Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Barban

V meste Barban (Chorvátsko) máme celkom 119 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Barban

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Barban

Apartment Nina

9,7

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nina. Located in Hreljići in the Istria region, Apartment Nina has a terrace. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Uckar

9,7

Apartment Uckar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Uckar. Apartmán Uckar vám ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v mestečku Barban, 38 km od Opatije. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Uckar sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stefanija boutique hotel

9,5

Villa Stefanija boutique hotel

Ubytovanie (Hotel) Villa Stefanija boutique hotel. Rodinou prevádzkovaný hotel Villa Stefanija sa nachádza v pokojnom prostredí dedinky Puntera na juhovýchode Istrie, ponúka bazén s nekonečným okrajom a... Ubytovanie Villa Stefanija boutique hotel sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday PUNTERA

9,3

Holiday PUNTERA

Ubytovanie (Apartmán) Holiday PUNTERA. Holiday PUNTERA is set in Barban and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday PUNTERA sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Pierina

9,3

Guesthouse Pierina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guesthouse Pierina. Guesthouse Pierina offers accommodation in Barban, a few steps from Glavani Park. The nearest airport is Pula Airport, 20 km from the holiday home. Ubytovanie Guesthouse Pierina sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Glavas

9,2

Holiday Home Glavas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Glavas. Located in Barban in the Istria Region, this holiday home is 41 km from Opatija. Guests benefit from terrace and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Glavas sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kate

9,2

Apartment Kate

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kate. Apartment Kate is situated in Barban. Located 7 km from Glavani Park, the property provides a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Kate sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dobrani

9,2

Holiday Home Dobrani

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Dobrani. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday Home Dobrani is set in Barban. Ubytovanie Holiday Home Dobrani sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Manjadvorci, Marcana - 7445

9,2

Apartments with a parking space Manjadvorci, Marcana - 7445

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Manjadvorci, Marcana - 7445. Set in Barban in the Istria region, Apartments with a parking space Manjadvorci, Marcana - 7445 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Manjadvorci, Marcana - 7445 sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation home Marija

9

Vacation home Marija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home Marija. Vacation home Marija is situated in Barban and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vacation home Marija sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Glavani

9

Haus Glavani

Ubytovanie (Apartmán) Haus Glavani. Haus Glavani is located in Barban and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Haus Glavani sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Barbara

8,9

Villa Barbara

Ubytovanie (Vila) Villa Barbara. Villa Barbara je komplex 3 víl s vonkajším bazénom s veľkosťou 40 m², terasou s ležadlami na opaľovanie a záhradou s výbavou na grilovanie. Ubytovanie Villa Barbara sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 368 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rural Pension Istra Partner

8,7

Rural Pension Istra Partner

Ubytovanie (Penzión) Rural Pension Istra Partner. Penzión Rural Istra Partner sa nachádza v tradičnej kamennej budove v obci Bratulići, 10 km od mestečka Barban. Ubytovanie Rural Pension Istra Partner sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Laura

8,5

Villa Laura

Ubytovanie (Vila) Villa Laura. Villa Laura consists of 3 stone houses and an outdoor pool in a small village near Barban. Ubytovanie Villa Laura sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 398 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Katica

8,5

Guesthouse Katica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guesthouse Katica. Offering free WiFi and free private parking, Guesthouse Katica is located in Barban, within just a few steps of Glavani Park. Ubytovanie Guesthouse Katica sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mara

8,5

Mara

Ubytovanie (Apartmán) Mara. Located in Barban, Apartment Mara offers an outdoor pool and self-catering accommodation with a balcony. Free private parking is possible on spot. Ubytovanie Mara sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Manjadvorci 7445a

Apartment Manjadvorci 7445a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Manjadvorci 7445a. Set in Barban in the Istria region, Apartment Manjadvorci 7445a features a terrace. It is located 3. Ubytovanie Apartment Manjadvorci 7445a sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury villa with a swimming pool Belavici, Marcana - 3028

Luxury villa with a swimming pool Belavici, Marcana - 3028

Ubytovanie (Vila) Luxury villa with a swimming pool Belavici, Marcana - 3028. Located in Barban in the Istria Region, this detached villa is 45 km from Opatija. Guests benefit from patio. Ubytovanie Luxury villa with a swimming pool Belavici, Marcana - 3028 sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 390 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Orihi, Central Istria - Sredisnja Istra - 3415

Family friendly house with a swimming pool Orihi, Central Istria - Sredisnja Istra - 3415

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Orihi, Central Istria - Sredisnja Istra - 3415. Located in Barban in the Istria Region, this detached holiday home is 41 km from Opatija. Guests benefit from patio. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Orihi, Central Istria - Sredisnja Istra - 3415 sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria).

