Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonszárszó

V meste Balatonszárszó (Maďarsko) máme celkom 96 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonszárszó

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonszárszó

Pipacs

10

Pipacs

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pipacs. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Pipacs features a terrace. The property is 10 km from Tihany, and complimentary private parking is... Ubytovanie Pipacs sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valéria apartman

9,7

Valéria apartman

Ubytovanie (Apartmán) Valéria apartman. Ubytovacie zariadenie Valéria apartman sa nachádza v meste Balatonszárszó v Šomodskej župe a ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Valéria apartman sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Terrasun Apartments

9,7

Terrasun Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Terrasun Apartments. Located in Balatonszárszó, 11 km from Tihany, Terrasun Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Terrasun Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyöngyi Apartman

9,7

Gyöngyi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gyöngyi Apartman. Apartmán Gyöngyi sa nachádza v obci Balatonszárszó a k dispozícii máte gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Gyöngyi Apartman sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeview Residence Balaton

9,7

Lakeview Residence Balaton

Ubytovanie (Apartmán) Lakeview Residence Balaton. Boasting a terrace, Lakeview Residence Balaton offers accommodation in Balatonszárszó with free WiFi and garden views. Ubytovanie Lakeview Residence Balaton sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viktoria House

9,6

Viktoria House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Viktoria House. Situated in Balatonszárszó, Viktoria House features accommodation with a private pier, sunbathing seats, parasol and view of the Balaton. Ubytovanie Viktoria House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 384 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gránit Villa

9,4

Gránit Villa

Ubytovanie (Penzión) Gránit Villa. Vila Gránit sa pýši súkromnou plážou na jazere Balaton a ponúka vám veľkú záhradu s terasou a grilom, štýlové ubytovacie jednotky a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Gránit Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pole Position Beach Hotel

9,3

Pole Position Beach Hotel

Ubytovanie (Hotel) Pole Position Beach Hotel. Plážový hotel Pole Position ponúka slnečnú terasu a súkromnú pláž. Nachádza sa v meste Balatonszárszó, priamo na brehu jazera. Ubytovanie Pole Position Beach Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Aba Sea House

9,3

Aba Sea House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Aba Sea House. Offering a private beach area, the tastefully furnished Aba Sea House is located in Balatonszárszó, 11 km from the ferry station. Ubytovanie Aba Sea House sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Perge Üdülövilla

9,3

Perge Üdülövilla

Ubytovanie (Privát) Perge Üdülövilla. Vila Perge Üdülövilla sa nachádza len 50 metrov od pláže pri jazere Balaton a 15 minút chôdze od centra obce Balatonszárszó. Ubytovanie Perge Üdülövilla sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Májusfa Apartman

9,3

Májusfa Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Májusfa Apartman. Májusfa Apartman is set in Balatonszárszó and offers free bikes, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytovanie Májusfa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Egyterű nyaraló privát partszakasszal

9,2

Egyterű nyaraló privát partszakasszal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Egyterű nyaraló privát partszakasszal. Egyterű nyaraló privát partszakasszal is set in Balatonszárszó and offers a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Egyterű nyaraló privát partszakasszal sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szárszó Panzió

9,2

Szárszó Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szárszó Panzió. Situated in Balatonszárszó, 13 km from Tihany, Szárszó Panzió features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Szárszó Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fritz

9,1

Fritz

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Fritz. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Fritz features accommodation with free private parking. Ubytovanie Fritz sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adita

8,6

Adita

Ubytovanie (Apartmán) Adita. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Adita has a terrace. Ubytovanie Adita sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hoffman Apartment

8,5

Hoffman Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Hoffman Apartment. Set in Balatonszárszó, 14 km from Tihany, Hoffman Apartment offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Hoffman Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anker Villa

8,4

Anker Villa

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Anker Villa. Vila Anker má pokojnú polohu v obci Balatonszárszó, 500 metrov od verejnej pláže pri jazere Balaton. Ubytovanie Anker Villa sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Tágas nyaraló a Balaton partjánál

