Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Balatonlelle

V meste Balatonlelle (Maďarsko) máme celkom 286 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonlelle

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonlelle

Lelle Resort

10

Lelle Resort

Ubytovanie (Apartmán) Lelle Resort. Featuring a balcony with lake views, and a garden and a private beach area, Lelle Resort can be found in Balatonlelle, close to Balatonlelle Gokart and 1. Ubytovanie Lelle Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

Ubytovanie (Apartmán) Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle. Set in Balatonlelle, Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden... Ubytovanie Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lelle Central Grand Apartman

9,9

Lelle Central Grand Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lelle Central Grand Apartman. Boasting lake views, Lelle Central Grand Apartman offers accommodation with a patio and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Lelle Central Grand Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunshine Apartment

9,9

Sunshine Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunshine Apartment. Set in Balatonlelle, 700 metres from Napfény beach and 2.1 km from Balatonlelle Gokart, Sunshine Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Sunshine Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lela Supreme

9,8

Lela Supreme

Ubytovanie (Apartmán) Lela Supreme. Set just 1.1 km from Napfény beach, Lela Supreme offers accommodation in Balatonlelle with access to a garden, a private beach area, as well as a shared... Ubytovanie Lela Supreme sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Apartman

9,8

Napsugár Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Napsugár Apartman. Boasting garden views, Napsugár Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Napsugár Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krisztina Villa

9,8

Krisztina Villa

Ubytovanie (Apartmány) Krisztina Villa. Set in Balatonlelle, Krisztina Villa offers garden views and free WiFi, 400 metres from Napfény beach and 2.4 km from Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Krisztina Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bavaria Club Apartman

9,8

Bavaria Club Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový park) Bavaria Club Apartman. Bavaria Club Apartman is located in the immediate vicinity of Lake Balaton in Balatonlelle. Ubytovanie Bavaria Club Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Do-Ti Apartmanház Balatonlelle

9,8

Do-Ti Apartmanház Balatonlelle

Ubytovanie (Apartmány) Do-Ti Apartmanház Balatonlelle. Do-Ti Apartmanház Balatonlelle has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Balatonlelle, less than 1 km from Napfény beach. Ubytovanie Do-Ti Apartmanház Balatonlelle sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeview Apartment

9,7

Lakeview Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lakeview Apartment. Set in Balatonlelle, 1.5 km from Napfény beach and 1.6 km from Balatonlelle Gokart, Lakeview Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Lakeview Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Lela Apartman

9,7

Lela Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lela Apartman. Located in Balatonlelle, just 1.1 km from Napfény beach, Lela Apartman provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, water sports... Ubytovanie Lela Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bier-Lak Apartman House 71

9,7

Bier-Lak Apartman House 71

Ubytovanie (Apartmány) Bier-Lak Apartman House 71. Offering garden views, Bier-Lak Apartman House 71 in Balatonlelle offers accommodation, a restaurant, a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Bier-Lak Apartman House 71 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lido Riviéra

9,7

Lido Riviéra

Ubytovanie (Apartmán) Lido Riviéra. Located in Balatonlelle, 600 metres from Napfény beach and 2. Ubytovanie Lido Riviéra sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drávecz Apartman

9,7

Drávecz Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Drávecz Apartman. Apartmán Drávecz sa nachádza v meste Balatonlelle, 12 minút chôdze od motokárovej dráhy Balatonlelle Gokart. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Drávecz Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szines Panoráma Apartman

9,6

Szines Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szines Panoráma Apartman. Szines Panoráma Apartman is an apartment located in Balatonlelle, just 15 metres from Lake Balaton. Ubytovanie Szines Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teraszos ház

9,5

Teraszos ház

Ubytovanie (Penzión) Teraszos ház. Set in Balatonlelle, within 1.1 km of Napfény beach and 1. Ubytovanie Teraszos ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Dianett Apartman

9,5

Dianett Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dianett Apartman. Dianett Apartman sa nachádza necelý 1 km od pláže Napfény a ponúka vám bezplatnú požičovňu bicyklov, záhradu a klimatizované ubytovanie s terasou a... Ubytovanie Dianett Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Butique Apartman

9,5

Butique Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Butique Apartman. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza 1 km od pláže Napfény v meste Balatonlelle a 2,7 km od motokárovej dráhy Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Butique Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nagcsaládos Rózsa Apartman

9,5

Nagcsaládos Rózsa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Nagcsaládos Rózsa Apartman. Situated in Balatonlelle in the Somogy region with Balatonlelle Gokart nearby, Nagcsaládos Rózsa Apartman features accommodation with free private parking. Ubytovanie Nagcsaládos Rózsa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mikita Apartman Lelle

