Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Baldramsdorf

V meste Baldramsdorf (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Baldramsdorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Baldramsdorf

NATURpur 4613

9,8

NATURpur 4613

Ubytovanie (Apartmán) NATURpur 4613. Boasting garden views, NATURpur 4613 features accommodation with a patio and a kettle, around 3.6 km from Talbahn Goldeck. Ubytovanie NATURpur 4613 sa nachádza v meste Baldramsdorf 216 Am Baldramsdorfer Herzplatz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drautal

9,3

Apartment Drautal

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drautal. Located in Gendorf in the Carinthia region, Apartment Drautal has a terrace and mountain views. Ubytovanie Apartment Drautal sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof-Pension Reidnwirt

8,1

Gasthof-Pension Reidnwirt

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gasthof-Pension Reidnwirt. Penzión Reidnwirt sa nachádza len 900 metrov od lanovky Goldeck, 5 km odmesta Spittal an der Drau a 12 km od jazera Millstatt. Ubytovanie Gasthof-Pension Reidnwirt sa nachádza v meste Unterhaus 33 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Gradlwirt

7

Gasthof Gradlwirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Gradlwirt. Situated in Niederndorf, Gasthof Gradlwirt has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. The inn features family rooms. Ubytovanie Gasthof Gradlwirt sa nachádza v meste Dorf 45 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Grebmer

5,8

Gasthof Grebmer

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Grebmer. Situated in Baldramsdorf, 3.5 km from Talbahn Goldeck, Gasthof Grebmer features accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytovanie Gasthof Grebmer sa nachádza v meste Baldramsdorf 19 (Rakúsko - Korutánsko).

Almliesl GMUE-584

Almliesl GMUE-584

Ubytovanie (Horská chata) Almliesl GMUE-584. Featuring garden views, Almliesl GMUE-584 features accommodation with barbecue facilities and a balcony, around 32 km from Talbahn Goldeck. Ubytovanie Almliesl GMUE-584 sa nachádza v meste Baldramsdorf 69 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnungen Gasser

Ferienwohnungen Gasser

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Gasser. Offering garden views, Ferienwohnungen Gasser is an accommodation situated in Baldramsdorf, 5 km from Talbahn Goldeck and 5 km from Goldeckbahn. Ubytovanie Ferienwohnungen Gasser sa nachádza v meste Gendorf 62 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Baldramsdorf

Mesto Baldramsdorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Baldramsdorf.