Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonkeresztúr

V meste Balatonkeresztúr (Maďarsko) máme celkom 166 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonkeresztúr

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonkeresztúr

Villa Maximilian

9,6

Villa Maximilian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Maximilian. Villa Maximilian is set in Balatonkeresztúr and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Villa Maximilian sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

MeLuIs

9,6

MeLuIs

Ubytovanie (Dovolenkový dom) MeLuIs. MeLuIs is set in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie MeLuIs sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Margaret Apartment

9,4

Margaret Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Margaret Apartment. Situated in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Margaret Apartment features a garden and free WiFi. Ubytovanie Margaret Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatonkeresztúr fénye

9,3

Balatonkeresztúr fénye

Ubytovanie (Apartmán) Balatonkeresztúr fénye. Balatonkeresztúr fénye is situated in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Balatonkeresztúr fénye sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Duma Home

9,2

Duma Home

Ubytovanie (Apartmán) Duma Home. Duma Home is located in Balatonkeresztúr and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Duma Home sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

EszterHáz

9,2

EszterHáz

Ubytovanie (Vila) EszterHáz. Situated in Balatonkeresztúr, EszterHáz features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie EszterHáz sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Villa Lili

9,2

Villa Lili

Ubytovanie (Apartmán) Villa Lili. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Villa Lili has a garden. Ubytovanie Villa Lili sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Lilla Apartman

9,2

Lilla Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lilla Apartman. Located in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Lilla Apartman provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Lilla Apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Mátyás Vendégház

9

Mátyás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mátyás Vendégház. Mátyás Vendégház in Balatonkeresztúr provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Mátyás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Borostyán Vendégház

9

Borostyán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Borostyán Vendégház. Situated in the town of Balatonkeresztúr and the Balton Lake shore reachable within a 15-minute walk, Borostyán Vendégház offers a self-catered... Ubytovanie Borostyán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Mókuska lak

9

Mókuska lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mókuska lak. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Mókuska lak features a balcony and garden views. Ubytovanie Mókuska lak sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Bakos Villa

8,9

Bakos Villa

Ubytovanie (Vila) Bakos Villa. Located in Balatonkeresztúr, Bakos Villa offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Bakos Villa sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Kotnyek nyaraló

8,6

Kotnyek nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kotnyek nyaraló. Kotnyek nyaraló is situated in Balatonkeresztúr and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Kotnyek nyaraló sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Sára Vendégház

8,6

Sára Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Sára Vendégház. Offering a garden, Sára Vendégház is set in Balatonkeresztúr. Hévíz is 18 km away. Ubytovanie Sára Vendégház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Ildikó Apartment

8,3

Ildikó Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ildikó Apartment. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Ildikó Apartment features accommodation with free private parking. Ubytovanie Ildikó Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Családi Panzió

8,3

Családi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Családi Panzió. Ubytovacie zariadenie Családi Panzió sa nachádza v meste Balatonkeresztúr a hosťom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Családi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Zita apartman

8

Zita apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zita apartman. Zita apartman is located in Balatonkeresztúr and features a private pool, a kitchenette and garden views. Ubytovanie Zita apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Zsanett Hotel

7,9

Zsanett Hotel

Ubytovanie (Hotel) Zsanett Hotel. Hotel Zsanett sa nachádza v obci Balatonkeresztúr, priamo na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Zsanett Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ilona Apartment

7,4

Ilona Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ilona Apartment. Ubytovacie zariadenie Ilona Apartment sa nachádza v obci Balatonkeresztúr a ponúka vám gril a terasu. Mesto Hévíz je vzdialené 20 km. Ubytovanie Ilona Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kerti Vendégház

7,4

Kerti Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kerti Vendégház. Situated in Balatonkeresztúr, Kerti Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Kerti Vendégház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Jesolo Apartmanház

7,1

Jesolo Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Jesolo Apartmanház. Apartmány Jesolo Apartmanház sa nachádzajú v obci Balatonkeresztúr, 34 km od mesta Zalakaros a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Jesolo Apartmanház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Gagarin

Holiday Home Gagarin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gagarin. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Holiday Home Gagarin features a garden. Ubytovanie Holiday Home Gagarin sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Tölgyfa 75

Tölgyfa 75

Ubytovanie (Apartmán) Tölgyfa 75. Boasting a hot tub, Tölgyfa 75 is situated in Balatonkeresztúr. The property is 47 km from Zamárdi and free private parking is available. Ubytovanie Tölgyfa 75 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

IZSÁK APARTMAN

IZSÁK APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) IZSÁK APARTMAN. IZSÁK APARTMAN is located in Balatonkeresztúr and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie IZSÁK APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia Apartman 304

Familia Apartman 304

Ubytovanie (Bed and breakfast) Familia Apartman 304. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Familia Apartman 304 has a garden. Ubytovanie Familia Apartman 304 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Flórián nyaralóház

Flórián nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Flórián nyaralóház. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Flórián nyaralóház has a patio and garden views. Ubytovanie Flórián nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19387

Holiday home in Balatonkeresztur 19387

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19387. Located in Hegy in the Somogy region, Holiday home in Balatonkeresztur 19387 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19387 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonkeresztur 12

Holiday home Balatonkeresztur 12

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonkeresztur 12. Holiday home Balatonkeresztur 12 is located in Balatonmáriafürdő. The property is 39 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Balatonkeresztur 12 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296 is located in Balatonkeresztúr and offers a terrace. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286 is situated in Balatonkeresztúr. The property is 34 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonkeresztúr

Mesto Balatonkeresztúr sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 166 hotelov a ubytovanie v meste Balatonkeresztúr.