Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonmáriafürdő

V meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko) máme celkom 239 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonmáriafürdő

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonmáriafürdő

Kuckóz-lak

10

Kuckóz-lak

Ubytovanie (Penzión) Kuckóz-lak. Set in Balatonmáriafürdő, Kuckóz-lak offers a garden. Every room is fitted with a balcony. Ubytovanie Kuckóz-lak sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ayoub Vip Villa

9,9

Ayoub Vip Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ayoub Vip Villa. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Ayoub Vip Villa features a balcony and lake views. Ubytovanie Ayoub Vip Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bárdió

9,8

Villa Bárdió

Ubytovanie (Vila) Villa Bárdió. Villa Bárdió is located in Balatonmáriafürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Villa Bárdió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyaraló Balatonmáriafürdő

9,7

Nyaraló Balatonmáriafürdő

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nyaraló Balatonmáriafürdő. Nyaraló Balatonmáriafürdő is situated in Balatonmáriafürdő and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Nyaraló Balatonmáriafürdő sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadszőlő Apartman

9,7

Vadszőlő Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vadszőlő Apartman. Vadszőlő Apartman is located in Balatonmáriafürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vadszőlő Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Imád-lak

9,6

Imád-lak

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Imád-lak. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Imád-lak has a garden. This holiday home features a terrace. The holiday home also features 2... Ubytovanie Imád-lak sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus am Plattensee

9,5

Ferienhaus am Plattensee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus am Plattensee. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Ferienhaus am Plattensee has a terrace. Ubytovanie Ferienhaus am Plattensee sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hullám Villa B&B

9,5

Hullám Villa B&B

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hullám Villa B&B. Vila Hullám sa nachádza v obci Balatonmáriafürdö, priamo na brehu Balatonu. Stojí uprostred nádhernej prírody v pešej vzdialenosti od centra obce. Ubytovanie Hullám Villa B&B sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Konrad Apartman

9,5

Konrad Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Konrad Apartman. Located in Balatonmáriafürdő, 44 km from Zalakaros, Konrad Apartman provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Konrad Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo

9,4

Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo. Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo is situated in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Mária Villa

9,4

Mária Villa

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mária Villa. With a garden, furnished terrace and barbecue facilities, Mária Villa in the town of Balatonmáriafürdő enjoys a location 350 metres from Lake Balaton. Ubytovanie Mária Villa sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pingvin Cukrászda Apartman

9,3

Pingvin Cukrászda Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pingvin Cukrászda Apartman. Pingvin Cukrászda Apartman is situated in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Pingvin Cukrászda Apartman sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Apartman

9,3

Balaton Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton Apartman. Apartmán Balaton sa nachádza v obci Balatonmáriafürdő v regióne Somogy a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Balaton Apartman sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Tamás Bátya Kunyhója

9,3

Tamás Bátya Kunyhója

Ubytovanie (Apartmán) Tamás Bátya Kunyhója. Tamás Bátya Kunyhója is set in Balatonmáriafürdő and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Tamás Bátya Kunyhója sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Vilma Villa

9,2

Vilma Villa

Ubytovanie (Penzión) Vilma Villa. Vilma Villa provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Vilma Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hibiscus Apartman

9

Hibiscus Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hibiscus Apartman. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Hibiscus Apartman has a patio and garden views. Ubytovanie Hibiscus Apartman sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Corner Summer House

9

Corner Summer House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Corner Summer House. Alkotmány utca 3. Is set in Balatonmáriafürdő and offers a garden and a terrace. The property has garden views and is 36 km from Zalakaros. Ubytovanie Corner Summer House sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hajas Família Kiadó Szobák

8,9

Hajas Família Kiadó Szobák

Ubytovanie (Privát) Hajas Família Kiadó Szobák. Situated 600 metres from the shore of Lake Balaton, Hajas Família Kiadó Szobák is a family-run homestay with free WiFi access and free parking on site. Ubytovanie Hajas Família Kiadó Szobák sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Faház

8,8

Anna Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Anna Faház. Situated in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Anna Faház features a patio and garden views. It features free WiFi, a garden and a private beach area. Ubytovanie Anna Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vivi Aparman

8,8

Vivi Aparman

Ubytovanie (Apartmán) Vivi Aparman. Vivi Aparman is located in Balatonmáriafürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vivi Aparman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Pingvin Cukrászda Apartman felső szint

8,8

Pingvin Cukrászda Apartman felső szint

Ubytovanie (Penzión) Pingvin Cukrászda Apartman felső szint. Facing the beachfront in Balatonmáriafürdő, Pingvin Cukrászda Apartman felső szint has a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Pingvin Cukrászda Apartman felső szint sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margarétaház

8,8

Margarétaház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Margarétaház. Margarétaház is situated in Balatonmáriafürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Margarétaház sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

János Nyaraló

8,7

János Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) János Nyaraló. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, János Nyaraló is set in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie János Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Napsugár

8,6

Hotel Napsugár

Ubytovanie (Hotel) Hotel Napsugár. Hotel Napsugár sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő v južnej časti jazera Balaton, 400 metrov od brehu jazera. Ubytovanie Hotel Napsugár sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vitorlás Nyaralóház

8,3

Vitorlás Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vitorlás Nyaralóház. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Vitorlás Nyaralóház is set in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Vitorlás Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arkánum Hotel

8,3

Arkánum Hotel

Ubytovanie (Hotel) Arkánum Hotel. Hotel Arkánum sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő. Ponúka terasu, Wi-Fi zdarma a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Arkánum Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valentina apartman

