Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonboglár

V meste Balatonboglár (Maďarsko) máme celkom 153 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonboglár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonboglár

Busó Apartman

9,9

Busó Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Busó Apartman. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Busó Apartman features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Busó Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Léda Apartman

9,8

Léda Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Léda Apartman. Featuring accommodation with a balcony, Léda Apartman is located in Balatonboglár. The apartment has garden views and is 500 metres from the beach. Ubytovanie Léda Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magdi Apartman

9,7

Magdi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Magdi Apartman. Magdi Apartman is situated in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Magdi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Panna Apartman

9,6

Panna Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panna Apartman. Panna Apartman is set in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Panna Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton apartman

9,6

Balaton apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Balaton apartman has a balcony and garden views. Ubytovanie Balaton apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sába-Ház

9,5

Sába-Ház

Ubytovanie (Penzión) Sába-Ház. Ubytovacie zariadenie Sába-Ház sa nachádza v meste Balatonboglár a ponúka súkromnú pláž a záhradu. Nechýba služba organizácie výletov. Ubytovanie Sába-Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marci Apartman

9,5

Marci Apartman

Ubytovanie (Privát) Marci Apartman. Set in Balatonboglár, 32 km from Tihany, Marci Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Marci Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton View Apartment

9,5

Balaton View Apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton View Apartment. Dovolenkový dom Balaton View Apartment s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Balatonboglár, len pár metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Balaton View Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaréta Apartmanház

9,5

Margaréta Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Margaréta Apartmanház. Located in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Margaréta Apartmanház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Margaréta Apartmanház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsuzsanna Apartmanház

9,5

Zsuzsanna Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Zsuzsanna Apartmanház. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Zsuzsanna Apartmanház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Zsuzsanna Apartmanház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anita Apartment

9,5

Anita Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Anita Apartment. Featuring a garden and a terrace, Anita Apartment provides accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Anita Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gabriella

9,5

Villa Gabriella

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gabriella. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Villa Gabriella features a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Gabriella sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöldliget Apartman Balatonboglár

9,4

Zöldliget Apartman Balatonboglár

Ubytovanie (Apartmán) Zöldliget Apartman Balatonboglár. Set in Balatonboglár, Zöldliget Apartman Balatonboglár offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 33 km from Tihany. Ubytovanie Zöldliget Apartman Balatonboglár sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kis Szieszta panzió

9,4

Kis Szieszta panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kis Szieszta panzió. Kis Szieszta panzió is located in Balatonboglár and offers a bar and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Kis Szieszta panzió sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frank Apartmanház

9,4

Frank Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Frank Apartmanház. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Frank Apartmanház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Frank Apartmanház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lala Apartmanok

9,4

Lala Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Lala Apartmanok. Located in Balatonboglár, 33 km from Tihany, Lala Apartmanok provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Lala Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Németh Villa

9,3

Németh Villa

Ubytovanie (Apartmány) Németh Villa. Situated in the town of Balatonboglár and the Balton Lake reachable within 300 metres, Németh Villa offers a self-catering accommodation, a garden with... Ubytovanie Németh Villa sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panka Vendégház

9,2

Panka Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Panka Vendégház. With a garden and a terrace, Panka Vendégház features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Panka Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klára Villa

9,2

Klára Villa

Ubytovanie (Apartmány) Klára Villa. Ubytovacie zariadenie Klára Villa s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Balatonboglár a ponúka ubytovanie s príslušenstvom na grilovanie, so záhradou a... Ubytovanie Klára Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attila Vendégház

9,2

Attila Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Attila Vendégház. Set 900 metres from Balaton Lake, Attila Vendégház offers free WiFi, free parking and a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Attila Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Villa

9,2

Panoráma Villa

Ubytovanie (Apartmány) Panoráma Villa. Vila Panoráma s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Balatonboglár na brehu jazera Balaton a poskytuje ubytovanie v zariadených apartmánoch a... Ubytovanie Panoráma Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attila Beach Boglár

9,1

Attila Beach Boglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Attila Beach Boglár. Attila Beach Boglár is located in Balatonboglár and offers a restaurant, a bar and a garden. The accommodation is 34 km from Tihany. Ubytovanie Attila Beach Boglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edina-ház

9,1

Edina-ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Edina-ház. Edina-ház is located in Balatonboglár and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Edina-ház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Sziszi Panzió

9

Sziszi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sziszi Panzió. Located in Balatonboglár, 27 km from Tihany, Sziszi Panzió provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Sziszi Panzió sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Molnár Vendégház

9

Molnár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Molnár Vendégház. Ubytovacie zariadenie Molnár Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár, 400 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Molnár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Szentmihályi

9

Apartment Szentmihályi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Szentmihályi. Boasting a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, Apartment Szentmihályi features accommodation in Balatonboglár with free WiFi and lake... Ubytovanie Apartment Szentmihályi sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kids Paradise House