9,5

Mikita Apartman Lelle

Ubytovanie (Apartmán) Mikita Apartman Lelle. Located in Balatonlelle, 500 metres from Napfény beach and 2. Ubytovanie Mikita Apartman Lelle sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Medencés Apartman

9,5

Medencés Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Medencés Apartman. Boasting a swimming pool, a garden and barbecue facilities and views of the pool, Medencés Apartman is set in Balatonlelle and offers accommodation with... Ubytovanie Medencés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boathouse Balatonlelle

9,5

Boathouse Balatonlelle

Ubytovanie (Apartmány) Boathouse Balatonlelle. Apartmánový dom Boathouse Balatonlelle sa nachádza 900 metrov od motokárovej dráhy Balatonlelle Gokart a 500 metrov od pláže Napfény. Ubytovanie Boathouse Balatonlelle sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Butique Apartman Grand

9,5

Butique Apartman Grand

Ubytovanie (Apartmán) Butique Apartman Grand. Apartmán sa nachádza 1 km od pláže Napfény v meste Balatonlelle. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Z apartmánu sa naskytá výhľad na jazero. Ubytovanie Butique Apartman Grand sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edit Apartman

9,5

Edit Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Edit Apartman. Located in Balatonlelle, a 5-minute walk from Lake Balaton and the Napfény Beach, Edit Apartman is a self-catering accommodation with lake views. Ubytovanie Edit Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Honvéd n1. apartman

9,4

Honvéd n1. apartman

Ubytovanie (Apartmán) Honvéd n1. apartman. Situated in Balatonlelle, Honvéd n1. Apartman features accommodation with a balcony and free WiFi. Set 1. Ubytovanie Honvéd n1. apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

F57 - Frankó Családi Panzió

9,4

F57 - Frankó Családi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) F57 - Frankó Családi Panzió. Situated in Balatonlelle, near Napfény beach and Balatonlelle Gokart, F57 - Frankó Családi Panzió has a terrace. Ubytovanie F57 - Frankó Családi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

estike

9,4

estike

Ubytovanie (Apartmán) estike. Situated in Balatonlelle, just 1 km from Balatonlelle Gokart, estike features accommodation with free bikes, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie estike sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Valentin Vendégház

9,4

Valentin Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Valentin Vendégház. Ubytovanie sa nachádza 1500 metrov od Balatonu a ponúka apartmány s terasou alebo balkónom a záhradu s grilom. Ubytovanie Valentin Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lela 106

9,4

Lela 106

Ubytovanie (Apartmán) Lela 106. Situated in Balatonlelle, just 1.1 km from Napfény beach, Lela 106 features beachfront accommodation with a restaurant, a shared lounge, a garden and free... Ubytovanie Lela 106 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gábor Apartman

9,3

Gábor Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gábor Apartman. Featuring a garden and a terrace, Gábor Apartman provides accommodation in Balatonlelle with free WiFi and garden views. Set 1. Ubytovanie Gábor Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Greta ház

9,2

Greta ház

Ubytovanie (Apartmány) Greta ház. Greta ház sa nachádza v meste Balatonlelle v regióne Somogy. Svojim hosťom ponúka gril a výhľady do záhrady. Balatonlelle Gokart je vzdialený 800 metrov. Ubytovanie Greta ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hullám Apartman

9,2

Hullám Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Hullám Apartman. Apartmány Hullám Apartman sa nachádzajú v meste Balatonlelle a ponúkajú záhradu. Pláž Napfény sa nachádza 700 metrov od apartmánov. Ubytovanie Hullám Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Apartment with Lake View

9,1

Modern Apartment with Lake View

Ubytovanie (Apartmán) Modern Apartment with Lake View. Ubytovacie zariadenie Modern Apartment with Lake View s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v bezprostrednej blízkosti jachtového prístavu... Ubytovanie Modern Apartment with Lake View sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kardos Apartman

9,1

Kardos Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kardos Apartman. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Kardos Apartman provides accommodation in Balatonlelle with free WiFi and garden views. Ubytovanie Kardos Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lívia apartman

9,1

Lívia apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lívia apartman. Situated in Balatonlelle in the Somogy region and Napfény beach reachable within 600 metres, Lívia apartman features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Lívia apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lidó Társasnyaraló

