Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonszárszó

V meste Balatonszárszó (Maďarsko) máme celkom 96 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonszárszó

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonszárszó

Pipacs

10

Pipacs

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pipacs. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Pipacs features a terrace. The property is 10 km from Tihany, and complimentary private parking is... Ubytovanie Pipacs sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Valéria apartman

9,7

Valéria apartman

Ubytovanie (Apartmán) Valéria apartman. Ubytovacie zariadenie Valéria apartman sa nachádza v meste Balatonszárszó v Šomodskej župe a ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Valéria apartman sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

SUNFISH Apartman

9,7

SUNFISH Apartman

Ubytovanie (Apartmán) SUNFISH Apartman. SUNFISH Apartman is set in Balatonszárszó. The property is 11 km from Tihany and free private parking is offered. Ubytovanie SUNFISH Apartman sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Gyöngyi Apartman

9,7

Gyöngyi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gyöngyi Apartman. Apartmán Gyöngyi sa nachádza v obci Balatonszárszó a k dispozícii máte gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Gyöngyi Apartman sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Lakeview Residence Balaton

9,7

Lakeview Residence Balaton

Ubytovanie (Apartmán) Lakeview Residence Balaton. Boasting a terrace, Lakeview Residence Balaton offers accommodation in Balatonszárszó with free WiFi and garden views. Ubytovanie Lakeview Residence Balaton sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Terrasun Apartments

9,7

Terrasun Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Terrasun Apartments. Located in Balatonszárszó, 11 km from Tihany, Terrasun Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Terrasun Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Szárszószép Villa

9,7

Szárszószép Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szárszószép Villa. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Szárszószép Villa has a garden. Ubytovanie Szárszószép Villa sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Viktoria House

9,6

Viktoria House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Viktoria House. Situated in Balatonszárszó, Viktoria House features accommodation with a private pier, sunbathing seats, parasol and view of the Balaton. Ubytovanie Viktoria House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Gránit Villa

9,4

Gránit Villa

Ubytovanie (Penzión) Gránit Villa. Vila Gránit sa pýši súkromnou plážou na jazere Balaton a ponúka vám veľkú záhradu s terasou a grilom, štýlové ubytovacie jednotky a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Gránit Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Perge Üdülövilla

9,3

Perge Üdülövilla

Ubytovanie (Privát) Perge Üdülövilla. Vila Perge Üdülövilla sa nachádza len 50 metrov od pláže pri jazere Balaton a 15 minút chôdze od centra obce Balatonszárszó. Ubytovanie Perge Üdülövilla sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Egyterű nyaraló privát partszakasszal

9,2

Egyterű nyaraló privát partszakasszal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Egyterű nyaraló privát partszakasszal. Egyterű nyaraló privát partszakasszal is set in Balatonszárszó and offers a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Egyterű nyaraló privát partszakasszal sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Fritz

9,1

Fritz

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Fritz. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Fritz features accommodation with free private parking. Ubytovanie Fritz sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Bella Garden

9

Bella Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bella Garden. Bella Garden is situated in Balatonszárszó and offers a private beach area, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Bella Garden sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Adita

8,6

Adita

Ubytovanie (Apartmán) Adita. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Adita has a terrace. Ubytovanie Adita sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Szárszó apartman és kempingház

8,5

Szárszó apartman és kempingház

Ubytovanie (Apartmány) Szárszó apartman és kempingház. Situated in Balatonszárszó, 11 km from Tihany, Szárszó apartman és kempingház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Szárszó apartman és kempingház sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Hoffman Apartment

8,5

Hoffman Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Hoffman Apartment. Set in Balatonszárszó, 14 km from Tihany, Hoffman Apartment offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Hoffman Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Tágas nyaraló a Balaton partjánál

8,3

Tágas nyaraló a Balaton partjánál

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tágas nyaraló a Balaton partjánál. Tágas nyaraló a Balaton partjánál is located in Balatonszárszó and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Tágas nyaraló a Balaton partjánál sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Két Korona Konferencia és Wellness Hotel

8,2

Két Korona Konferencia és Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Két Korona Konferencia és Wellness Hotel. Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v obľúbenom rezorte Balatonszárszó, 800 metrov od južného brehu jazera Balaton. Ubytovanie Két Korona Konferencia és Wellness Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Jancsi és Juliska Vendégháza