9

Kids Paradise House

Ubytovanie (Penzión) Kids Paradise House. Kids Paradise House features free bikes, seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and garden in Balatonboglár. Ubytovanie Kids Paradise House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár

8,8

Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár offers accommodation in Balatonboglár with free WiFi... Ubytovanie Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éva apartman

8,8

Éva apartman

Ubytovanie (Apartmán) Éva apartman. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Éva apartman features accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Éva apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nusi vendégház

8,8

Nusi vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nusi vendégház. Nusi vendégház in Balatonboglár provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Nusi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton House

8,8

Balaton House

Ubytovanie (Vila) Balaton House. Balaton House is set in Balatonboglár and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Balaton House sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Négy Évszak Vendégház

8,6

Négy Évszak Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Négy Évszak Vendégház. Négy Évszak Vendégház in Balatonboglár provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Négy Évszak Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Dio Apartmanok

8,6

Dio Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Dio Apartmanok. Set in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Dio Apartmanok offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Dio Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

8,6

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Borostyán Nyaralóház Balatonboglár. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Borostyán Nyaralóház Balatonboglár is situated in Balatonboglár. Ubytovanie Borostyán Nyaralóház Balatonboglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 477 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mária Villa

8,6

Mária Villa

Ubytovanie (Apartmán) Mária Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Mária Villa is set in Balatonboglár. Ubytovanie Mária Villa sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bibi Apartman

8,5

Bibi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bibi Apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Bibi Apartman provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Bibi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bestapartman

8,5

Bestapartman

Ubytovanie (Apartmány) Bestapartman. Bestapartman ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkón a krytú terasu. Ubytovanie Bestapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Partvilla Balatonboglar

8,4

Partvilla Balatonboglar

Ubytovanie (Hotel) Partvilla Balatonboglar. Táto krásna vila sa nachádza v rezorte Balatonboglár a ponúka súkromnú pláž na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Partvilla Balatonboglar sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hacienda Családbarát Vendégház

8,4

Hacienda Családbarát Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Hacienda Családbarát Vendégház. Ubytovacie zariadenie Hacienda Családbarát Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár, 33 km od obce Tihany. Ubytovanie Hacienda Családbarát Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kitti Apartman

8,3

Kitti Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kitti Apartman. Located in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Kitti Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Kitti Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Pipacs apartmanok

8,2

Pipacs apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Pipacs apartmanok. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Pipacs apartmanok features a garden and free WiFi. Ubytovanie Pipacs apartmanok sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BB Szabó Villa

8,1

BB Szabó Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BB Szabó Villa. Set in Balatonboglár in the Somogy region, BB Szabó Villa features a patio and garden views. Ubytovanie BB Szabó Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Horváth Apartman Balatonboglár

8

Horváth Apartman Balatonboglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Horváth Apartman Balatonboglár. Horváth Apartman Balatonboglár is located in Balatonboglár and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Horváth Apartman Balatonboglár sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mariann Apartmann

7,9

Mariann Apartmann

Ubytovanie (Apartmán) Mariann Apartmann. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Mariann Apartmann is set in Balatonboglár. Ubytovanie Mariann Apartmann sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zita Üdülőház

7,7

Zita Üdülőház

Ubytovanie (Apartmán) Zita Üdülőház. Just 100 metres from Lake Balaton in Balatonboglár, the self-catered Zita Üdülőház offers apartment with a terrace and a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Zita Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simply Szálló

7,4

Simply Szálló

Ubytovanie (Penzión) Simply Szálló. Ubytovacie zariadenie Simply Szálló sa nachádza v meste Balatonboglár, 400 metrov od od jazera Balaton. Ubytovanie Simply Szálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Beach Hostel Balatonboglár

7,3

Beach Hostel Balatonboglár

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Beach Hostel Balatonboglár. Beach Hostel Balatonboglár sa nachádza v letovisku Balatonboglár, 34 km od mesta Tihany. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Beach Hostel Balatonboglár sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipán Vendégház

6,9

Tulipán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tulipán Vendégház. Penzión Tulipán sa nachádza v meste Balatonboglár, 1 km od jazera Balaton. Ubytovanie Tulipán Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dalere Üdülő

6,7

Dalere Üdülő

Ubytovanie (Hostel) Dalere Üdülő. Situated in Balatonboglár, Dalere Üdülő has a shared lounge and a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Dalere Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Gyöngyvirág Vendégház

6,5

Gyöngyvirág Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Gyöngyvirág Vendégház. Located only 250 metres from the shore of Lake Balaton in Balatonboglár, Gyöngyvirág Vendégház offers apartments with a balcony or a terrace with garden... Ubytovanie Gyöngyvirág Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boglárka Vendégház

5,9

Boglárka Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Boglárka Vendégház. Ubytovacie zariadenie Boglárka Vendégház so slnečnou terasou sa nachádza v meste Balatonboglár (Šomodská župa). Ubytovanie Boglárka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonboglár

Mesto Balatonboglár sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 153 hotelov a ubytovanie v meste Balatonboglár.