Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonkeresztúr

V meste Balatonkeresztúr (Maďarsko) máme celkom 166 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonkeresztúr

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonkeresztúr

Villa Eszter

9,7

Villa Eszter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Eszter. Villa Eszter is located in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Villa Eszter sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kaufman Ház

9,6

Kaufman Ház

Ubytovanie (Apartmán) Kaufman Ház. Kaufman Ház is located in Balatonkeresztúr. The accommodation is 34 km from Zalakaros, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Kaufman Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Villa Maximilian

9,6

Villa Maximilian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Maximilian. Villa Maximilian is set in Balatonkeresztúr and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Villa Maximilian sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MeLuIs

9,6

MeLuIs

Ubytovanie (Dovolenkový dom) MeLuIs. MeLuIs is set in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie MeLuIs sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaret Apartment

9,4

Margaret Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Margaret Apartment. Situated in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Margaret Apartment features a garden and free WiFi. Ubytovanie Margaret Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berni Apartman

9,4

Berni Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Berni Apartman. Situated in Balatonkeresztúr, Berni Apartman features accommodation with a private pool and garden views. Ubytovanie Berni Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

EszterHáz

9,2

EszterHáz

Ubytovanie (Vila) EszterHáz. Situated in Balatonkeresztúr, EszterHáz features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie EszterHáz sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lili

9,2

Villa Lili

Ubytovanie (Apartmán) Villa Lili. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Villa Lili has a garden. Ubytovanie Villa Lili sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lilla Apartman

9,2

Lilla Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lilla Apartman. Located in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Lilla Apartman provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Lilla Apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátyás Vendégház

9

Mátyás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mátyás Vendégház. Mátyás Vendégház in Balatonkeresztúr provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Mátyás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán Vendégház

9

Borostyán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Borostyán Vendégház. Situated in the town of Balatonkeresztúr and the Balton Lake shore reachable within a 15-minute walk, Borostyán Vendégház offers a self-catered... Ubytovanie Borostyán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bende Apartment

8,9

Bende Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bende Apartment. Bende Apartment is located in Balatonkeresztúr. The air-conditioned accommodation is 33 km from Zalakaros, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Bende Apartment sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Bakos Villa

8,9

Bakos Villa

Ubytovanie (Vila) Bakos Villa. Located in Balatonkeresztúr, Bakos Villa offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Bakos Villa sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sára Vendégház

8,6

Sára Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Sára Vendégház. Offering a garden, Sára Vendégház is set in Balatonkeresztúr. Hévíz is 18 km away. Ubytovanie Sára Vendégház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ildikó Apartment

8,3

Ildikó Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ildikó Apartment. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Ildikó Apartment features accommodation with free private parking. Ubytovanie Ildikó Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Családi Panzió

8,3

Családi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Családi Panzió. Ubytovacie zariadenie Családi Panzió sa nachádza v meste Balatonkeresztúr a hosťom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Családi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zita apartman

8

Zita apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zita apartman. Zita apartman is located in Balatonkeresztúr and features a private pool, a kitchenette and garden views. Ubytovanie Zita apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsanett Hotel

7,9

Zsanett Hotel

Ubytovanie (Hotel) Zsanett Hotel. Hotel Zsanett sa nachádza v obci Balatonkeresztúr, priamo na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Zsanett Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ilona Apartment

7,4

Ilona Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ilona Apartment. Ubytovacie zariadenie Ilona Apartment sa nachádza v obci Balatonkeresztúr a ponúka vám gril a terasu. Mesto Hévíz je vzdialené 20 km. Ubytovanie Ilona Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kerti Vendégház

7,4

Kerti Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kerti Vendégház. Situated in Balatonkeresztúr, Kerti Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Kerti Vendégház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jesolo Apartmanház

7,1

Jesolo Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Jesolo Apartmanház. Apartmány Jesolo Apartmanház sa nachádzajú v obci Balatonkeresztúr, 34 km od mesta Zalakaros a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Jesolo Apartmanház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

IZSÁK APARTMAN

IZSÁK APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) IZSÁK APARTMAN. IZSÁK APARTMAN is located in Balatonkeresztúr and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie IZSÁK APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonkeresztur 6

