Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonboglár

V meste Balatonboglár (Maďarsko) máme celkom 153 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonboglár

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonboglár

Mici lak

10

Mici lak

Ubytovanie (Apartmány) Mici lak. Set in Balatonboglár in the Somogy region, Mici lak has a garden. Ubytovanie Mici lak sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Platán Beach Apartman

10

Platán Beach Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Platán Beach Apartman. Ubytovacie zariadenie Platán Beach Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár a ponúka reštauráciu, záhradu a súkromnú pláž. Ubytovanie Platán Beach Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Happy Boglár Apartman

10

Happy Boglár Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Happy Boglár Apartman. Situated in Balatonboglár in the Somogy region, Happy Boglár Apartman has a garden. The property is 25 km from Tihany and free private parking is... Ubytovanie Happy Boglár Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Busó Apartman

9,9

Busó Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Busó Apartman. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Busó Apartman features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Busó Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Léda Apartman

9,8

Léda Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Léda Apartman. Featuring accommodation with a balcony, Léda Apartman is located in Balatonboglár. The apartment has garden views and is 500 metres from the beach. Ubytovanie Léda Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Kislaki Bormanufaktúra Vendégháza (Fő u.44.)

9,7

Kislaki Bormanufaktúra Vendégháza (Fő u.44.)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kislaki Bormanufaktúra Vendégháza (Fő u.44.). Kislaki Bormanufaktúra Vendégháza (Fő u.44.) is situated in Balatonboglár and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Kislaki Bormanufaktúra Vendégháza (Fő u.44.) sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Szentmihályi apartman

9,7

Szentmihályi apartman

Ubytovanie (Apartmány) Szentmihályi apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Szentmihályi apartman is set in Balatonboglár. Ubytovanie Szentmihályi apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

LAVENDER APARTMENT

9,7

LAVENDER APARTMENT

Ubytovanie (Apartmán) LAVENDER APARTMENT. Situated in Balatonboglár in the Somogy region, LAVENDER APARTMENT has a balcony. The property is 23 km from Tihany and free private parking is available. Ubytovanie LAVENDER APARTMENT sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

FeDa Apartmanház

9,7

FeDa Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) FeDa Apartmanház. Situated in Balatonboglár, FeDa Apartmanház features accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie FeDa Apartmanház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Panna Apartman

9,6

Panna Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panna Apartman. Panna Apartman is set in Balatonboglár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Panna Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Balaton apartman

9,6

Balaton apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Balaton apartman has a balcony and garden views. Ubytovanie Balaton apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Sába-Ház

9,5

Sába-Ház

Ubytovanie (Penzión) Sába-Ház. Ubytovacie zariadenie Sába-Ház sa nachádza v meste Balatonboglár a ponúka súkromnú pláž a záhradu. Nechýba služba organizácie výletov. Ubytovanie Sába-Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Öböl Apartman

9,5

Öböl Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Öböl Apartman. Öböl Apartman is set in Balatonboglár and offers a garden, a private beach area and a terrace. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany. Ubytovanie Öböl Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Zsuzsanna Apartmanház

9,5

Zsuzsanna Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Zsuzsanna Apartmanház. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Zsuzsanna Apartmanház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Zsuzsanna Apartmanház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Marci Apartman

9,5

Marci Apartman

Ubytovanie (Privát) Marci Apartman. Set in Balatonboglár, 32 km from Tihany, Marci Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Marci Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Margaréta Apartmanház

9,5

Margaréta Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Margaréta Apartmanház. Located in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Margaréta Apartmanház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Margaréta Apartmanház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Balaton View Apartment

9,5

Balaton View Apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton View Apartment. Dovolenkový dom Balaton View Apartment s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Balatonboglár, len pár metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Balaton View Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Anita Apartment

9,5

Anita Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Anita Apartment. Featuring a garden and a terrace, Anita Apartment provides accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Anita Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Villa Gabriella

9,5

Villa Gabriella

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gabriella. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Villa Gabriella features a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Gabriella sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Zöldliget Apartman Balatonboglár

9,4

Zöldliget Apartman Balatonboglár

Ubytovanie (Apartmán) Zöldliget Apartman Balatonboglár. Set in Balatonboglár, Zöldliget Apartman Balatonboglár offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 33 km from Tihany. Ubytovanie Zöldliget Apartman Balatonboglár sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Frank Apartmanház

9,4

Frank Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Frank Apartmanház. Situated in Balatonboglár, 34 km from Tihany, Frank Apartmanház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Frank Apartmanház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Kis Szieszta panzió

9,4

Kis Szieszta panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kis Szieszta panzió. Kis Szieszta panzió is located in Balatonboglár and offers a bar and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Kis Szieszta panzió sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Lala Apartmanok

9,4

Lala Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Lala Apartmanok. Located in Balatonboglár, 33 km from Tihany, Lala Apartmanok provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Lala Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Panka Vendégház Emeleti

