Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatongyörök

V meste Balatongyörök (Maďarsko) máme celkom 87 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatongyörök

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatongyörök

Marika apartman

9,8

Marika apartman

Ubytovanie (Apartmán) Marika apartman. Marika apartman is set in Balatongyörök, 2.8 km from Vonyarcvashegy Beach, and a garden and a terrace are accessible in-house. Ubytovanie Marika apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mango 2

9,8

Villa Mango 2

Ubytovanie (Apartmán) Villa Mango 2. Offering free WiFi and lake views, Villa Mango 2 is an accommodation situated in Balatongyörök. The air-conditioned accommodation is 44 km from Zalakaros. Ubytovanie Villa Mango 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nord-West Balaton Apartman

9,8

Nord-West Balaton Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Nord-West Balaton Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Nord-West Balaton Apartman is situated in Balatongyörök. Ubytovanie Nord-West Balaton Apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Andre & Moni

9,7

Andre & Moni

Ubytovanie (Apartmán) Andre & Moni. Situated in Balatongyörök in the Zala region, Andre & Moni has a terrace. Ubytovanie Andre & Moni sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ezüsthíd Apartman

9,7

Ezüsthíd Apartman

Ubytovanie (Penzión) Ezüsthíd Apartman. Boasting a garden, Ezüsthíd Apartman is situated in Balatongyörök. Ubytovanie Ezüsthíd Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Györök nyaraló

9,7

Györök nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Györök nyaraló. Györök nyaraló is set in Balatongyörök and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Györök nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silver Apartman

9,6

Silver Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Silver Apartman. Situated in Balatongyörök in the Zala region, Silver Apartman features a balcony and garden views. Ubytovanie Silver Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Balatongyörök

9,6

Appartement Balatongyörök

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Balatongyörök. Located 500 metres from Lake Balaton, Appartement Balatongyörök offers a modern-style studio with a balcony. Ubytovanie Appartement Balatongyörök sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Gracia

9,5

Villa Gracia

Ubytovanie (Penzión) Villa Gracia. Villa Gracia features a shared lounge, garden, barbecue facilities and terrace in Balatongyörök. Built in 2016, the property includes hot tub and sauna. Ubytovanie Villa Gracia sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Terrazza

9,5

Villa Terrazza

Ubytovanie (Apartmány) Villa Terrazza. Situated in Balatongyörök, 45 km from Zalakaros, Villa Terrazza features a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Terrazza sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holdfény Apartman

9,4

Holdfény Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holdfény Apartman. Situated in Balatongyörök in the Zala region, Holdfény Apartman has a balcony and garden views. Ubytovanie Holdfény Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mella Holiday House

9,4

Mella Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mella Holiday House. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Mella Holiday House provides accommodation in Balatongyörök with free WiFi and garden views. Ubytovanie Mella Holiday House sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ronyhome

9,4

Ronyhome

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ronyhome. Situated in Balatongyörök, Ronyhome features accommodation with a terrace and free WiFi. The holiday home has mountain views and is 46 km from Zalakaros. Ubytovanie Ronyhome sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Astoria

9,3

Villa Astoria

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Astoria. Ubytovanie sa nachádza v obci Balatongyörök, 10 minút chôdze od jazera Balaton, a ponúka vonkajší bazén, wellness centrum, záhradu a terasu. Ubytovanie Villa Astoria sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Afrodite apartmanház

9,3

Afrodite apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Afrodite apartmanház. Ubytovacie zariadenie Afrodite apartmanház sa nachádza v obci Balatongyörök a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkónom alebo terasou. Ubytovanie Afrodite apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Németh Apartmanház

9,3

Németh Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Németh Apartmanház. Németh Apartmanház is located in Balatongyörök and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Németh Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Platán Apartmanház

9,3

Platán Apartmanház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Platán Apartmanház. Ubytovanie Platán Apartmanház sa nachádza v Balatongyöröku, 43 km od Zalakarosu. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Priamo na mieste je k dispozícii gril. Ubytovanie Platán Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Noemi's Cottage

9,3

Noemi's Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Noemi's Cottage. Located in Balatongyörök, Noemi's Cottage is a house with a balcony and unobstructed views of Lake Balaton. The public beach is 1.9 km away. Ubytovanie Noemi's Cottage sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albergo Giardino Hotel

