Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonlelle

V meste Balatonlelle (Maďarsko) máme celkom 286 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonlelle

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonlelle

Lelle Resort

10

Lelle Resort

Ubytovanie (Apartmán) Lelle Resort. Featuring a balcony with lake views, and a garden and a private beach area, Lelle Resort can be found in Balatonlelle, close to Balatonlelle Gokart and 1. Ubytovanie Lelle Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

Ubytovanie (Apartmán) Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle. Set in Balatonlelle, Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden... Ubytovanie Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lelle Central Grand Apartman

9,9

Lelle Central Grand Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lelle Central Grand Apartman. Boasting lake views, Lelle Central Grand Apartman offers accommodation with a patio and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Lelle Central Grand Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunshine Apartment

9,9

Sunshine Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunshine Apartment. Set in Balatonlelle, 700 metres from Napfény beach and 2.1 km from Balatonlelle Gokart, Sunshine Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Sunshine Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Promenade Apartman

9,9

Promenade Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Promenade Apartman. Complete with a terrace, Promenade Apartman is set in Balatonlelle, 1.3 km from Napfény beach and 11 km from Rádpuszta medieval church ruin. Ubytovanie Promenade Apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Árnyas Apartmanház

9,9

Árnyas Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Árnyas Apartmanház. Árnyas Apartmanház is set in Balatonlelle, 280 metres from the nearest beach at lake Balaton. Balatonlelle Gokart is 1.1 km away. Ubytovanie Árnyas Apartmanház sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korzó Apartman

9,9

Korzó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Korzó Apartman. Located in Balatonlelle and only 400 metres from Napfény beach, Korzó Apartman provides accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Korzó Apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lela Supreme

9,8

Lela Supreme

Ubytovanie (Apartmán) Lela Supreme. Set just 1.1 km from Napfény beach, Lela Supreme offers accommodation in Balatonlelle with access to a garden, a private beach area, as well as a shared... Ubytovanie Lela Supreme sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Apartman

9,8

Napsugár Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Napsugár Apartman. Boasting garden views, Napsugár Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Napsugár Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krisztina Villa

9,8

Krisztina Villa

Ubytovanie (Apartmány) Krisztina Villa. Set in Balatonlelle, Krisztina Villa offers garden views and free WiFi, 400 metres from Napfény beach and 2.4 km from Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Krisztina Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bavaria Club Apartman

9,8

Bavaria Club Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový park) Bavaria Club Apartman. Bavaria Club Apartman is located in the immediate vicinity of Lake Balaton in Balatonlelle. Ubytovanie Bavaria Club Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Do-Ti Apartmanház Balatonlelle

9,8

Do-Ti Apartmanház Balatonlelle

Ubytovanie (Apartmány) Do-Ti Apartmanház Balatonlelle. Do-Ti Apartmanház Balatonlelle has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Balatonlelle, less than 1 km from Napfény beach. Ubytovanie Do-Ti Apartmanház Balatonlelle sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mátyás apartman

9,8

Mátyás apartman

Ubytovanie (Apartmán) Mátyás apartman. Boasting barbecue facilities and a terrace, Mátyás apartman offers accommodation in Balatonlelle, 3. Ubytovanie Mátyás apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeview Apartment

9,7

Lakeview Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lakeview Apartment. Set in Balatonlelle, 1.5 km from Napfény beach and 1.6 km from Balatonlelle Gokart, Lakeview Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Lakeview Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Lela Apartman

9,7

Lela Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lela Apartman. Located in Balatonlelle, just 1.1 km from Napfény beach, Lela Apartman provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, water sports... Ubytovanie Lela Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lelle Móló Studio Apartman

9,7

Lelle Móló Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lelle Móló Studio Apartman. Lelle Móló Studio Apartman enjoys a location in Balatonlelle, a 2-minute walk from Lake Balaton, just 500 metres from Napfény beach and 2. Ubytovanie Lelle Móló Studio Apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bier-Lak Apartman House 71

9,7

Bier-Lak Apartman House 71

Ubytovanie (Apartmány) Bier-Lak Apartman House 71. Offering garden views, Bier-Lak Apartman House 71 in Balatonlelle offers accommodation, a restaurant, a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Bier-Lak Apartman House 71 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lido Riviéra