Family friendly house with a swimming pool Orihi, Central Istria - Sredisnja Istra - 3334

Family friendly house with a swimming pool Orihi, Central Istria - Sredisnja Istra - 3334

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Orihi, Central Istria - Sredisnja Istra - 3334. Holiday Home Orihi 3334 offers accommodation in Barban, 42 km from Opatija and 24 km from Rovinj. Guests benefit from patio. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Orihi, Central Istria - Sredisnja Istra - 3334 sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria).

Haus Matko 505S

Haus Matko 505S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Matko 505S. Situated in Barban in the Istria region, Haus Matko 505S features a balcony. Ubytovanie Haus Matko 505S sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kujići

Holiday Home Kujići

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kujići. Featuring accommodation with a private pool, Holiday Home Kujići is located in Hreljići. Ubytovanie Holiday Home Kujići sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 287 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istranka in Frkeči (Haus für 4 Personen)

Istranka in Frkeči (Haus für 4 Personen)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Istranka in Frkeči (Haus für 4 Personen). Set in Barban, within 8 km of Glavani Park, Istranka in Frkeči (Haus für 4 Personen) offers accommodation with free WiFi, air conditioning and free bikes. Ubytovanie Istranka in Frkeči (Haus für 4 Personen) sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Dragica

House Dragica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Dragica. House Dragica is set in Barban. The air-conditioned accommodation is 10 km from Glavani Park, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie House Dragica sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Ariana (LBN392)

Holiday Home Ariana (LBN392)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ariana (LBN392). Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Ariana (LBN392) is situated in Barban. Ubytovanie Holiday Home Ariana (LBN392) sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious Holiday Home in Barban Croatia with Pool

Spacious Holiday Home in Barban Croatia with Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Spacious Holiday Home in Barban Croatia with Pool. Set in Barban, Spacious Holiday Home in Barban Croatia with Pool offers a private pool and free WiFi. Ubytovanie Spacious Holiday Home in Barban Croatia with Pool sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Hrboki Croatia IX

Holiday home Hrboki Croatia IX

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Hrboki Croatia IX. Set in Barban, Holiday home Hrboki Croatia IX features a private pool. Ubytovanie Holiday home Hrboki Croatia IX sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 384 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Klen 2

Holiday Home Klen 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Klen 2. Featuring a garden, Holiday Home Klen 2 provides accommodation in Hreljići with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday Home Klen 2 sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ctdz302/1-New build villa in Istria with pool 8+2 people

ctdz302/1-New build villa in Istria with pool 8+2 people

Ubytovanie (Vila) ctdz302/1-New build villa in Istria with pool 8+2 people. Set in Barban, 11 km from Glavani Park, ctdz302/1-New build villa in Istria with pool 8+2 people offers air-conditioned accommodation with a terrace and... Ubytovanie ctdz302/1-New build villa in Istria with pool 8+2 people sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 384 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Barban 57 with Game Room

Holiday home Barban 57 with Game Room

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Barban 57 with Game Room. Set in Barban, 11 km from Glavani Park, Holiday home Barban 57 with Game Room offers a living room with a TV. Ubytovanie Holiday home Barban 57 with Game Room sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Barban 53

Holiday home Barban 53

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Barban 53. Situated in Barban, Holiday home Barban 53 features accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Holiday home Barban 53 sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Barban

Four-Bedroom Holiday Home in Barban

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Barban. Located 7 km from Glavani Park, Four-Bedroom Holiday Home in Barban provides accommodation in Barban with access to a sauna. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Barban sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 438 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Barban

Three-Bedroom Holiday Home in Barban

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Barban. Set in Barban, within 7 km of Glavani Park, Three-Bedroom Holiday Home in Barban offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Barban sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 295 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Martinela Villas Istria - Villa Toni