Apartment Balatonkeresztur 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur 6. Apartment Balatonkeresztur 6 is situated in Balatonmáriafürdő. The property is 36 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur 6 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonkeresztur 36546

Apartment in Balatonkeresztur 36546

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonkeresztur 36546. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartment in Balatonkeresztur 36546 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonkeresztur 36546 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonkeresztur 35398

Apartment in Balatonkeresztur 35398

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonkeresztur 35398. Apartment in Balatonkeresztur 35398 is situated in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Apartment in Balatonkeresztur 35398 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartments in Balatonkeresztur 37924

Apartments in Balatonkeresztur 37924

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatonkeresztur 37924. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartments in Balatonkeresztur 37924 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Balatonkeresztur 37924 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonkeresztur 13

Holiday home Balatonkeresztur 13

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonkeresztur 13. Holiday home Balatonkeresztur 13 is situated in Balatonkeresztúr. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Holiday home Balatonkeresztur 13 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H450

Holiday Home Balaton H450

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H450. Located in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H450 has a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton H450 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H444

Holiday Home Balaton H444

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H444. Set in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Balaton H444 has a garden. The property is 34 km from Zalakaros, and private parking is... Ubytovanie Holiday Home Balaton H444 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19300

Holiday home in Balatonkeresztur 19300

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19300. Situated in Hegy in the Somogy region, Holiday home in Balatonkeresztur 19300 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19300 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 34529

Holiday home in Balatonkeresztur 34529

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 34529. Holiday home in Balatonkeresztur 34529 is set in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 34529 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H505.1

Holiday Home Balaton H505.1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H505.1. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Balaton H505.1 features a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton H505.1 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia Apartman 304

Familia Apartman 304

Ubytovanie (Bed and breakfast) Familia Apartman 304. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Familia Apartman 304 has a garden. Ubytovanie Familia Apartman 304 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flórián nyaralóház

Flórián nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Flórián nyaralóház. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Flórián nyaralóház has a patio and garden views. Ubytovanie Flórián nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296 is located in Balatonkeresztúr and offers a terrace. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286 is situated in Balatonkeresztúr. The property is 34 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272 is set in Balatonmáriafürdő. The property is 37 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19272 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19387

Holiday home in Balatonkeresztur 19387

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19387. Located in Hegy in the Somogy region, Holiday home in Balatonkeresztur 19387 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19387 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonkeresztur 12

Holiday home Balatonkeresztur 12

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonkeresztur 12. Holiday home Balatonkeresztur 12 is located in Balatonmáriafürdő. The property is 39 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Balatonkeresztur 12 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kati Nyaralóház

Kati Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kati Nyaralóház. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Kati Nyaralóház has a garden. Ubytovanie Kati Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Új Élet Weekend house

Új Élet Weekend house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Új Élet Weekend house. Új Élet Weekend house is set in Balatonkeresztúr and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Új Élet Weekend house sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berrybay Holidayhome

Berrybay Holidayhome

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Berrybay Holidayhome. Set in Balatonkeresztúr, Berrybay Holidayhome offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Berrybay Holidayhome sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Annuska Ház

Annuska Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Annuska Ház. Annuska Ház is situated in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Annuska Ház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balaton A499-1

Apartment Balaton A499-1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balaton A499-1. Apartment Balaton A499-1 is situated in Balatonkeresztúr and offers a garden. This property offers access to a balcony. Ubytovanie Apartment Balaton A499-1 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csepp Nyaralóház medencével

Csepp Nyaralóház medencével

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csepp Nyaralóház medencével. Ubytovacie zariadenie Csepp Nyaralóház medencével sa nachádza v obci Balatonkeresztúr a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a gril. Ubytovanie Csepp Nyaralóház medencével sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karolina Appartman

Karolina Appartman

Ubytovanie (Apartmán) Karolina Appartman. Karolina Appartman is situated in Balatonkeresztúr and offers a garden and a terrace. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Karolina Appartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469 is located in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Keszeg (MAF141)

Apartment Keszeg (MAF141)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Keszeg (MAF141). Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartment Keszeg (MAF141) features a garden. The accommodation is 35 km from Zalakaros. Ubytovanie Apartment Keszeg (MAF141) sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonkeresztúr

Mesto Balatonkeresztúr sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 166 hotelov a ubytovanie v meste Balatonkeresztúr.