8,2

Jancsi és Juliska Vendégháza

Ubytovanie (Penzión) Jancsi és Juliska Vendégháza. Penzión Jancsi és Juliska Vendégháza ponúka ubytovanie v obci Balatonszárszó. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Jancsi és Juliska Vendégháza sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Szetti Nyaraló

8,2

Szetti Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szetti Nyaraló. Set next to Lake Balaton and offering a private beach area, Szetti Nyaraló is located in Balatonszárszó. Free private parking is available on site. Ubytovanie Szetti Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Tóparti Apartmanház

8,1

Tóparti Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti Apartmanház. Apartmánový dom Tópart sa nachádza v obci Balatonszárszó v Šomodskej župe, 50 km od mesta Hévíz a 19 km od mesta Siófok. Ubytovanie Tóparti Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hotel Kék Tó

5,7

Hotel Kék Tó

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kék Tó. Hotel Kék Tó sa nachádza v obci Balatonszárszó a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Hotel Kék Tó sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H2047

5,6

Holiday Home Balaton H2047

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H2047. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Holiday Home Balaton H2047 has a garden. The air-conditioned accommodation is 12 km from Tihany. Ubytovanie Holiday Home Balaton H2047 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Balaton house

4,4

Balaton house

Ubytovanie (Penzión) Balaton house. Dom Balaton ponúka ubytovanie v meste Balatonszárszó. Hostia majú k dispozícii gril, záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie Balaton house sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonszarszo 20073

Apartment in Balatonszarszo 20073

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonszarszo 20073. Apartment in Balatonszarszo 20073 is located in Balatonszárszó. The accommodation is 50 km from Hévíz. Ubytovanie Apartment in Balatonszarszo 20073 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Magda - SZA130

Holiday Home Magda - SZA130

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Magda - SZA130. Holiday Home Magda - SZA130 is set in Balatonszárszó. This holiday home features accommodation with a balcony. Ubytovanie Holiday Home Magda - SZA130 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó

790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó. 790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó is situated in Balatonszárszó and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie 790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Megtart-lak Villa

Megtart-lak Villa

Ubytovanie (Vila) Megtart-lak Villa. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Megtart-lak Villa has a patio and lake views. Ubytovanie Megtart-lak Villa sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Katica Apartment

Katica Apartment

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Katica Apartment. Katica Apartment is situated in Balatonszárszó and offers a shared lounge. Ubytovanie Katica Apartment sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

104 - Balatonszárszón luxus, közvetlen vízparti nyaraló

104 - Balatonszárszón luxus, közvetlen vízparti nyaraló

Ubytovanie (Vily) 104 - Balatonszárszón luxus, közvetlen vízparti nyaraló. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, 104 - Balatonszárszón luxus, közvetlen vízparti nyaraló features a balcony and garden views. Ubytovanie 104 - Balatonszárszón luxus, közvetlen vízparti nyaraló sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Brigi - SZA113

Holiday Home Brigi - SZA113

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Brigi - SZA113. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Holiday Home Brigi - SZA113 features a balcony. This holiday home has a garden. Ubytovanie Holiday Home Brigi - SZA113 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Jókai - SZA119

Holiday Home Jókai - SZA119

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jókai - SZA119. Boasting accommodation with a balcony, Holiday Home Jókai - SZA119 is located in Balatonszárszó. Ubytovanie Holiday Home Jókai - SZA119 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Pelso Porta

Pelso Porta

Ubytovanie (Apartmán) Pelso Porta. Offering free WiFi and garden views, Pelso Porta is an accommodation situated in Balatonszárszó. The accommodation is 50 km from Hévíz. Ubytovanie Pelso Porta sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonszarszo 35908

Holiday home in Balatonszarszo 35908

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonszarszo 35908. Holiday home in Balatonszarszo 35908 is set in Balatonszárszó. The property is 12 km from Tihany and free private parking is featured. Ubytovanie Holiday home in Balatonszarszo 35908 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Balatonszárszó

Mesto Balatonszárszó sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 96 hotelov a ubytovanie v meste Balatonszárszó.