Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonfenyves

V meste Balatonfenyves (Maďarsko) máme celkom 167 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonfenyves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonfenyves

TópART Apartman I

9,7

TópART Apartman I

Ubytovanie (Apartmány) TópART Apartman I. Ubytovacie zariadenie TópART Apartman I sa nachádza v meste Balatonfenyves, 42 km od mesta Zalakaros. Ubytovanie TópART Apartman I sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Nice House on the Beach

9,6

Nice House on the Beach

Ubytovanie (Apartmán) Nice House on the Beach. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Nice House on the Beach features a terrace and lake views. Ubytovanie Nice House on the Beach sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula

9,6

Levendula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Levendula is located in Balatonfenyves. Ubytovanie Levendula sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TópART Apartman II

9,6

TópART Apartman II

Ubytovanie (Apartmány) TópART Apartman II. Ubytovanie Tópart Apartmán II sa nachádza v meste Balatonfenyves, 42 km od mesta Zalakaros a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie TópART Apartman II sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hubertus Hof Landhotel

9,5

Hubertus Hof Landhotel

Ubytovanie (Rezort) Hubertus Hof Landhotel. Hotel & reštaurácia Hubertus-Hof je elegantný hotel vo vidieckom štýle, obklopený veľkým parkom. Ubytovanie Hubertus Hof Landhotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schmidt apartment

9,5

Schmidt apartment

Ubytovanie (Apartmány) Schmidt apartment. Set in Balatonfenyves, 34 km from Keszthely, Schmidt apartment offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Schmidt apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Munkácsy Apartmanok

9,5

Munkácsy Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Munkácsy Apartmanok. Set in Balatonfenyves, 41 km from Zalakaros, Munkácsy Apartmanok offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Munkácsy Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenyves Ferienhaus 1 ****

9,4

Fenyves Ferienhaus 1 ****

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fenyves Ferienhaus 1 ****. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Fenyves Ferienhaus 1 **** is set in Balatonfenyves. Ubytovanie Fenyves Ferienhaus 1 **** sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves

9,4

Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves

Ubytovanie (Apartmány) Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves. Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves is situated 500 metres from the shore of Balaton and offers a garden with barbecue facilities and table tennis. Ubytovanie Örökzöld Apartmanok Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Bloomyapartment

9,4

Bloomyapartment

Ubytovanie (Apartmán) Bloomyapartment. Bloomyapartment is located in Balatonfenyves and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Bloomyapartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TópART Apartman and Home

9,1

TópART Apartman and Home

Ubytovanie (Dovolenkové domy) TópART Apartman and Home. Ubytovacie zariadenie TópART Apartman and Home sa nachádza v obci Balatonfenyves, 25 km od mesta Hévíz. Ponúka klimatizované ubytovanie. Ubytovanie TópART Apartman and Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Vendégház

9

Fenyves Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Vendégház. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Fenyves Vendégház features accommodation with free private parking. The apartment offers a sun terrace. Ubytovanie Fenyves Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hajnal Nyaralóház

8,8

Hajnal Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hajnal Nyaralóház. Hajnal Nyaralóház is situated in Balatonfenyves and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Hajnal Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia nyaraló 89

8,8

Familia nyaraló 89

Ubytovanie (Apartmán) Familia nyaraló 89. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, Familia nyaraló 89 features a terrace. The accommodation is 42 km from Zalakaros. Ubytovanie Familia nyaraló 89 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Famvarga Apartmanház

8,8

Famvarga Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Famvarga Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Famvarga Apartmanház sa nachádza v meste Balatonfenyves, 800 metrov od južného brehu Balatonu. Ubytovanie Famvarga Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katika Villa Balatonfenyves

8,7

Katika Villa Balatonfenyves

Ubytovanie (Apartmán) Katika Villa Balatonfenyves. Katika Villa Balatonfenyves is set in Balatonfenyves and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Katika Villa Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Szeglet Apartman

