Balatonboglar

Ubytovanie (Hotel) Partvilla Balatonboglar. Táto krásna vila sa nachádza v rezorte Balatonboglár a ponúka súkromnú pláž na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Partvilla Balatonboglar sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hacienda Családbarát Vendégház

8,4

Hacienda Családbarát Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Hacienda Családbarát Vendégház. Ubytovacie zariadenie Hacienda Családbarát Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár, 33 km od obce Tihany. Ubytovanie Hacienda Családbarát Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BB Szabó Villa

8,1

BB Szabó Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BB Szabó Villa. Set in Balatonboglár in the Somogy region, BB Szabó Villa features a patio and garden views. Ubytovanie BB Szabó Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Zita Üdülőház

7,7

Zita Üdülőház

Ubytovanie (Apartmán) Zita Üdülőház. Just 100 metres from Lake Balaton in Balatonboglár, the self-catered Zita Üdülőház offers apartment with a terrace and a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Zita Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simply Szálló

7,4

Simply Szálló

Ubytovanie (Penzión) Simply Szálló. Ubytovacie zariadenie Simply Szálló sa nachádza v meste Balatonboglár, 400 metrov od od jazera Balaton. Ubytovanie Simply Szálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Dalere Üdülő

6,7

Dalere Üdülő

Ubytovanie (Hostel) Dalere Üdülő. Situated in Balatonboglár, Dalere Üdülő has a shared lounge and a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Dalere Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Boglárka Vendégház

5,9

Boglárka Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Boglárka Vendégház. Ubytovacie zariadenie Boglárka Vendégház so slnečnou terasou sa nachádza v meste Balatonboglár (Šomodská župa). Ubytovanie Boglárka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nefelejcs nyaralóház

Nefelejcs nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nefelejcs nyaralóház. Nefelejcs nyaralóház is set in Balatonboglár and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The property has garden views and is 37 km from Tihany. Ubytovanie Nefelejcs nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kiera villa

Kiera villa

Ubytovanie (Apartmán) Kiera villa. Set in Balatonboglár, Kiera villa offers accommodation with a patio and free WiFi. The apartment has garden views and is 34 km from Tihany. Ubytovanie Kiera villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Susanne Apartman

Susanne Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Susanne Apartman. Offering a garden, Susanne Apartman is located in Balatonboglár, 900 metres from the nearest free beach at Lake Balaton. Ubytovanie Susanne Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

10 fős nyaraló rész Balatonboglár

10 fős nyaraló rész Balatonboglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 10 fős nyaraló rész Balatonboglár. Situated in Balatonboglár, 10 fős nyaraló rész Balatonboglár features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie 10 fős nyaraló rész Balatonboglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonboglar 3

Apartment Balatonboglar 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonboglar 3. Apartment Balatonboglar 3 is set in Balatonboglár. The accommodation is 33 km from Tihany, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Balatonboglar 3 sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Harmony II. Apartman

Harmony II. Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Harmony II. Apartman. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Harmony II. Apartman provides accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Harmony II. Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár

Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár. Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár is situated in Balatonboglár. The property is 32 km from Tihany, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Holiday home Zrinyi Utca-Balatonboglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonboglar 37932

Apartment in Balatonboglar 37932

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonboglar 37932. Apartment in Balatonboglar 37932 is located in Balatonboglár. Ubytovanie Apartment in Balatonboglar 37932 sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonboglar 18237

Apartment in Balatonboglar 18237

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonboglar 18237. Situated in Balatonboglár in the Somogy region, Apartment in Balatonboglar 18237 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonboglar 18237 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonboglar 18234

Holiday home in Balatonboglar 18234

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonboglar 18234. Holiday home in Balatonboglar 18234 is located in Balatonboglár. Ubytovanie Holiday home in Balatonboglar 18234 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liza vendégház

Liza vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Liza vendégház. Liza vendégház is set in Balatonboglár and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 34 km from Tihany. Ubytovanie Liza vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar. Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar is located in Balatonboglár. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar. Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar is situated in Balatonboglár and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatonboglar sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Maci-Lak Apartman

Maci-Lak Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Maci-Lak Apartman. Maci-Lak Apartman is set 150 metres from the public beach in Balatonboglár and offers barbecue facilities, a terrace and a shared lounge. Ubytovanie Maci-Lak Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar. Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar is situated in Balatonboglár and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Balatonboglar sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartement für 6 - 7 Personen - [#124524]

Apartement für 6 - 7 Personen - [#124524]

Ubytovanie (Apartmán) Apartement für 6 - 7 Personen - [#124524]. Apartement für 6 - 7 Personen - [#124524] is situated in Balatonboglár and offers a terrace. The accommodation is 34 km from Tihany. Ubytovanie Apartement für 6 - 7 Personen - [#124524] sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Harmony Delux Apartman

Harmony Delux Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Harmony Delux Apartman. Situated in Balatonboglár in the Somogy region, Harmony Delux Apartman has a patio and garden views. Ubytovanie Harmony Delux Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonboglar 33542

Apartment in Balatonboglar 33542

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonboglar 33542. Set in Balatonboglár in the Somogy region, Apartment in Balatonboglar 33542 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonboglar 33542 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Balaton H415

Holiday Home Balaton H415

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H415. Situated in Balatonboglár in the Somogy region, Holiday Home Balaton H415 features a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton H415 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar. Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar is set in Balatonboglár. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Balatonboglar sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Korona Apartman Balatonboglár

Korona Apartman Balatonboglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Korona Apartman Balatonboglár. Boasting a garden and a terrace, Korona Apartman Balatonboglár features accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Korona Apartman Balatonboglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Incike Villa

Incike Villa

Ubytovanie (Apartmán) Incike Villa. Incike Villa is located in Balatonboglár and offers a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Incike Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Rózsa nyaralóház

Rózsa nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rózsa nyaralóház. Rózsa nyaralóház is a detached holiday home featuring a garden with a barbecue, situated in Balatonboglár, 300 metres from the Lake Balaton. Ubytovanie Rózsa nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boglár Holiday

Boglár Holiday

Ubytovanie (Vila) Boglár Holiday. Located in Balatonboglár, Boglár Holiday provides accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Boglár Holiday sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 335 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonboglár

Mesto Balatonboglár sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 153 hotelov a ubytovanie v meste Balatonboglár.