Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonfenyves

V meste Balatonfenyves (Maďarsko) máme celkom 167 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonfenyves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonfenyves

Karneol Apartman

10

Karneol Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Karneol Apartman. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Karneol Apartman features a garden. The property is 38 km from Tihany and free private parking is provided. Ubytovanie Karneol Apartman sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Balatonpart-lak

10

Balatonpart-lak

Ubytovanie (Apartmán) Balatonpart-lak. Balatonpart-lak is located in Balatonfenyves and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Balatonpart-lak sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

TópART Apartman B Little House

10

TópART Apartman B Little House

Ubytovanie (Dovolenkové domy) TópART Apartman B Little House. TópART Apartman B Little House is situated in Balatonfenyves. Ubytovanie TópART Apartman B Little House sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Apartmanok

9,8

Fenyves Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Apartmanok. Situated in Balatonfenyves, 38 km from Tihany, Fenyves Apartmanok features a garden and free WiFi. Ubytovanie Fenyves Apartmanok sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Nice House on the Beach

9,6

Nice House on the Beach

Ubytovanie (Apartmán) Nice House on the Beach. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Nice House on the Beach features a terrace and lake views. Ubytovanie Nice House on the Beach sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Levendula

9,6

Levendula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Levendula is located in Balatonfenyves. Ubytovanie Levendula sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hubertus Hof Landhotel

9,5

Hubertus Hof Landhotel

Ubytovanie (Rezort) Hubertus Hof Landhotel. Hotel & reštaurácia Hubertus-Hof je elegantný hotel vo vidieckom štýle, obklopený veľkým parkom. Ubytovanie Hubertus Hof Landhotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Munkácsy Apartmanok

9,5

Munkácsy Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Munkácsy Apartmanok. Set in Balatonfenyves, 41 km from Zalakaros, Munkácsy Apartmanok offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Munkácsy Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Bloomyapartment

9,4

Bloomyapartment

Ubytovanie (Apartmán) Bloomyapartment. Bloomyapartment is located in Balatonfenyves and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Bloomyapartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Róza Apartman - Balatonfenyves

9,4

Róza Apartman - Balatonfenyves

Ubytovanie (Apartmány) Róza Apartman - Balatonfenyves. Róza Apartman - Balatonfenyves is situated in Balatonfenyves and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Róza Apartman - Balatonfenyves sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

László Nyaralóház

9,2

László Nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) László Nyaralóház. Ubytovanie László Nyaralóház sa nachádza v oblasti Somogy v obci Balatonfenyves, ktorá je vhodná najmä pre rodiny s deťmi. Ubytovanie László Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Villa

9,2

Fenyves Villa

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Villa. Vila Fenyves sa nachádza v obci Balatonfenyves, len 100 metrov od verejnej pláže. Tešiť sa tu môžete na záhradu s príslušenstvom na grilovanie. Ubytovanie Fenyves Villa sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Balaton a kertben - Közvetlen vízparti apartmanok, csodálatos panorámával

9,2

Balaton a kertben - Közvetlen vízparti apartmanok, csodálatos panorámával

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Balaton a kertben - Közvetlen vízparti apartmanok, csodálatos panorámával. Located in Balatonfenyves, 37 km from Tihany, Balaton a kertben - Közvetlen vízparti apartmanok, csodálatos panorámával provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Balaton a kertben - Közvetlen vízparti apartmanok, csodálatos panorámával sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Vendégház

9

Fenyves Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fenyves Vendégház. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Fenyves Vendégház features accommodation with free private parking. The apartment offers a sun terrace. Ubytovanie Fenyves Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Etus Vendéghaz 2

9

Etus Vendéghaz 2

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Etus Vendéghaz 2. Etus Vendéghaz 2 is set in Balatonfenyves and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Etus Vendéghaz 2 sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

TópART Apartman C

9

TópART Apartman C

Ubytovanie (Dovolenkové domy) TópART Apartman C. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, TópART Apartman C features a balcony. Ubytovanie TópART Apartman C sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonfenyves

8,9

Apartment Balatonfenyves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Balatonfenyves. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, Apartment Balatonfenyves has a balcony. Ubytovanie Apartment Balatonfenyves sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Famvarga Apartmanház

8,8

Famvarga Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Famvarga Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Famvarga Apartmanház sa nachádza v meste Balatonfenyves, 800 metrov od južného brehu Balatonu. Ubytovanie Famvarga Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Emma Villa