8

Szeglet Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szeglet Apartman. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Szeglet Apartman is situated in Balatonfenyves. Ubytovanie Szeglet Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Péter Panzió

7,9

Péter Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Péter Panzió. Penzión Péter sa nachádza sa v obci Balatonfenyves na brehu jazera Balaton a ponúka vonkajší bazén a malé mólo s loďkou. Ubytovanie Péter Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmanhaz Balatonfenyves

7,6

Apartmanhaz Balatonfenyves

Ubytovanie (Apartmány) Apartmanhaz Balatonfenyves. Located in Balatonfenyves, 42 km from Zalakaros, Apartmanhaz Balatonfenyves provides a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmanhaz Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonfenyves -alsó

7,3

Balatonfenyves -alsó

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonfenyves -alsó. Balatonfenyves -alsó is situated in Balatonfenyves and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Balatonfenyves -alsó sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Móricz Villa

6,7

Móricz Villa

Ubytovanie (Apartmány) Móricz Villa. Ubytovanie Móricz Villa sa nachádza v meste Balatonfenyves a ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Móricz Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grand Berekszálló

6,4

Grand Berekszálló

Ubytovanie (Penzión) Grand Berekszálló. Ubytovacie zariadenie Grand Berekszálló sa nachádza v obci Balatonfenyves a má záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Grand Berekszálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatoni Retró Villa

5,3

Balatoni Retró Villa

Ubytovanie (Hotel) Balatoni Retró Villa. ubytovanie Balatoni Retró Villa sa nachádza na pláži v letovisku Balatonfenyves. K dispozícii je vám záhrada a súkromná pláž. Ubytovanie Balatoni Retró Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kristóf Vendégház

Kristóf Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kristóf Vendégház. Kristóf Vendégház is set in Balatonfenyves and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Kristóf Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonfenyves/Balaton 18360

Apartment Balatonfenyves/Balaton 18360

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonfenyves/Balaton 18360. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Apartment Balatonfenyves/Balaton 18360 has a balcony. Ubytovanie Apartment Balatonfenyves/Balaton 18360 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartments in Balatonfenyves 18409

Apartments in Balatonfenyves 18409

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatonfenyves 18409. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Apartments in Balatonfenyves 18409 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments in Balatonfenyves 18409 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves

Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves. Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves is located in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Vörösmarty -Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday House / Ferienhaus ANNAMARIA 80m from beach

Holiday House / Ferienhaus ANNAMARIA 80m from beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House / Ferienhaus ANNAMARIA 80m from beach. Holiday House / Ferienhaus ANNAMARIA 80m from beach is set in Balatonfenyves and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday House / Ferienhaus ANNAMARIA 80m from beach sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HORVÁTH HÁZ

HORVÁTH HÁZ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HORVÁTH HÁZ. HORVÁTH HÁZ is located in Balatonfenyves and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. The accommodation is 42 km from Zalakaros. Ubytovanie HORVÁTH HÁZ sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonfenyves 38

Holiday home Balatonfenyves 38

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonfenyves 38. Holiday home Balatonfenyves 38 is located in Balatonfenyves. Ubytovanie Holiday home Balatonfenyves 38 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H324

Holiday Home Balaton H324

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H324. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Holiday Home Balaton H324 features a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton H324 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 34651

Holiday home in Balatonfenyves 34651

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfenyves 34651. Holiday home in Balatonfenyves 34651 is located in Balatonfenyves. Ubytovanie Holiday home in Balatonfenyves 34651 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Fenyvesi u-Balatonfenyves

Holiday home Fenyvesi u-Balatonfenyves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Fenyvesi u-Balatonfenyves. Holiday home Fenyvesi u-Balatonfenyves is located in Balatonfenyves. The property is 42 km from Zalakaros and free private parking is featured. Ubytovanie Holiday home Fenyvesi u-Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18412

