Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balmazújváros

V meste Balmazújváros (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balmazújváros

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balmazújváros

Bibic Nature Lodge

9,7

Bibic Nature Lodge

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bibic Nature Lodge. Situated within 16 km of Nine-arched Bridge and Hortobagy National Park, Bibic Nature Lodge in Balmazújváros provides a restaurant, free bikes, a garden... Ubytovanie Bibic Nature Lodge sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hotel Kamilla

8,7

Hotel Kamilla

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kamilla. Hotel Kamilla sa nachádza v centre mesta Balmazújváros. Ponúka vonkajší termálny bazén, kúpeľ s liečivou vodou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Kamilla sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Kamilla Panzió és Rendezvényház

7,9

Kamilla Panzió és Rendezvényház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kamilla Panzió és Rendezvényház. Situated in Balmazújváros in the Hajdu-Bihar region, Kamilla Panzió és Rendezvényház features accommodation with free private parking. Ubytovanie Kamilla Panzió és Rendezvényház sa nachádza v meste Balmazújváros (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Kerekes Panzió és Étterem

6,7

Kerekes Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kerekes Panzió és Étterem. Penzión a reštaurácia Kerekes v Balmazújváros ponúka hosťom reštauráciu, záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Kerekes Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Eszti II Nyaraló

Eszti II Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Eszti II Nyaraló. Featuring river views, Eszti II Nyaraló features accommodation with a garden and a patio, around 27 km from Nine-arched Bridge. Ubytovanie Eszti II Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Ubytovanie v meste Balmazújváros

Mesto Balmazújváros sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Balmazújváros.