8,3

Tágas nyaraló a Balaton partjánál

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tágas nyaraló a Balaton partjánál. Tágas nyaraló a Balaton partjánál is located in Balatonszárszó and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Tágas nyaraló a Balaton partjánál sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Két Korona Konferencia és Wellness Hotel

8,2

Két Korona Konferencia és Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Két Korona Konferencia és Wellness Hotel. Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v obľúbenom rezorte Balatonszárszó, 800 metrov od južného brehu jazera Balaton. Ubytovanie Két Korona Konferencia és Wellness Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sommer Ferienhaus

8,2

Sommer Ferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sommer Ferienhaus. Tento dovolenkový dom sa nachádza v obci Balatonszárszó a ponúka terasu a záhradu. Ubytovanie Sommer Ferienhaus sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Jancsi és Juliska Vendégháza

8,2

Jancsi és Juliska Vendégháza

Ubytovanie (Penzión) Jancsi és Juliska Vendégháza. Penzión Jancsi és Juliska Vendégháza ponúka ubytovanie v obci Balatonszárszó. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Jancsi és Juliska Vendégháza sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szetti Nyaraló

8,2

Szetti Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szetti Nyaraló. Set next to Lake Balaton and offering a private beach area, Szetti Nyaraló is located in Balatonszárszó. Free private parking is available on site. Ubytovanie Szetti Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóparti Apartmanház

8,1

Tóparti Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti Apartmanház. Apartmánový dom Tópart sa nachádza v obci Balatonszárszó v Šomodskej župe, 50 km od mesta Hévíz a 19 km od mesta Siófok. Ubytovanie Tóparti Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Resorts

8

Holiday Resorts

Ubytovanie (Hotel) Holiday Resorts. Novo postavený hotel Holiday sa nachádza asi 300 metrov od južného brehu jazera Balaton. Ubytovanie Holiday Resorts sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartman közvetlen vízparton

8

Apartman közvetlen vízparton

Ubytovanie (Apartmány) Apartman közvetlen vízparton. Situated in Balatonszárszó, 12 km from Tihany, Apartman közvetlen vízparton features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartman közvetlen vízparton sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Irma vendégház

7,4

Irma vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Irma vendégház. Irma vendégház is set in Balatonszárszó and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Irma vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Közvetlen Balaton parti apartman

7,2

Közvetlen Balaton parti apartman

Ubytovanie (Apartmán) Közvetlen Balaton parti apartman. Közvetlen Balaton parti apartman is set in Balatonszárszó and offers a garden and a private beach area. Ubytovanie Közvetlen Balaton parti apartman sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Hotel Kék Tó

5,7

Hotel Kék Tó

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kék Tó. Hotel Kék Tó sa nachádza v obci Balatonszárszó a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Hotel Kék Tó sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Balaton H2047

5,6

Holiday Home Balaton H2047

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton H2047. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Holiday Home Balaton H2047 has a garden. The air-conditioned accommodation is 12 km from Tihany. Ubytovanie Holiday Home Balaton H2047 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton house

4,4

Balaton house

Ubytovanie (Penzión) Balaton house. Dom Balaton ponúka ubytovanie v meste Balatonszárszó. Hostia majú k dispozícii gril, záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie Balaton house sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balaton 2107

Apartment Balaton 2107

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balaton 2107. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Apartment Balaton 2107 features a balcony. Ubytovanie Apartment Balaton 2107 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balaton A360

Apartment Balaton A360

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balaton A360. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Apartment Balaton A360 features a terrace. Ubytovanie Apartment Balaton A360 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonszarszo 20108

Holiday home in Balatonszarszo 20108

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonszarszo 20108. Holiday home in Balatonszarszo 20108 is located in Balatonszárszó. The property is 14 km from Tihany and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home in Balatonszarszo 20108 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Ferienwohnung Nr.3 - [#110542]

Ferienwohnung Nr.3 - [#110542]

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Nr.3 - [#110542]. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Ferienwohnung Nr.3 - [#110542] features a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Nr.3 - [#110542] sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó

790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó. 790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó is situated in Balatonszárszó and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie 790 - Balatonszárszón újszerű, vintage stílusú önálló nyaralóház kiadó sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Megtart-lak Villa