9,3

Albergo Giardino Hotel

Ubytovanie (Hotel) Albergo Giardino Hotel. Only 700 metres from the shore of Lake Balaton, the Albergo Giardino is just off the main street of Balatongyörök. Ubytovanie Albergo Giardino Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Pelso

9,3

Villa Pelso

Ubytovanie (Vila) Villa Pelso. Situated in Balatongyörök, 1.1 km from Balatongyorok Beach and 2. Ubytovanie Villa Pelso sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andrea Apartmanház

9,2

Andrea Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Andrea Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Andrea Apartmanház sa nachádza v centre obce Balatongyörök. Ubytovanie Andrea Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levente Apartman

9,2

Levente Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Levente Apartman. Offering a sun terrace, Levente Apartman is set in Balatongyörök. Hévíz is 13 km from the property. Free WiFi is provided . Ubytovanie Levente Apartman sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Karát

9,1

Hotel Karát

Ubytovanie (Hotel) Hotel Karát. Hotel Karat sa nachádza v obci Balatongyörök na okraji jazera Balaton, menej než 500 metrov od pláže. Ubytovanie Hotel Karát sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frankie Holiday Apartment III.

9,1

Frankie Holiday Apartment III.

Ubytovanie (Apartmány) Frankie Holiday Apartment III.. Situated in the village of Balatongyörök and the Balaton Lake shores reachable within 600 metres, Frankie Holiday Apartment III. Ubytovanie Frankie Holiday Apartment III. sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Orgona Apartman- és Nyaralóház

9,1

Orgona Apartman- és Nyaralóház

Ubytovanie (Apartmány) Orgona Apartman- és Nyaralóház. Orgona Apartman - és Nyaralóház sa nachádza 350 metrov od jazera Balaton a ponúka záhradu s grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a požičovňu... Ubytovanie Orgona Apartman- és Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kathy Panzió

9,1

Kathy Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kathy Panzió. Penzión Kathy Panzió sa nachádza v meste Balatongyörök, 250 metrov od jazera Balaton a ponúka bezplatné Wi-Fi, priestrannú záhradu s bezplatným grilom,... Ubytovanie Kathy Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jasmin

9,1

Jasmin

Ubytovanie (Apartmán) Jasmin. Located in Balatongyörök in the Zala region, Jasmin features a balcony. Ubytovanie Jasmin sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Györök Vendégház

9,1

Györök Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Györök Vendégház. Situated in Balatongyörök, 2.8 km from Vonyarcvashegy Beach, Györök Vendégház features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and... Ubytovanie Györök Vendégház sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frankie Holiday Apartment II.

9,1

Frankie Holiday Apartment II.

Ubytovanie (Apartmány) Frankie Holiday Apartment II.. The Frankie Holiday Apartment II offers self-catering apartments in Balatongyörök, 800 metres from the Lake Balaton. Ubytovanie Frankie Holiday Apartment II. sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Emil Panzió

9

Emil Panzió

Ubytovanie (Penzión) Emil Panzió. Penzión Emil sa nachádza v obci Balatongyörök v Zalianskej župe, na severnom brehu jazera Balaton a 8 km od mesta Keszthely. Ubytovanie Emil Panzió sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frankie Holiday Apartment I.

9

Frankie Holiday Apartment I.

Ubytovanie (Apartmán) Frankie Holiday Apartment I.. Located in Balatongyörök, this apartment features a garden with a barbecue. The unit is 13 km from Hévíz. Free private parking is available on site. Ubytovanie Frankie Holiday Apartment I. sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Szonja Apartman

9

Szonja Apartman

Ubytovanie (Kemping) Szonja Apartman. Located in Balatongyörök, 43 km from Zalakaros, Szonja Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Szonja Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Panoráma

8,9

Hotel Panoráma

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panoráma. Tento moderný hotel sa nachádza uprostred vlastnej záhrady v najkrajšej časti obce Balatongyörök, v blízkosti centra. Ubytovanie Hotel Panoráma sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Topáz Apartmanházak