9,7

Lido Riviéra

Ubytovanie (Apartmán) Lido Riviéra. Located in Balatonlelle, 600 metres from Napfény beach and 2. Ubytovanie Lido Riviéra sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drávecz Apartman

9,7

Drávecz Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Drávecz Apartman. Apartmán Drávecz sa nachádza v meste Balatonlelle, 12 minút chôdze od motokárovej dráhy Balatonlelle Gokart. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Drávecz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magdaléna ház

9,7

Magdaléna ház

Ubytovanie (Apartmán) Magdaléna ház. Magdaléna ház je apartmán s vlastným stravovaním so záhradou s terasou, grilom a súkromným parkoviskom na mieste. Ubytovanie Magdaléna ház sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Eva vendégház

9,7

Eva vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Eva vendégház. Ubytovanie Eva vendégház sa nachádza v meste Balatonlelle a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Eva vendégház sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Szines Panoráma Apartman

9,6

Szines Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szines Panoráma Apartman. Szines Panoráma Apartman is an apartment located in Balatonlelle, just 15 metres from Lake Balaton. Ubytovanie Szines Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teraszos ház

9,5

Teraszos ház

Ubytovanie (Penzión) Teraszos ház. Set in Balatonlelle, within 1.1 km of Napfény beach and 1. Ubytovanie Teraszos ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Dianett Apartman

9,5

Dianett Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dianett Apartman. Dianett Apartman sa nachádza necelý 1 km od pláže Napfény a ponúka vám bezplatnú požičovňu bicyklov, záhradu a klimatizované ubytovanie s terasou a... Ubytovanie Dianett Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Butique Apartman

9,5

Butique Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Butique Apartman. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza 1 km od pláže Napfény v meste Balatonlelle a 2,7 km od motokárovej dráhy Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Butique Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tutti Apartman

9,5

Tutti Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Tutti Apartman. Ubytovanie Tutti Apartment sa nachádza v meste Balatonlelle v regióne Somogy, 800 metrov od pláže Napfény. Ubytovanie Tutti Apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nagcsaládos Rózsa Apartman

9,5

Nagcsaládos Rózsa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Nagcsaládos Rózsa Apartman. Situated in Balatonlelle in the Somogy region with Balatonlelle Gokart nearby, Nagcsaládos Rózsa Apartman features accommodation with free private parking. Ubytovanie Nagcsaládos Rózsa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Martina Apartmanház

9,5

Martina Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Martina Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Martina Apartmanház sa nachádza v meste Balatonlelle v regióne Somogy, neďaleko motokárovej dráhy Balatonlelle Gokart a pláže... Ubytovanie Martina Apartmanház sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mikita Apartman Lelle

9,5

Mikita Apartman Lelle

Ubytovanie (Apartmán) Mikita Apartman Lelle. Located in Balatonlelle, 500 metres from Napfény beach and 2. Ubytovanie Mikita Apartman Lelle sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Medencés Apartman

9,5

Medencés Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Medencés Apartman. Boasting a swimming pool, a garden and barbecue facilities and views of the pool, Medencés Apartman is set in Balatonlelle and offers accommodation with... Ubytovanie Medencés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boathouse Balatonlelle

9,5

Boathouse Balatonlelle

Ubytovanie (Apartmány) Boathouse Balatonlelle. Apartmánový dom Boathouse Balatonlelle sa nachádza 900 metrov od motokárovej dráhy Balatonlelle Gokart a 500 metrov od pláže Napfény. Ubytovanie Boathouse Balatonlelle sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Butique Apartman Grand

9,5

Butique Apartman Grand

Ubytovanie (Apartmán) Butique Apartman Grand. Apartmán sa nachádza 1 km od pláže Napfény v meste Balatonlelle. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Z apartmánu sa naskytá výhľad na jazero. Ubytovanie Butique Apartman Grand sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edit Apartman

9,5

Edit Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Edit Apartman. Located in Balatonlelle, a 5-minute walk from Lake Balaton and the Napfény Beach, Edit Apartman is a self-catering accommodation with lake views. Ubytovanie Edit Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Honvéd n1. apartman

9,4

Honvéd n1. apartman

Ubytovanie (Apartmán) Honvéd n1. apartman. Situated in Balatonlelle, Honvéd n1. Apartman features accommodation with a balcony and free WiFi. Set 1. Ubytovanie Honvéd n1. apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