Megtart-lak Villa

Ubytovanie (Vila) Megtart-lak Villa. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Megtart-lak Villa has a patio and lake views. Ubytovanie Megtart-lak Villa sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edina Ház

Edina Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Edina Ház. Edina Ház is situated in Balatonszárszó and offers a garden. Guests have access to free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Edina Ház sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Magda - SZA130

Holiday Home Magda - SZA130

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Magda - SZA130. Holiday Home Magda - SZA130 is set in Balatonszárszó. This holiday home features accommodation with a balcony. Ubytovanie Holiday Home Magda - SZA130 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Balatonszarszo 20073

Apartment in Balatonszarszo 20073

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonszarszo 20073. Apartment in Balatonszarszo 20073 is located in Balatonszárszó. The accommodation is 50 km from Hévíz. Ubytovanie Apartment in Balatonszarszo 20073 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonszarszo 35908

Holiday home in Balatonszarszo 35908

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonszarszo 35908. Holiday home in Balatonszarszo 35908 is set in Balatonszárszó. The property is 12 km from Tihany and free private parking is featured. Ubytovanie Holiday home in Balatonszarszo 35908 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonszarszo 20096

Holiday home in Balatonszarszo 20096

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonszarszo 20096. Holiday home in Balatonszarszo 20096 is located in Ebhegy. The accommodation is 12 km from Tihany. Ubytovanie Holiday home in Balatonszarszo 20096 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Györkös Vendégház

Györkös Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Györkös Vendégház. Set in Balatonszárszó, 13 km from Tihany, Györkös Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Györkös Vendégház sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeside Vintage Villa

Lakeside Vintage Villa

Ubytovanie (Vila) Lakeside Vintage Villa. Located in Balatonszárszó in the Somogy region, Lakeside Vintage Villa has a patio and lake views. The air-conditioned accommodation is 16 km from Tihany. Ubytovanie Lakeside Vintage Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 318 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nap-Hal közvetlen vízparti ház

Nap-Hal közvetlen vízparti ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nap-Hal közvetlen vízparti ház. Nap-Hal közvetlen vízparti ház is situated in Balatonszárszó and offers a restaurant. The holiday home has lake views and is 15 km from Tihany. Ubytovanie Nap-Hal közvetlen vízparti ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyugati villasor 36

Nyugati villasor 36

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nyugati villasor 36. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Nyugati villasor 36 features a garden. Ubytovanie Nyugati villasor 36 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszarszo

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszarszo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszarszo. Boasting a sauna, Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszarszo is set in Balatonszárszó. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszarszo sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 304 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pelso Porta

Pelso Porta

Ubytovanie (Apartmán) Pelso Porta. Offering free WiFi and garden views, Pelso Porta is an accommodation situated in Balatonszárszó. The accommodation is 50 km from Hévíz. Ubytovanie Pelso Porta sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Brigi - SZA113

Holiday Home Brigi - SZA113

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Brigi - SZA113. Set in Balatonszárszó in the Somogy region, Holiday Home Brigi - SZA113 features a balcony. This holiday home has a garden. Ubytovanie Holiday Home Brigi - SZA113 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jókai - SZA119

Holiday Home Jókai - SZA119

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jókai - SZA119. Boasting accommodation with a balcony, Holiday Home Jókai - SZA119 is located in Balatonszárszó. Ubytovanie Holiday Home Jókai - SZA119 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pine Guesthouse 80s style

Pine Guesthouse 80s style

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pine Guesthouse 80s style. Situated in Balatonszárszó in the Somogy region, Pine Guesthouse 80s style features a patio. The holiday home has garden views and is 12 km from Tihany. Ubytovanie Pine Guesthouse 80s style sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonszarszo 20095

Holiday home in Balatonszarszo 20095

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonszarszo 20095. Holiday home in Balatonszarszo 20095 is situated in Ebhegy. The property is 13 km from Tihany and free private parking is available. Ubytovanie Holiday home in Balatonszarszo 20095 sa nachádza v meste Balatonszárszó (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonszárszó

Mesto Balatonszárszó sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 96 hotelov a ubytovanie v meste Balatonszárszó.