Holiday home in Balatonfenyves 18412

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfenyves 18412. Holiday home in Balatonfenyves 18412 is set in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Holiday home in Balatonfenyves 18412 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18398

Holiday home in Balatonfenyves 18398

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfenyves 18398. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Holiday home in Balatonfenyves 18398 has a balcony. The accommodation is 41 km from Zalakaros. Ubytovanie Holiday home in Balatonfenyves 18398 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Balaton H329

Holiday Home Balaton H329

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H329. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Holiday Home Balaton H329 features a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton H329 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Ferienhaus 2 ****

Fenyves Ferienhaus 2 ****

Ubytovanie (Apartmán) Fenyves Ferienhaus 2 ****. Fenyves Ferienhaus 2 **** is located in Balatonfenyves and offers a shared lounge and a terrace. The air-conditioned accommodation is 43 km from Zalakaros. Ubytovanie Fenyves Ferienhaus 2 **** sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Klára Nyaralóház

Klára Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Klára Nyaralóház. Klára Nyaralóház is located in Balatonfenyves and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Klára Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Márti Ház

Márti Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Márti Ház. Márti Ház is located in Balatonfenyves and offers a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Márti Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margit Apartman

Margit Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Margit Apartman. Margit Apartman is set in Balatonfenyves and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Margit Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonfenyves

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonfenyves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonfenyves. Three-Bedroom Holiday Home in Balatonfenyves is situated in Balatonfenyves. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Szilvia Ház

Szilvia Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szilvia Ház. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, Szilvia Ház features a terrace. The property is 35 km from Keszthely and free private parking is featured. Ubytovanie Szilvia Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonfenyves/Balaton 26709

Apartment Balatonfenyves/Balaton 26709

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonfenyves/Balaton 26709. Apartment Balatonfenyves/Balaton 26709 is situated in Balatonfenyves. Ubytovanie Apartment Balatonfenyves/Balaton 26709 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonfenyves/Balaton 18451

Apartment Balatonfenyves/Balaton 18451

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonfenyves/Balaton 18451. Apartment Balatonfenyves/Balaton 18451 is located in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Apartment Balatonfenyves/Balaton 18451 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hause am Zee neben Balaton

Hause am Zee neben Balaton

Ubytovanie (Vila) Hause am Zee neben Balaton. Hause am Zee neben Balaton is set in Balatonfenyves and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Hause am Zee neben Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Balatonfenyves/Balaton 18466

Apartments in Balatonfenyves/Balaton 18466

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Balatonfenyves/Balaton 18466. Apartments in Balatonfenyves/Balaton 18466 is situated in Balatonfenyves. Ubytovanie Apartments in Balatonfenyves/Balaton 18466 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Petöfi -Balatonfenyves

Holiday home Petöfi -Balatonfenyves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Petöfi -Balatonfenyves. Holiday home Petöfi -Balatonfenyves is situated in Balatonfenyves. The property is 41 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Holiday home Petöfi -Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Petöfi V-Balatonfenyves

Holiday home Petöfi V-Balatonfenyves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Petöfi V-Balatonfenyves. Holiday home Petöfi V-Balatonfenyves is situated in Balatonfenyves. The property is 42 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Holiday home Petöfi V-Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 18373

Holiday home in Balatonfenyves 18373

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfenyves 18373. Holiday home in Balatonfenyves 18373 is located in Balatonfenyves. The property is 42 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home in Balatonfenyves 18373 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonfenyves 18368

Holiday home in Balatonfenyves 18368

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfenyves 18368. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Holiday home in Balatonfenyves 18368 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonfenyves 18368 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonfenyves 38179

Holiday home in Balatonfenyves 38179

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfenyves 38179. Holiday home in Balatonfenyves 38179 is located in Balatonfenyves. Ubytovanie Holiday home in Balatonfenyves 38179 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonfenyves

Mesto Balatonfenyves sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 167 hotelov a ubytovanie v meste Balatonfenyves.