Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatongyörök

V meste Balatongyörök (Maďarsko) máme celkom 87 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatongyörök

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatongyörök

MANDULÁS KABIN a kisház dézsával és kilátással a Balatonra

10

MANDULÁS KABIN a kisház dézsával és kilátással a Balatonra

Ubytovanie (Apartmán) MANDULÁS KABIN a kisház dézsával és kilátással a Balatonra. Featuring a garden and barbecue facilities, MANDULÁS KABIN a kisház dézsával és kilátással a Balatonra features accommodation in Balatongyörök with free... Ubytovanie MANDULÁS KABIN a kisház dézsával és kilátással a Balatonra sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Marika apartman

9,8

Marika apartman

Ubytovanie (Apartmán) Marika apartman. Marika apartman is set in Balatongyörök, 2.8 km from Vonyarcvashegy Beach, and a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytovanie Marika apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Villa Mango 2

9,8

Villa Mango 2

Ubytovanie (Apartmán) Villa Mango 2. Offering free WiFi and lake views, Villa Mango 2 is an accommodation situated in Balatongyörök. The air-conditioned accommodation is 44 km from Zalakaros. Ubytovanie Villa Mango 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Andre & Moni

9,7

Andre & Moni

Ubytovanie (Apartmán) Andre & Moni. Situated in Balatongyörök in the Zala region, Andre & Moni has a terrace. Ubytovanie Andre & Moni sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Györök nyaraló

9,7

Györök nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Györök nyaraló. Györök nyaraló is set in Balatongyörök and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Györök nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Ezüsthíd Apartman

9,7

Ezüsthíd Apartman

Ubytovanie (Penzión) Ezüsthíd Apartman. Boasting a garden, Ezüsthíd Apartman is situated in Balatongyörök. Ubytovanie Ezüsthíd Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Tília Balatongyörök

9,7

Villa Tília Balatongyörök

Ubytovanie (Apartmány) Villa Tília Balatongyörök. Set 600 metres from Balatongyorok Beach, Villa Tília Balatongyörök offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytovanie Villa Tília Balatongyörök sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Silver Apartman

9,6

Silver Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Silver Apartman. Situated in Balatongyörök in the Zala region, Silver Apartman features a balcony and garden views. Ubytovanie Silver Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Gracia

9,5

Villa Gracia

Ubytovanie (Penzión) Villa Gracia. Villa Gracia features a shared lounge, garden, barbecue facilities and terrace in Balatongyörök. Built in 2016, the property includes hot tub and sauna. Ubytovanie Villa Gracia sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Terrazza

9,5

Villa Terrazza

Ubytovanie (Apartmány) Villa Terrazza. Situated in Balatongyörök, 45 km from Zalakaros, Villa Terrazza features a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Terrazza sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Holdfény Apartman

9,4

Holdfény Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holdfény Apartman. Situated in Balatongyörök in the Zala region, Holdfény Apartman has a balcony and garden views. Ubytovanie Holdfény Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Mella Holiday House

9,4

Mella Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mella Holiday House. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Mella Holiday House provides accommodation in Balatongyörök with free WiFi and garden views. Ubytovanie Mella Holiday House sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Sternen Vendégház

9,4

Sternen Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Sternen Vendégház. Featuring a bar, a shared lounge as well as a garden, Sternen Vendégház is located in Balatongyörök, within 1.2 km of Balatongyorok Beach and 2. Ubytovanie Sternen Vendégház sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Afrodite apartmanház

9,3

Afrodite apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Afrodite apartmanház. Ubytovacie zariadenie Afrodite apartmanház sa nachádza v obci Balatongyörök a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkónom alebo terasou. Ubytovanie Afrodite apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Astoria

9,3

Villa Astoria

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Astoria. Ubytovanie sa nachádza v obci Balatongyörök, 10 minút chôdze od jazera Balaton, a ponúka vonkajší bazén, wellness centrum, záhradu a terasu. Ubytovanie Villa Astoria sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Németh Apartmanház

9,3

Németh Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Németh Apartmanház. Németh Apartmanház is located in Balatongyörök and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Németh Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Platán Apartmanház

9,3

Platán Apartmanház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Platán Apartmanház. Ubytovanie Platán Apartmanház sa nachádza v Balatongyöröku, 43 km od Zalakarosu. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Priamo na mieste je k dispozícii gril. Ubytovanie Platán Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Noemi's Cottage

9,3

Noemi's Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Noemi's Cottage. Located in Balatongyörök, Noemi's Cottage is a house with a balcony and unobstructed views of Lake Balaton. The public beach is 1.9 km away. Ubytovanie Noemi's Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Pelso

9,3

Villa Pelso

Ubytovanie (Vila) Villa Pelso. Situated in Balatongyörök, 1.1 km from Balatongyorok Beach and 2. Ubytovanie Villa Pelso sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Levente Apartman

9,2

Levente Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Levente Apartman. Offering a sun terrace, Levente Apartman is set in Balatongyörök. Hévíz is 13 km from the property. Free WiFi is provided . Ubytovanie Levente Apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Andrea Apartmanház

9,2

Andrea Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Andrea Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Andrea Apartmanház sa nachádza v centre obce Balatongyörök. Ubytovanie Andrea Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Hotel Karát

9,1

Hotel Karát

Ubytovanie (Hotel) Hotel Karát. Hotel Karat sa nachádza v obci Balatongyörök na okraji jazera Balaton, menej než 500 metrov od pláže. Ubytovanie Hotel Karát sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

