Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonkeresztúr

V meste Balatonkeresztúr (Maďarsko) máme celkom 166 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonkeresztúr

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonkeresztúr

Kerti apartman

10

Kerti apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kerti apartman. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Kerti apartman offers accommodation in Balatonkeresztúr with free WiFi and garden views. Ubytovanie Kerti apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Lilla Apartman

9,7

Lilla Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lilla Apartman. Lilla Apartman is set in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Lilla Apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Erdőszéli ház

9,7

Erdőszéli ház

Ubytovanie (Apartmány) Erdőszéli ház. Erdőszéli ház is set in Balatonkeresztúr. The accommodation is 48 km from Zamárdi, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytovanie Erdőszéli ház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

MÁRIA apartman

9,7

MÁRIA apartman

Ubytovanie (Apartmány) MÁRIA apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, MÁRIA apartman is set in Balatonkeresztúr. Ubytovanie MÁRIA apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Kiss-Apartman

9,7

Kiss-Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kiss-Apartman. Kiss-Apartman is set in Balatonkeresztúr and offers a restaurant and a shared lounge. Ubytovanie Kiss-Apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Villa Maximilian

9,6

Villa Maximilian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Maximilian. Villa Maximilian is set in Balatonkeresztúr and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Villa Maximilian sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

MeLuIs

9,6

MeLuIs

Ubytovanie (Dovolenkový dom) MeLuIs. MeLuIs is set in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie MeLuIs sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fazekas Vendégház

9,5

Fazekas Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fazekas Vendégház. Fazekas Vendégház provides air-conditioned rooms in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Fazekas Vendégház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Margaret Apartment

9,4

Margaret Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Margaret Apartment. Situated in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Margaret Apartment features a garden and free WiFi. Ubytovanie Margaret Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatonkeresztúr fénye

9,3

Balatonkeresztúr fénye

Ubytovanie (Apartmán) Balatonkeresztúr fénye. Balatonkeresztúr fénye is situated in Balatonkeresztúr and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Balatonkeresztúr fénye sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

EszterHáz

9,2

EszterHáz

Ubytovanie (Vila) EszterHáz. Situated in Balatonkeresztúr, EszterHáz features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie EszterHáz sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Duma Home

9,2

Duma Home

Ubytovanie (Apartmán) Duma Home. Duma Home is located in Balatonkeresztúr and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Duma Home sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Villa Lili

9,2

Villa Lili

Ubytovanie (Apartmán) Villa Lili. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Villa Lili has a garden. Ubytovanie Villa Lili sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Lilla Apartman

9,2

Lilla Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lilla Apartman. Located in Balatonkeresztúr, 34 km from Zalakaros, Lilla Apartman provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Lilla Apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Mátyás Vendégház

9

Mátyás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mátyás Vendégház. Mátyás Vendégház in Balatonkeresztúr provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Mátyás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Borostyán Vendégház

9

Borostyán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Borostyán Vendégház. Situated in the town of Balatonkeresztúr and the Balton Lake shore reachable within a 15-minute walk, Borostyán Vendégház offers a self-catered... Ubytovanie Borostyán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Mókuska lak

9

Mókuska lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mókuska lak. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Mókuska lak features a balcony and garden views. Ubytovanie Mókuska lak sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Bakos Villa

8,9

Bakos Villa

Ubytovanie (Vila) Bakos Villa. Located in Balatonkeresztúr, Bakos Villa offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Bakos Villa sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Wolf Vendégház

8,8

Wolf Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Wolf Vendégház. Wolf Vendégház is situated in Balatonkeresztúr and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Wolf Vendégház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Kotnyek nyaraló

8,6

Kotnyek nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kotnyek nyaraló. Kotnyek nyaraló is situated in Balatonkeresztúr and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Kotnyek nyaraló sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Sára Vendégház

8,6

Sára Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Sára Vendégház. Offering a garden, Sára Vendégház is set in Balatonkeresztúr. Hévíz is 18 km away. Ubytovanie Sára Vendégház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Ildikó Apartment

