Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Balatonkeresztúr

V meste Balatonkeresztúr (Maďarsko) máme celkom 166 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonkeresztúr

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonkeresztúr

Villa Eszter

9,7

Villa Eszter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Eszter. Villa Eszter is located in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Villa Eszter sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Villa Maximilian

9,6

Villa Maximilian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Maximilian. Villa Maximilian is set in Balatonkeresztúr and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Villa Maximilian sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kaufman Ház

9,6

Kaufman Ház

Ubytovanie (Apartmán) Kaufman Ház. Kaufman Ház is located in Balatonkeresztúr. The accommodation is 34 km from Zalakaros, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Kaufman Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

MeLuIs

9,6

MeLuIs

Ubytovanie (Dovolenkový dom) MeLuIs. MeLuIs is set in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie MeLuIs sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margaret Apartment

9,4

Margaret Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Margaret Apartment. Situated in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Margaret Apartment features a garden and free WiFi. Ubytovanie Margaret Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berni Apartman

9,4

Berni Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Berni Apartman. Situated in Balatonkeresztúr, Berni Apartman features accommodation with a private pool and garden views. Ubytovanie Berni Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Mátyás Vendégház

9

Mátyás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mátyás Vendégház. Mátyás Vendégház in Balatonkeresztúr provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Mátyás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán Vendégház

9

Borostyán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Borostyán Vendégház. Situated in the town of Balatonkeresztúr and the Balton Lake shore reachable within a 15-minute walk, Borostyán Vendégház offers a self-catered... Ubytovanie Borostyán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ildikó Apartment

8,3

Ildikó Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ildikó Apartment. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Ildikó Apartment features accommodation with free private parking. Ubytovanie Ildikó Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Családi Panzió

8,3

Családi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Családi Panzió. Ubytovacie zariadenie Családi Panzió sa nachádza v meste Balatonkeresztúr a hosťom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Családi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsanett Hotel

7,9

Zsanett Hotel

Ubytovanie (Hotel) Zsanett Hotel. Hotel Zsanett sa nachádza v obci Balatonkeresztúr, priamo na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Zsanett Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ilona Apartment

7,4

Ilona Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ilona Apartment. Ubytovacie zariadenie Ilona Apartment sa nachádza v obci Balatonkeresztúr a ponúka vám gril a terasu. Mesto Hévíz je vzdialené 20 km. Ubytovanie Ilona Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

IZSÁK APARTMAN

IZSÁK APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) IZSÁK APARTMAN. IZSÁK APARTMAN is located in Balatonkeresztúr and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie IZSÁK APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonkeresztur 6

Apartment Balatonkeresztur 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur 6. Apartment Balatonkeresztur 6 is situated in Balatonmáriafürdő. The property is 36 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur 6 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonkeresztur 36546

Apartment in Balatonkeresztur 36546

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonkeresztur 36546. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartment in Balatonkeresztur 36546 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonkeresztur 36546 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonkeresztur 35398

Apartment in Balatonkeresztur 35398

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonkeresztur 35398. Apartment in Balatonkeresztur 35398 is situated in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Apartment in Balatonkeresztur 35398 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartments in Balatonkeresztur 37924

Apartments in Balatonkeresztur 37924

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatonkeresztur 37924. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartments in Balatonkeresztur 37924 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Balatonkeresztur 37924 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonkeresztur 13

Holiday home Balatonkeresztur 13

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonkeresztur 13. Holiday home Balatonkeresztur 13 is situated in Balatonkeresztúr. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Holiday home Balatonkeresztur 13 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H450

Holiday Home Balaton H450

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H450. Located in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Home Balaton H450 has a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton H450 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H444

Holiday Home Balaton H444

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H444. Set in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Balaton H444 has a garden. The property is 34 km from Zalakaros, and private parking is... Ubytovanie Holiday Home Balaton H444 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19300

Holiday home in Balatonkeresztur 19300

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19300. Situated in Hegy in the Somogy region, Holiday home in Balatonkeresztur 19300 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19300 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 34529

Holiday home in Balatonkeresztur 34529

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 34529. Holiday home in Balatonkeresztur 34529 is set in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 34529 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H505.1

Holiday Home Balaton H505.1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H505.1. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Balaton H505.1 features a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton H505.1 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia Apartman 304

