Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonfenyves

V meste Balatonfenyves (Maďarsko) máme celkom 167 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonfenyves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonfenyves

Karneol Apartman

10

Karneol Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Karneol Apartman. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Karneol Apartman features a garden. The property is 38 km from Tihany and free private parking is provided. Ubytovanie Karneol Apartman sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Balatonpart-lak

10

Balatonpart-lak

Ubytovanie (Apartmán) Balatonpart-lak. Balatonpart-lak is located in Balatonfenyves and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Balatonpart-lak sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Apartmanok

9,8

Fenyves Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Apartmanok. Situated in Balatonfenyves, 38 km from Tihany, Fenyves Apartmanok features a garden and free WiFi. Ubytovanie Fenyves Apartmanok sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Nice House on the Beach

9,6

Nice House on the Beach

Ubytovanie (Apartmán) Nice House on the Beach. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Nice House on the Beach features a terrace and lake views. Ubytovanie Nice House on the Beach sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Levendula

9,6

Levendula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Levendula is located in Balatonfenyves. Ubytovanie Levendula sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hubertus Hof Landhotel

9,5

Hubertus Hof Landhotel

Ubytovanie (Rezort) Hubertus Hof Landhotel. Hotel & reštaurácia Hubertus-Hof je elegantný hotel vo vidieckom štýle, obklopený veľkým parkom. Ubytovanie Hubertus Hof Landhotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Munkácsy Apartmanok

9,5

Munkácsy Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Munkácsy Apartmanok. Set in Balatonfenyves, 41 km from Zalakaros, Munkácsy Apartmanok offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Munkácsy Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Bloomyapartment

9,4

Bloomyapartment

Ubytovanie (Apartmán) Bloomyapartment. Bloomyapartment is located in Balatonfenyves and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Bloomyapartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

László Nyaralóház

9,2

László Nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) László Nyaralóház. Ubytovanie László Nyaralóház sa nachádza v oblasti Somogy v obci Balatonfenyves, ktorá je vhodná najmä pre rodiny s deťmi. Ubytovanie László Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Villa

9,2

Fenyves Villa

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Villa. Vila Fenyves sa nachádza v obci Balatonfenyves, len 100 metrov od verejnej pláže. Tešiť sa tu môžete na záhradu s príslušenstvom na grilovanie. Ubytovanie Fenyves Villa sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Vendégház

9

Fenyves Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Vendégház. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Fenyves Vendégház features accommodation with free private parking. The apartment offers a sun terrace. Ubytovanie Fenyves Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonfenyves

8,9

Apartment Balatonfenyves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Balatonfenyves. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, Apartment Balatonfenyves has a balcony. Ubytovanie Apartment Balatonfenyves sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Famvarga Apartmanház

8,8

Famvarga Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Famvarga Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Famvarga Apartmanház sa nachádza v meste Balatonfenyves, 800 metrov od južného brehu Balatonu. Ubytovanie Famvarga Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Emma Villa

8,8

Emma Villa

Ubytovanie (Apartmány) Emma Villa. Situated in Balatonfenyves, 41 km from Zalakaros, Emma Villa features a garden and free WiFi. Ubytovanie Emma Villa sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Yacht Club

8,8

Fenyves Yacht Club

Ubytovanie (Hotel) Fenyves Yacht Club. Fenyves Yacht Club sa nachádza na pláži v meste Balatonfenyves a ponúka záhradu. Ubytovanie Fenyves Yacht Club sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Terra Natura Apartmanház

8,7

Terra Natura Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Terra Natura Apartmanház. Offering a garden and an outdoor pool, Terra Natura Apartmanház is set in Balatonfenyves. The shore of Lake Balaton can be reached in 250 metres on foot. Ubytovanie Terra Natura Apartmanház sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Majorka

8,3

Majorka

Ubytovanie (Apartmán) Majorka. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Majorka features a terrace. The property is 39 km from Tihany and free private parking is provided. Ubytovanie Majorka sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Péter Panzió

7,9

Péter Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Péter Panzió. Penzión Péter sa nachádza sa v obci Balatonfenyves na brehu jazera Balaton a ponúka vonkajší bazén a malé mólo s loďkou. Ubytovanie Péter Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Sasfészek