8,3

Ildikó Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ildikó Apartment. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Ildikó Apartment features accommodation with free private parking. Ubytovanie Ildikó Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Családi Panzió

8,3

Családi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Családi Panzió. Ubytovacie zariadenie Családi Panzió sa nachádza v meste Balatonkeresztúr a hosťom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Családi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Családi nyaraló

8

Családi nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Családi nyaraló. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Családi nyaraló is set in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Családi nyaraló sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Zita apartman

8

Zita apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zita apartman. Zita apartman is located in Balatonkeresztúr and features a private pool, a kitchenette and garden views. Ubytovanie Zita apartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Zsanett Hotel

7,9

Zsanett Hotel

Ubytovanie (Hotel) Zsanett Hotel. Hotel Zsanett sa nachádza v obci Balatonkeresztúr, priamo na brehu jazera Balaton. Ubytovanie Zsanett Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ilona Apartment

7,4

Ilona Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ilona Apartment. Ubytovacie zariadenie Ilona Apartment sa nachádza v obci Balatonkeresztúr a ponúka vám gril a terasu. Mesto Hévíz je vzdialené 20 km. Ubytovanie Ilona Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kerti Vendégház

7,4

Kerti Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kerti Vendégház. Situated in Balatonkeresztúr, Kerti Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Kerti Vendégház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Jesolo Apartmanház

7,1

Jesolo Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Jesolo Apartmanház. Apartmány Jesolo Apartmanház sa nachádzajú v obci Balatonkeresztúr, 34 km od mesta Zalakaros a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Jesolo Apartmanház sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Nice apartment in Balatonkeresztúr w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balaton A499-1

Apartment Balaton A499-1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balaton A499-1. Apartment Balaton A499-1 is situated in Balatonkeresztúr and offers a garden. This property offers access to a balcony. Ubytovanie Apartment Balaton A499-1 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Csepp Nyaralóház medencével

Csepp Nyaralóház medencével

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csepp Nyaralóház medencével. Ubytovacie zariadenie Csepp Nyaralóház medencével sa nachádza v obci Balatonkeresztúr a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a gril. Ubytovanie Csepp Nyaralóház medencével sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Karolina Appartman

Karolina Appartman

Ubytovanie (Apartmán) Karolina Appartman. Karolina Appartman is situated in Balatonkeresztúr and offers a garden and a terrace. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Karolina Appartman sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

IZSÁK APARTMAN

IZSÁK APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) IZSÁK APARTMAN. IZSÁK APARTMAN is located in Balatonkeresztúr and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie IZSÁK APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia Apartman 304

Familia Apartman 304

Ubytovanie (Bed and breakfast) Familia Apartman 304. Situated in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Familia Apartman 304 has a garden. Ubytovanie Familia Apartman 304 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Flórián nyaralóház

Flórián nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Flórián nyaralóház. Located in Balatonkeresztúr in the Somogy region, Flórián nyaralóház has a patio and garden views. Ubytovanie Flórián nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonkeresztur 19387

Holiday home in Balatonkeresztur 19387

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonkeresztur 19387. Located in Hegy in the Somogy region, Holiday home in Balatonkeresztur 19387 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonkeresztur 19387 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonkeresztur 12

Holiday home Balatonkeresztur 12

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonkeresztur 12. Holiday home Balatonkeresztur 12 is located in Balatonmáriafürdő. The property is 39 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Balatonkeresztur 12 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296 is located in Balatonkeresztúr and offers a terrace. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19296 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286

Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286. Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286 is situated in Balatonkeresztúr. The property is 34 km from Zalakaros and free private parking is available. Ubytovanie Apartment Balatonkeresztur/Balaton 19286 sa nachádza v meste Balatonkeresztúr (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonkeresztúr

Mesto Balatonkeresztúr sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 166 hotelov a ubytovanie v meste Balatonkeresztúr.