Familia Apartman 304

Ubytovanie (Bed and breakfast) Familia Apartman 304. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Familia Apartman 304 has a garden. Ubytovanie Familia Apartman 304 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flórián nyaralóház

Flórián nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Flórián nyaralóház. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Flórián nyaralóház has a patio and garden views. Ubytovanie Flórián nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Betti

Betti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Betti. Betti is located in Balatonkeresztúr and offers a garden and a terrace. The accommodation is 43 km from Zalakaros. Ubytovanie Betti sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469 is located in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19469 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Keszeg (MAF141)

Apartment Keszeg (MAF141)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Keszeg (MAF141). Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartment Keszeg (MAF141) features a garden. The accommodation is 35 km from Zalakaros. Ubytovanie Apartment Keszeg (MAF141) sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonkeresztur 35907

Apartment in Balatonkeresztur 35907

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonkeresztur 35907. Apartment in Balatonkeresztur 35907 is located in Balatonkeresztúr. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Apartment in Balatonkeresztur 35907 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H453.2

Holiday Home Balaton H453.2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H453.2. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Balaton H453.2 has a garden. Ubytovanie Holiday Home Balaton H453.2 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 35397

Holiday home in Balatonkeresztur 35397

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 35397. Holiday home in Balatonkeresztur 35397 is situated in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 35397 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19524

Holiday home in Balatonkeresztur 19524

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19524. Holiday home in Balatonkeresztur 19524 is set in Balatonkeresztúr. The property is 35 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19524 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19417

Holiday home in Balatonkeresztur 19417

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19417. Holiday home in Balatonkeresztur 19417 is located in Balatonmáriafürdő. The property is 36 km from Zalakaros, and complimentary private parking is... Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19417 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19309

Holiday home in Balatonkeresztur 19309

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19309. Holiday home in Balatonkeresztur 19309 is set in Balatonkeresztúr. The property is 39 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19309 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19274

Holiday home in Balatonkeresztur 19274

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19274. Holiday home in Balatonkeresztur 19274 is located in Balatonkeresztúr. The property is 34 km from Zalakaros, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19274 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonkeresztur 19252

Holiday home in Balatonkeresztur 19252

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19252. Holiday home in Balatonkeresztur 19252 is located in Balatonkeresztúr. The property is 34 km from Zalakaros and free private parking is featured. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19252 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur. One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur is situated in Balatonkeresztúr. The property is 35 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Balatonkeresztur sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19468

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19468

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19468. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19468 is situated in Hegy. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19468 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztúr 46

Apartment Balatonkeresztúr 46

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztúr 46. Apartment Balatonkeresztúr 46 is set in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztúr 46 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonkeresztur 35384

Apartment in Balatonkeresztur 35384

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonkeresztur 35384. Set in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Apartment in Balatonkeresztur 35384 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonkeresztur 35384 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19516

Holiday home in Balatonkeresztur 19516

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19516. Holiday home in Balatonkeresztur 19516 is situated in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19516 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19455

Holiday home in Balatonkeresztur 19455

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19455. Holiday home in Balatonkeresztur 19455 is located in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19455 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonkeresztur 19428

Holiday home in Balatonkeresztur 19428

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19428. Holiday home in Balatonkeresztur 19428 is situated in Balatonmáriafürdő. The property is 36 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19428 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonkeresztur 19264

Holiday home in Balatonkeresztur 19264

Ubytovanie (Apartmán) Holiday home in Balatonkeresztur 19264. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday home in Balatonkeresztur 19264 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19264 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Családi apartman Balatonkeresztúron

Családi apartman Balatonkeresztúron

Ubytovanie (Apartmán) Családi apartman Balatonkeresztúron. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Családi apartman Balatonkeresztúron has a patio and garden views. Ubytovanie Családi apartman Balatonkeresztúron sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fehér ház

Fehér ház

Ubytovanie (Apartmán) Fehér ház. Fehér ház is located in Balatonkeresztúr and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Fehér ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Four-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Four-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur. Four-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur is situated in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia Nyaraló 202

Familia Nyaraló 202

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Familia Nyaraló 202. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Familia Nyaraló 202 features a garden. Ubytovanie Familia Nyaraló 202 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur. Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur is set in Balatonkeresztúr. The property is 35 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Balatonkeresztur sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonkeresztúr

Mesto Balatonkeresztúr sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 166 hotelov a ubytovanie v meste Balatonkeresztúr.