SZÉP BALATON

9,1

SZÉP BALATON

Ubytovanie (Apartmány) SZÉP BALATON. Ubytovacie zariadenie SZÉP BALATON sa nachádza v meste Balatongyörök neďaleko pláže Balatongyorok. Ponúka spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie SZÉP BALATON sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Orgona Apartman- és Nyaralóház

9,1

Orgona Apartman- és Nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) Orgona Apartman- és Nyaralóház. Orgona Apartman - és Nyaralóház sa nachádza 350 metrov od jazera Balaton a ponúka záhradu s grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a požičovňu... Ubytovanie Orgona Apartman- és Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Jasmin

9,1

Jasmin

Ubytovanie (Apartmán) Jasmin. Located in Balatongyörök in the Zala region, Jasmin features a balcony. Ubytovanie Jasmin sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Kathy Panzió

9,1

Kathy Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kathy Panzió. Penzión Kathy Panzió sa nachádza v meste Balatongyörök, 250 metrov od jazera Balaton a ponúka bezplatné Wi-Fi, priestrannú záhradu s bezplatným grilom,... Ubytovanie Kathy Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Györök Vendégház

9,1

Györök Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Györök Vendégház. Situated in Balatongyörök, 2.8 km from Vonyarcvashegy Beach, Györök Vendégház features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and... Ubytovanie Györök Vendégház sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Emil Panzió

9

Emil Panzió

Ubytovanie (Penzión) Emil Panzió. Penzión Emil sa nachádza v obci Balatongyörök v Zalianskej župe, na severnom brehu jazera Balaton a 8 km od mesta Keszthely. Ubytovanie Emil Panzió sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Balaton Garden

9

Balaton Garden

Ubytovanie (Apartmány) Balaton Garden. Balaton Garden features garden views, free WiFi and free private parking, located in Balatongyörök, 1.6 km from Balatongyorok Beach. Ubytovanie Balaton Garden sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Szonja Apartman

9

Szonja Apartman

Ubytovanie (Kemping) Szonja Apartman. Located in Balatongyörök, 43 km from Zalakaros, Szonja Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Szonja Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Tóranéző Ház

9

Tóranéző Ház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tóranéző Ház. Set in Balatongyörök in the Zala region and Balatongyorok Beach reachable within 1. Ubytovanie Tóranéző Ház sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Veronika Apartman

9

Veronika Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Veronika Apartman. Set in Balatongyörök in the Zala region, Veronika Apartman features a balcony. Ubytovanie Veronika Apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Hotel Panoráma

8,9

Hotel Panoráma

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panoráma. Tento moderný hotel sa nachádza uprostred vlastnej záhrady v najkrajšej časti obce Balatongyörök, v blízkosti centra. Ubytovanie Hotel Panoráma sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Topáz Apartmanházak

8,9

Topáz Apartmanházak

Ubytovanie (Apartmány) Topáz Apartmanházak. Ubytovacie zariadenie Topáz Apartmanházak sa nachádza v centre obce Balatongyörök, 200 metrov od brehu jazera Balaton a jeho pláže. Ubytovanie Topáz Apartmanházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Tóth nyaraló

8,8

Tóth nyaraló

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Tóth nyaraló. Located in Balatongyörök, 43 km from Zalakaros, Tóth nyaraló provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Tóth nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Mandarin Apartman

8,7

Mandarin Apartman

Ubytovanie (Privát) Mandarin Apartman. Featuring lake views, Mandarin Apartman offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.1 km from Balatongyorok Beach. Ubytovanie Mandarin Apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Soós Villa Balaton

8,6

Soós Villa Balaton

Ubytovanie (Apartmány) Soós Villa Balaton. Set in Balatongyörök, 45 km from Zalakaros, Soós Villa Balaton offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Soós Villa Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

HolidaySport Haus

8,4

HolidaySport Haus

Ubytovanie (Apartmány) HolidaySport Haus. Apartmán HolidaySport Haus sa nachádza v obci Balatongyörök. Ponúka vínnu pivnicu, vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie HolidaySport Haus sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Vándorsólyom Apartman

8,4

Vándorsólyom Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Vándorsólyom Apartman. Featuring garden views, Vándorsólyom Apartman features accommodation with a garden and a balcony, around 2.1 km from Balatongyorok Beach. Ubytovanie Vándorsólyom Apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Leitner Ház

8,3

Leitner Ház

Ubytovanie (Apartmány) Leitner Ház. Offering well-equipped self-catering units, Leitner Ház is located in Balatongyörök, 1500 metres from the Lake Balaton. Ubytovanie Leitner Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Galagonya I. II.

8,3

Villa Galagonya I. II.

Ubytovanie (Penzión) Villa Galagonya I. II.. Situated in Balatongyörök, 1.1 km from Balatongyorok Beach, Villa Galagonya I. II. Ubytovanie Villa Galagonya I. II. sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Haus Willi

8,2

Haus Willi

Ubytovanie (Apartmány) Haus Willi. Set in Balatongyörök, 44 km from Zalakaros, Haus Willi offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Haus Willi sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Kriszta apartman

8,2

Kriszta apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kriszta apartman. Set in Balatongyörök in the Zala region with Balatongyorok Beach nearby, Kriszta apartman offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Kriszta apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Ubytovanie v meste Balatongyörök

Mesto Balatongyörök sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 87 hotelov a ubytovanie v meste Balatongyörök.