7,7

Sasfészek

Ubytovanie (Apartmán) Sasfészek. Offering free WiFi, Sasfészek is set on the beachfront in Balatonfenyves. The property features lake views and is 42 km from Zalakaros. Ubytovanie Sasfészek sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Lovely apartment at Balatonfenyves

7,7

Lovely apartment at Balatonfenyves

Ubytovanie (Apartmán) Lovely apartment at Balatonfenyves. Lovely apartment at Balatonfenyves is located in Balatonfenyves and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytovanie Lovely apartment at Balatonfenyves sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Apartmanhaz Balatonfenyves

7,6

Apartmanhaz Balatonfenyves

Ubytovanie (Apartmány) Apartmanhaz Balatonfenyves. Located in Balatonfenyves, 42 km from Zalakaros, Apartmanhaz Balatonfenyves provides a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmanhaz Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Somló81b

7,5

Somló81b

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Somló81b. Somló81b is located in Balatonfenyves and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Somló81b sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Móricz Villa

6,7

Móricz Villa

Ubytovanie (Apartmány) Móricz Villa. Ubytovanie Móricz Villa sa nachádza v meste Balatonfenyves a ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Móricz Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Piccoló Panzió

5,6

Piccoló Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Piccoló Panzió. Ubytovacie zariadenie Piccoló Panzió sa nachádza v meste Balatonfenyves, 35 km od mesta Keszthely. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Piccoló Panzió sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Balatoni Retró Villa

5,3

Balatoni Retró Villa

Ubytovanie (Hotel) Balatoni Retró Villa. ubytovanie Balatoni Retró Villa sa nachádza na pláži v letovisku Balatonfenyves. K dispozícii je vám záhrada a súkromná pláž. Ubytovanie Balatoni Retró Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Igényesen berendezett 7 férőhelyes ház vízparti utcában Balatonfenyvesen saját stéggel

Igényesen berendezett 7 férőhelyes ház vízparti utcában Balatonfenyvesen saját stéggel

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Igényesen berendezett 7 férőhelyes ház vízparti utcában Balatonfenyvesen saját stéggel. Igényesen berendezett 7 férőhelyes ház vízparti utcában Balatonfenyvesen saját stéggel is set in Balatonfenyves and offers a private beach area, water... Ubytovanie Igényesen berendezett 7 férőhelyes ház vízparti utcában Balatonfenyvesen saját stéggel sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Suzy

Holiday Home Suzy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Suzy. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Holiday Home Suzy features a garden. The property is 37 km from Tihany and private parking is offered. Ubytovanie Holiday Home Suzy sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Balatonfenyves - Nagyváradi u. 4.

Balatonfenyves - Nagyváradi u. 4.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonfenyves - Nagyváradi u. 4.. Balatonfenyves - Nagyváradi u. 4. Is situated in Balatonfenyves and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Balatonfenyves - Nagyváradi u. 4. sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

6 férőhelyes ház saját stéggel, csónakkal Balatonfenyvesen vízparti utcában

6 férőhelyes ház saját stéggel, csónakkal Balatonfenyvesen vízparti utcában

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 6 férőhelyes ház saját stéggel, csónakkal Balatonfenyvesen vízparti utcában. 6 férőhelyes ház saját stéggel, csónakkal Balatonfenyvesen vízparti utcában is located in Balatonfenyves and offers a garden, a private beach area and... Ubytovanie 6 férőhelyes ház saját stéggel, csónakkal Balatonfenyvesen vízparti utcában sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Beach House

Fenyves Beach House

Ubytovanie (Apartmán) Fenyves Beach House. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Fenyves Beach House has a balcony and lake views. Ubytovanie Fenyves Beach House sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 38396

Holiday home in Balatonfenyves 38396

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfenyves 38396. Holiday home in Balatonfenyves 38396 is situated in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytovanie Holiday home in Balatonfenyves 38396 sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18398

Holiday home in Balatonfenyves 18398

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfenyves 18398. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Holiday home in Balatonfenyves 18398 has a balcony. The accommodation is 41 km from Zalakaros. Ubytovanie Holiday home in Balatonfenyves 18398 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonfenyves

Mesto Balatonfenyves sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 167 hotelov a ubytovanie v meste Balatonfenyves.