Martinela Villas Istria - Villa Toni

Ubytovanie (Vila) Martinela Villas Istria - Villa Toni. Martinela Villas Istria - Villa Toni is situated in Barban. This villa is 7 km from Glavani Park. Ubytovanie Martinela Villas Istria - Villa Toni sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 343 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday home with a Fireplace in Barban

Two-Bedroom Holiday home with a Fireplace in Barban

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday home with a Fireplace in Barban. Set 8 km from Glavani Park in Barban, Two-Bedroom Holiday home with a Fireplace in Barban offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday home with a Fireplace in Barban sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Mirka

Holiday home Mirka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Mirka. Located 8 km from Glavani Park in Barban, Holiday home Mirka offers accommodation with a kitchen. Guests may go for a swim in the private pool. Ubytovanie Holiday home Mirka sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cavallina

Villa Cavallina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Cavallina. Boasting a terrace, Villa Cavallina provides accommodation in Barban with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Villa Cavallina sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kanco

Villa Kanco

Ubytovanie (Vila) Villa Kanco. Set in Barban, 6 km from Glavani Park, Villa Kanco provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Villa Kanco sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 437 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Barban with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Awesome home in Barban with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Barban with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Set in Barban, Awesome home in Barban with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Awesome home in Barban with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amber

Villa Amber

Ubytovanie (Vila) Villa Amber. Featuring pool views, Villa Amber offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 8 km from Glavani Park. Ubytovanie Villa Amber sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 237 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angelika in Grabri (Haus für 6-8 Personen)

Angelika in Grabri (Haus für 6-8 Personen)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Angelika in Grabri (Haus für 6-8 Personen). Set in Barban, 7 km from Glavani Park, Angelika in Grabri (Haus für 6-8 Personen) offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Angelika in Grabri (Haus für 6-8 Personen) sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Paus

Casa Paus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Paus. Located in Barban in the Istria Region, this villa is 41 km from Opatija. The air-conditioned unit is 25 km from Rovinj. Ubytovanie Casa Paus sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 219 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mala Mare

Holiday Home Mala Mare

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mala Mare. Set in Barban in the Istria region, Holiday Home Mala Mare has a garden. Ubytovanie Holiday Home Mala Mare sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria).

Holiday house with a parking space Celici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7333

Holiday house with a parking space Celici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7333

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Celici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7333. Located in Barban in the Istria region, Holiday house with a parking space Celici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7333 has a terrace. Ubytovanie Holiday house with a parking space Celici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7333 sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Ivan

Holiday Home Ivan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ivan. Holiday Home Ivan is located in Barban. Situated 8 km from Glavani Park, the property features a garden and free private parking. Ubytovanie Holiday Home Ivan sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Manjadvorci, Marcana - 2301

Family friendly apartments with a swimming pool Manjadvorci, Marcana - 2301

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Manjadvorci, Marcana - 2301. Family friendly apartments with a swimming pool Manjadvorci, Marcana - 2301 is situated in Barban and offers an outdoor swimming pool. Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Manjadvorci, Marcana - 2301 sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria).

Villa Astra

Villa Astra

Ubytovanie (Vila) Villa Astra. Set in Barban, Villa Astra offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Astra sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Gaia

Holiday Home Gaia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gaia. Holiday Home Gaia is located in Barban and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Gaia sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria).

Haus Alka 361S

Haus Alka 361S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Alka 361S. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Haus Alka 361S is set in Barban. Ubytovanie Haus Alka 361S sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orihi in Orihi (Haus für 2-4 Personen)

Orihi in Orihi (Haus für 2-4 Personen)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Orihi in Orihi (Haus für 2-4 Personen). Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Orihi in Orihi (Haus für 2-4 Personen) is located in Barban. Ubytovanie Orihi in Orihi (Haus für 2-4 Personen) sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Orihi bb Croatia

Holiday home Orihi bb Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Orihi bb Croatia. Located in Barban, just 7 km from Glavani Park, Holiday home Orihi bb Croatia provides accommodation with barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Orihi bb Croatia sa nachádza v meste Barban (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 353 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Barban

Mesto Barban sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 119 hotelov a ubytovanie v meste Barban.