8,8

Emma Villa

Ubytovanie (Apartmány) Emma Villa. Situated in Balatonfenyves, 41 km from Zalakaros, Emma Villa features a garden and free WiFi. Ubytovanie Emma Villa sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Yacht Club

8,8

Fenyves Yacht Club

Ubytovanie (Hotel) Fenyves Yacht Club. Fenyves Yacht Club sa nachádza na pláži v meste Balatonfenyves a ponúka záhradu. Ubytovanie Fenyves Yacht Club sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Terra Natura Apartmanház

8,7

Terra Natura Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Terra Natura Apartmanház. Offering a garden and an outdoor pool, Terra Natura Apartmanház is set in Balatonfenyves. The shore of Lake Balaton can be reached in 250 metres on foot. Ubytovanie Terra Natura Apartmanház sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Leda Vendeghaz

8,5

Leda Vendeghaz

Ubytovanie (Apartmány) Leda Vendeghaz. Set in Balatonfenyves, 39 km from Tihany, Leda Vendeghaz offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Leda Vendeghaz sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Majorka

8,3

Majorka

Ubytovanie (Apartmán) Majorka. Located in Balatonfenyves in the Somogy region, Majorka features a terrace. The property is 39 km from Tihany and free private parking is provided. Ubytovanie Majorka sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Péter Panzió

7,9

Péter Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Péter Panzió. Penzión Péter sa nachádza sa v obci Balatonfenyves na brehu jazera Balaton a ponúka vonkajší bazén a malé mólo s loďkou. Ubytovanie Péter Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Sasfészek

7,7

Sasfészek

Ubytovanie (Apartmán) Sasfészek. Offering free WiFi, Sasfészek is set on the beachfront in Balatonfenyves. The property features lake views and is 42 km from Zalakaros. Ubytovanie Sasfészek sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Lovely apartment at Balatonfenyves

7,7

Lovely apartment at Balatonfenyves

Ubytovanie (Apartmán) Lovely apartment at Balatonfenyves. Lovely apartment at Balatonfenyves is located in Balatonfenyves and offers a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytovanie Lovely apartment at Balatonfenyves sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Apartmanhaz Balatonfenyves

7,6

Apartmanhaz Balatonfenyves

Ubytovanie (Apartmány) Apartmanhaz Balatonfenyves. Located in Balatonfenyves, 42 km from Zalakaros, Apartmanhaz Balatonfenyves provides a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmanhaz Balatonfenyves sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Somló81b

7,5

Somló81b

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Somló81b. Somló81b is located in Balatonfenyves and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Somló81b sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

A&M

7

A&M

Ubytovanie (Dovolenkové domy) A&M. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, A&M features a garden. The property is 38 km from Tihany and free private parking is featured. Ubytovanie A&M sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Fenyvesi kisház

6,8

Fenyvesi kisház

Ubytovanie (Apartmány) Fenyvesi kisház. Set in Balatonfenyves in the Somogy region, Fenyvesi kisház features a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 38 km from Tihany. Ubytovanie Fenyvesi kisház sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Móricz Villa

6,7

Móricz Villa

Ubytovanie (Apartmány) Móricz Villa. Ubytovanie Móricz Villa sa nachádza v meste Balatonfenyves a ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Móricz Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Anna Ház

6

Anna Ház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Anna Ház. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Anna Ház has a terrace. The property is 38 km from Tihany, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Anna Ház sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Piccoló Panzió

5,6

Piccoló Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Piccoló Panzió. Ubytovacie zariadenie Piccoló Panzió sa nachádza v meste Balatonfenyves, 35 km od mesta Keszthely. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Piccoló Panzió sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Balatoni Retró Villa

5,3

Balatoni Retró Villa

Ubytovanie (Hotel) Balatoni Retró Villa. ubytovanie Balatoni Retró Villa sa nachádza na pláži v letovisku Balatonfenyves. K dispozícii je vám záhrada a súkromná pláž. Ubytovanie Balatoni Retró Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kristóf Vendégház

Kristóf Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kristóf Vendégház. Kristóf Vendégház is set in Balatonfenyves and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Kristóf Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fenyves Beach House

Fenyves Beach House

Ubytovanie (Apartmán) Fenyves Beach House. Situated in Balatonfenyves in the Somogy region, Fenyves Beach House has a balcony and lake views. Ubytovanie Fenyves Beach House sa nachádza v meste Balatonfenyves (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonfenyves

Mesto Balatonfenyves sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 167 hotelov a ubytovanie v meste Balatonfenyves.