9,4

Panka Vendégház Emeleti

Ubytovanie (Apartmán) Panka Vendégház Emeleti. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Panka Vendégház Emeleti offers accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Panka Vendégház Emeleti sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Németh Villa

9,3

Németh Villa

Ubytovanie (Apartmány) Németh Villa. Situated in the town of Balatonboglár and the Balton Lake reachable within 300 metres, Németh Villa offers a self-catering accommodation, a garden with... Ubytovanie Németh Villa sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Villa Aquamarine

9,3

Villa Aquamarine

Ubytovanie (Vila) Villa Aquamarine. Set in Balatonboglár in the Somogy region, Villa Aquamarine has a terrace and garden views. Ubytovanie Villa Aquamarine sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Panka Vendégház

9,2

Panka Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Panka Vendégház. With a garden and a terrace, Panka Vendégház features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Panka Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Klára Villa

9,2

Klára Villa

Ubytovanie (Apartmány) Klára Villa. Ubytovacie zariadenie Klára Villa s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Balatonboglár a ponúka ubytovanie s príslušenstvom na grilovanie, so záhradou a... Ubytovanie Klára Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Attila Vendégház

9,2

Attila Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Attila Vendégház. Set 900 metres from Balaton Lake, Attila Vendégház offers free WiFi, free parking and a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Attila Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Panoráma Villa

9,2

Panoráma Villa

Ubytovanie (Apartmány) Panoráma Villa. Vila Panoráma s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Balatonboglár na brehu jazera Balaton a poskytuje ubytovanie v zariadených apartmánoch a... Ubytovanie Panoráma Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kyra Apartman

9,1

Kyra Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kyra Apartman. Situated in Balatonboglár in the Somogy region, Kyra Apartman features a terrace. The apartment has garden views and is 24 km from Tihany. Ubytovanie Kyra Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Attila Beach Boglár

9,1

Attila Beach Boglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Attila Beach Boglár. Attila Beach Boglár is located in Balatonboglár and offers a restaurant, a bar and a garden. The accommodation is 34 km from Tihany. Ubytovanie Attila Beach Boglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Radnóti Home

9

Radnóti Home

Ubytovanie (Apartmány) Radnóti Home. Offering free WiFi and a barbecue, Radnóti Home is located in Balatonboglár by the Lake Balaton, 34 km from Hévíz. Siófok is 35 km from the property. Ubytovanie Radnóti Home sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Sziszi Panzió

9

Sziszi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sziszi Panzió. Located in Balatonboglár, 27 km from Tihany, Sziszi Panzió provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Sziszi Panzió sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Molnár Vendégház

9

Molnár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Molnár Vendégház. Ubytovacie zariadenie Molnár Vendégház sa nachádza v meste Balatonboglár, 400 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Molnár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Szentmihályi

9

Apartment Szentmihályi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Szentmihályi. Boasting a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, Apartment Szentmihályi features accommodation in Balatonboglár with free WiFi and lake... Ubytovanie Apartment Szentmihályi sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Kids Paradise House

9

Kids Paradise House

Ubytovanie (Penzión) Kids Paradise House. Kids Paradise House features free bikes, seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and garden in Balatonboglár. Ubytovanie Kids Paradise House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár

8,8

Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár offers accommodation in Balatonboglár with free WiFi... Ubytovanie Tóparti hangulatú nyaraló-Balatonboglár sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Éva apartman

8,8

Éva apartman

Ubytovanie (Apartmán) Éva apartman. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Éva apartman features accommodation in Balatonboglár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Éva apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Nusi vendégház

8,8

Nusi vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nusi vendégház. Nusi vendégház in Balatonboglár provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Nusi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balaton House

8,8

Balaton House

Ubytovanie (Vila) Balaton House. Balaton House is set in Balatonboglár and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Balaton House sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Harmath-Szabó Apartman

8,7

Harmath-Szabó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Harmath-Szabó Apartman. Harmath-Szabó Apartman is situated in Balatonboglár and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Harmath-Szabó Apartman sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

8,6

Borostyán Nyaralóház Balatonboglár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Borostyán Nyaralóház Balatonboglár. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Borostyán Nyaralóház Balatonboglár is situated in Balatonboglár. Ubytovanie Borostyán Nyaralóház Balatonboglár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Mária Villa

8,6

Mária Villa

Ubytovanie (Apartmán) Mária Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Mária Villa is set in Balatonboglár. Ubytovanie Mária Villa sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Bibi Apartman

8,5

Bibi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bibi Apartman. Located in Balatonboglár in the Somogy region, Bibi Apartman provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Bibi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kikötő Apartmanok

8,5

Kikötő Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Kikötő Apartmanok. Located in Balatonboglár, 24 km from Tihany, Kikötő Apartmanok provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Kikötő Apartmanok sa nachádza v meste Balatonboglár (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonboglár

Mesto Balatonboglár sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 153 hotelov a ubytovanie v meste Balatonboglár.