9,1

Lidó Társasnyaraló

Ubytovanie (Apartmán) Lidó Társasnyaraló. Set in Balatonlelle, just 1.9 km from Napfény beach, Lidó Társasnyaraló offers beachfront accommodation with a garden, water sports facilities, barbecue... Ubytovanie Lidó Társasnyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Grantek Üdülőház

9

Grantek Üdülőház

Ubytovanie (Nízkorozpočtový hotel) Grantek Üdülőház. Ubytovanie Grantek Üdülőház sa nachádza v obci Balatonlelle, 500 metrov od pláže Napfény a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Grantek Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bianka Apartman

9

Bianka Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bianka Apartman. Located in Balatonlelle in the Somogy region and Balatonlelle Gokart reachable within 300 metres, Bianka Apartman provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Bianka Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lili Apartman

9

Lili Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lili Apartman. Set in Balatonlelle, 700 metres from Napfény beach and 2 km from Balatonlelle Gokart, Lili Apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytovanie Lili Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sungarden Apartman

9

Sungarden Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Sungarden Apartman. Set in Balatonlelle in the Somogy region and Napfény beach reachable within 2. Ubytovanie Sungarden Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PR1MO Apartmanok

8,9

PR1MO Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) PR1MO Apartmanok. Offering city views, PR1MO Apartmanok in Balatonlelle offers accommodation, a restaurant, a bar, a garden, water sports facilities and a spa and wellness... Ubytovanie PR1MO Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmónia Apartmanház

8,9

Harmónia Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Harmónia Apartmanház. Ubytovanie Harmónia Apartmanház sa nachádza v meste Balatonlelle a ponúka apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Harmónia Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

P.M. Apartman

8,8

P.M. Apartman

Ubytovanie (Apartmány) P.M. Apartman. PM Apartman sa nachádza v meste Balatonlelle, 300 metrov od jazera Balaton a 400 metrov od pláže Napfény. Ubytovanie P.M. Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Liberty

8,8

Haus Liberty

Ubytovanie (Penzión) Haus Liberty. Penzión Haus Liberty je situovaný iba 800 metrov od pláže na jazere Balaton. Vo svojich priestoroch má pizzeriu a dobre udržiavanú záhradu s rybníkom. Ubytovanie Haus Liberty sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasztro élménybirtok - Balatonlelle-Rádpuszta

8,8

Gasztro élménybirtok - Balatonlelle-Rádpuszta

Ubytovanie (Penzión) Gasztro élménybirtok - Balatonlelle-Rádpuszta. Ubytovacie zariadenie Gasztro élménybirtok - Balatonlelle-Radpuszta sa nachádza na pokojnom mieste, iba 300 metrov od rybníkov a hosťom ponúka bezplatné... Ubytovanie Gasztro élménybirtok - Balatonlelle-Rádpuszta sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gemini Superior Apartman & Yacht

8,8

Gemini Superior Apartman & Yacht

Ubytovanie (Apartmány) Gemini Superior Apartman & Yacht. Apartmány Gemini Superior & Yacht sa nachádzajú v meste Balatonlelle, 1 km od pláže Napfény a 2,7 km od autodráhy Balatonlelle Gokart. Ubytovanie Gemini Superior Apartman & Yacht sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Executive Waterside Apartments

8,8

Executive Waterside Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Executive Waterside Apartments. With Napfény beach reachable in 1.2 km, Executive Waterside Apartments offers accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a... Ubytovanie Executive Waterside Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 507 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rosa Apartman

8,8

Rosa Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rosa Apartman. Located in Balatonlelle, 1.6 km from Napfény beach and 3.4 km from Balatonlelle Gokart, Rosa Apartman offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Rosa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny Private Beach

8,8

Sunny Private Beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunny Private Beach. Ubytovacie zariadenie Sunny Private Beach sa nachádza v meste Balatonlelle a ponúka ubytovanie s grilom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom len 400... Ubytovanie Sunny Private Beach sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonlelle Apartmanház

8,6

Balatonlelle Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Balatonlelle Apartmanház. Ubytovanie Balatonlelle Apartmanház sa nachádza v meste Balatonlelle a ponúka rôzne ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním. Ubytovanie Balatonlelle Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aquarius

8,5

Aquarius

Ubytovanie (Apartmány) Aquarius. Set in Balatonlelle in the Somogy region and Napfény beach reachable within 500 metres, Aquarius offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Aquarius sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonlelle

Mesto Balatonlelle sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 286 hotelov a ubytovanie v meste Balatonlelle.