8,9

Topáz Apartmanházak

Ubytovanie (Apartmány) Topáz Apartmanházak. Ubytovacie zariadenie Topáz Apartmanházak sa nachádza v centre obce Balatongyörök, 200 metrov od brehu jazera Balaton a jeho pláže. Ubytovanie Topáz Apartmanházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóth nyaraló

8,8

Tóth nyaraló

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Tóth nyaraló. Located in Balatongyörök, 43 km from Zalakaros, Tóth nyaraló provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Tóth nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soós Villa Balaton

8,6

Soós Villa Balaton

Ubytovanie (Apartmány) Soós Villa Balaton. Set in Balatongyörök, 45 km from Zalakaros, Soós Villa Balaton offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Soós Villa Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HolidaySport Haus

8,4

HolidaySport Haus

Ubytovanie (Apartmány) HolidaySport Haus. Apartmán HolidaySport Haus sa nachádza v obci Balatongyörök. Ponúka vínnu pivnicu, vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie HolidaySport Haus sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Leitner Ház

8,3

Leitner Ház

Ubytovanie (Apartmány) Leitner Ház. Offering well-equipped self-catering units, Leitner Ház is located in Balatongyörök, 1500 metres from the Lake Balaton. Ubytovanie Leitner Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Willi

8,2

Haus Willi

Ubytovanie (Apartmány) Haus Willi. Set in Balatongyörök, 44 km from Zalakaros, Haus Willi offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Haus Willi sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eifert Panzió

8,1

Eifert Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Eifert Panzió. Situated in Balatongyörök in the Zala region, Eifert Panzió has a patio and garden views. Ubytovanie Eifert Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Klaudia

7,9

Apartman Klaudia

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartman Klaudia. Apartmán Klaudia sa nachádza 10 minút chôdze od jazera Balaton a ponúka vybavenie ako bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu s terasou a grilom. Ubytovanie Apartman Klaudia sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

K&Zs Apartmanok

7,9

K&Zs Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) K&Zs Apartmanok. Located in Balatongyörök, 43 km from Zalakaros, K&Zs Apartmanok provides a garden and free WiFi. Ubytovanie K&Zs Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zafír Panzió és Étterem

7,2

Zafír Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Zafír Panzió és Étterem. Penzión Zafír és Étterem sa nachádza 10 minút chôdze od jazera Balaton a 2 km od centra mesta. Ubytovanie Zafír Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Balatongyörök 36212

7

Apartments in Balatongyörök 36212

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatongyörök 36212. Boasting an outdoor pool, Apartments in Balatongyörök 36212 in Balatongyörök features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytovanie Apartments in Balatongyörök 36212 sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Jurta Hotel Balatongyörök

6,8

Jurta Hotel Balatongyörök

Ubytovanie (Luxusný stan) Jurta Hotel Balatongyörök. Situated in Balatongyörök, 46 km from Zalakaros, Jurta Hotel Balatongyörök features a garden and free WiFi. Ubytovanie Jurta Hotel Balatongyörök sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok

Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok. Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok is located in Balatongyörök. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok

Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok. Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok is situated in Balatongyörök. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatongyorok sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Three-Bedroom Apartment in Balatongyorok

Three-Bedroom Apartment in Balatongyorok

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Balatongyorok. Three-Bedroom Apartment in Balatongyorok is located in Balatongyörök. The property is 45 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Balatongyorok sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Apartment Balatongyorok 3

Apartment Balatongyorok 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatongyorok 3. Set in Balatongyörök in the Zala region, Apartment Balatongyorok 3 features a balcony. Ubytovanie Apartment Balatongyorok 3 sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Apartment Balatongyorok 1

Apartment Balatongyorok 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatongyorok 1. Located in Balatongyörök in the Zala region, Apartment Balatongyorok 1 features a balcony. Ubytovanie Apartment Balatongyorok 1 sa nachádza v meste Balatongyörök (Maďarsko - Zala).

Apartments in Balatongyörök 35401

Apartments in Balatongyörök 35401

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatongyörök 35401. Set in Balatongyörök in the Zala region, Apartments in Balatongyörök 35401 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Balatongyörök 35401 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatongyörök

Mesto Balatongyörök sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 87 hotelov a ubytovanie v meste Balatongyörök.