F57 - Frankó Családi Panzió

9,4

F57 - Frankó Családi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) F57 - Frankó Családi Panzió. Situated in Balatonlelle, near Napfény beach and Balatonlelle Gokart, F57 - Frankó Családi Panzió has a terrace. Ubytovanie F57 - Frankó Családi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

estike

9,4

estike

Ubytovanie (Apartmán) estike. Situated in Balatonlelle, just 1 km from Balatonlelle Gokart, estike features accommodation with free bikes, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie estike sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Gabi Apartmanház

9,4

Gabi Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Gabi Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Gabi Apartmanház sa nachádza v meste Balatonlelle v regióne Somogy, 1,1 km od pláže Napfény. Ubytovanie Gabi Apartmanház sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valentin Vendégház

9,4

Valentin Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Valentin Vendégház. Ubytovanie sa nachádza 1500 metrov od Balatonu a ponúka apartmány s terasou alebo balkónom a záhradu s grilom. Ubytovanie Valentin Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Julianna apartmanhaz

9,4

Julianna apartmanhaz

Ubytovanie (Apartmán) Julianna apartmanhaz. Boasting garden views, Julianna apartmanhaz features accommodation with a patio and a kettle, around 2.4 km from Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Julianna apartmanhaz sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teraszos ház

9,4

Teraszos ház

Ubytovanie (Apartmán) Teraszos ház. Tento apartmán sa nachádza v meste Balatonlelle a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Využívať môžete aj terasu. Ubytovanie Teraszos ház sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lela 106

9,4

Lela 106

Ubytovanie (Apartmán) Lela 106. Situated in Balatonlelle, just 1.1 km from Napfény beach, Lela 106 features beachfront accommodation with a restaurant, a shared lounge, a garden and free... Ubytovanie Lela 106 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HappyNest

9,3

HappyNest

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HappyNest. Boasting garden views, HappyNest offers accommodation with a patio and a kettle, around 3.5 km from Balatonlelle Gokart. Situated 2. Ubytovanie HappyNest sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Laura Villa

9,3

Laura Villa

Ubytovanie (Vila) Laura Villa. Vila Laura sa nachádza v meste Balatonlelle. Ubytovanie je vzdialené 500 metrov od pláže Napfény. Ubytovanie Laura Villa sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lido114

9,3

Lido114

Ubytovanie (Apartmán) Lido114. Set in Balatonlelle and only 1.1 km from Napfény beach, Lido114 offers accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Lido114 sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gábor Apartman

9,3

Gábor Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gábor Apartman. Featuring a garden and a terrace, Gábor Apartman provides accommodation in Balatonlelle with free WiFi and garden views. Set 1. Ubytovanie Gábor Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balázs Apartman

9,3

Balázs Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Balázs Apartman. Situated in Balatonlelle in the Somogy region, with Napfény beach nearby, Balázs Apartman features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Balázs Apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Babi Apartman

9,2

Babi Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Babi Apartman. Situated 3.3 km from Balatonlelle Gokart and 11 km from Rádpuszta medieval church ruin, Babi Apartman features accommodation located in Balatonlelle. Ubytovanie Babi Apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lelle Part Apartman

9,2

Lelle Part Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lelle Part Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Lelle Part Apartman is situated in Balatonlelle. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytovanie Lelle Part Apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hullám Apartman

9,2

Hullám Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Hullám Apartman. Apartmány Hullám Apartman sa nachádzajú v meste Balatonlelle a ponúkajú záhradu. Pláž Napfény sa nachádza 700 metrov od apartmánov. Ubytovanie Hullám Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Greta ház

9,2

Greta ház

Ubytovanie (Apartmány) Greta ház. Greta ház sa nachádza v meste Balatonlelle v regióne Somogy. Svojim hosťom ponúka gril a výhľady do záhrady. Balatonlelle Gokart je vzdialený 800 metrov. Ubytovanie Greta ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonlelle apartman

9,2

Balatonlelle apartman

Ubytovanie (Apartmány) Balatonlelle apartman. Apartmán Balatonlelle sa nachádza v meste Balatonlelle, 700 metrov od pláže Napfény a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, ako aj terasu. Ubytovanie Balatonlelle apartman sa nachádza v meste Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonlelle

Mesto Balatonlelle sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 286 hotelov a ubytovanie v meste Balatonlelle.