8,2

Valentina apartman

Ubytovanie (Apartmán) Valentina apartman. Valentina apartman is set in Balatonmáriafürdő and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Valentina apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Relax Apartman

7,6

Relax Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Relax Apartman. Located a 6-minute walk from the nearest beach in Balatonmáriafürdő, Relax Apartman offers free bikes. Ubytovanie Relax Apartman sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fahéj ház

7,5

Fahéj ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fahéj ház. Set in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Fahéj ház has a patio and garden views. Ubytovanie Fahéj ház sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balaton A304.5

7,1

Apartment Balaton A304.5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balaton A304.5. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Balaton A304.5 is situated in Balatonkeresztúr. Ubytovanie Apartment Balaton A304.5 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289

7,1

Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289. Set in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289 has a balcony. Ubytovanie Holiday Homes in Balatonmariafürdo/Balaton 19289 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maria Hotel

4,9

Maria Hotel

Ubytovanie (Hotel) Maria Hotel. Hotel Maria sa nachádza v pokojnom prostredí v malom a priateľskom meste Balatonmáriafürdő. Ponúka bazén a súkromnú pláž pri Balatone. Ubytovanie Maria Hotel sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo

One-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo. One-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo is set in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Keszeg Utca-Balatonmáriafürdö

Keszeg Utca-Balatonmáriafürdö

Ubytovanie (Apartmán) Keszeg Utca-Balatonmáriafürdö. Keszeg Utca-Balatonmáriafürdö is set in Hegy. The property is 35 km from Zalakaros and free private parking is offered. Ubytovanie Keszeg Utca-Balatonmáriafürdö sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

House and Apartment Balatonmariafürdo 19319

House and Apartment Balatonmariafürdo 19319

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House and Apartment Balatonmariafürdo 19319. Located in Balatonmáriafürdő in the Somogy region, House and Apartment Balatonmariafürdo 19319 features a balcony. Ubytovanie House and Apartment Balatonmariafürdo 19319 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo. Two-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo is located in Balatonmáriafürdő. The property is 37 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Balatonmariafurdo sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Pelso Panzio

Pelso Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pelso Panzio. Situated 500 metres from Lake Balaton in peaceful surroundings, Pelso Panzio features free sauna, an outdoor pool and a restaurant on site; free WiFi... Ubytovanie Pelso Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 3 Bedrooms is set in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Stunning home in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Stunning apartment in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Stunning apartment in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 2 Bedrooms. Stunning apartment in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Stunning apartment in Balatonmáriafürdö w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veronika vendégház

Veronika vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Veronika vendégház. Veronika vendégház is situated in Balatonmáriafürdő and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Veronika vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ida

Villa Ida

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Ida. Villa Ida is located in Balatonmáriafürdő and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Villa Ida sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bea Vendégház

Bea Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bea Vendégház. Set in Balatonmáriafürdő, Bea Vendégház offers a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Bea Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

0-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo

0-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo

Ubytovanie (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo. 0-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo is set in Balatonmáriafürdő. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie 0-Bedroom Apartment in Balatonmariafurdo sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonmariafürdo 19196

Apartment in Balatonmariafürdo 19196

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonmariafürdo 19196. Apartment in Balatonmariafürdo 19196 is located in Hegy. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartment in Balatonmariafürdo 19196 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonmariafürdo 19268

Apartment in Balatonmariafürdo 19268

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonmariafürdo 19268. Apartment in Balatonmariafürdo 19268 is set in Hegy. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Apartment in Balatonmariafürdo 19268 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonmariafürdo 35383

Apartment in Balatonmariafürdo 35383

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonmariafürdo 35383. Apartment in Balatonmariafürdo 35383 is located in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Apartment in Balatonmariafürdo 35383 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonmariafürdo 19285

Apartment in Balatonmariafürdo 19285

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonmariafürdo 19285. Apartment in Balatonmariafürdo 19285 is set in Hegy. The property is 35 km from Zalakaros and free private parking is featured. Ubytovanie Apartment in Balatonmariafürdo 19285 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balatonmariafürdõ 9

Apartment Balatonmariafürdõ 9

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonmariafürdõ 9. Apartment Balatonmariafürdõ 9 is located in Hegy. The accommodation is 36 km from Zalakaros, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Balatonmariafürdõ 9 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Vasut utca-Balatonmáriafürdö

Holiday home Vasut utca-Balatonmáriafürdö

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Vasut utca-Balatonmáriafürdö. Holiday home Vasut utca-Balatonmáriafürdö is situated in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Holiday home Vasut utca-Balatonmáriafürdö sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Petöfi u-Balatonmariafürdö

Holiday home Petöfi u-Balatonmariafürdö

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Petöfi u-Balatonmariafürdö. Holiday home Petöfi u-Balatonmariafürdö is set in Balatonmáriafürdő. Ubytovanie Holiday home Petöfi u-Balatonmariafürdö sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balatonmáriafürdö 01

Holiday Home Balatonmáriafürdö 01

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balatonmáriafürdö 01. Holiday Home Balatonmáriafürdö 01 is located in Balatonkeresztúr. The property is 35 km from Zalakaros, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Holiday Home Balatonmáriafürdö 01 sa nachádza v meste Balatonmáriafürdő (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonmáriafürdő

Mesto Balatonmáriafürdő sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 239 hotelov a ubytovanie v meste Balatonmáriafürdő.