Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bardejov

V meste Bardejov (Slovensko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bardejov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bardejov

Apartmány Viecha

10

Apartmány Viecha

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Viecha. Apartmány Viecha sa nachádzajú v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Apartmány Viecha sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán RICHELIEU 2

9,9

Apartmán RICHELIEU 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán RICHELIEU 2. Located in Bardejov, within 29 km of Magura National Park, Apartmán RICHELIEU 2 offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartmán RICHELIEU 2 sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

súkromný dom

9,8

súkromný dom

Ubytovanie (Privát) súkromný dom. Ubytovanie Súkromný dom sa nachádza v Bardejove v Prešovskom kraji, 10 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie súkromný dom sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie súkromný dom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát súkromný dom momentálne evidujeme 54 recenzií.

Rezidencia Amélia

9,8

Rezidencia Amélia

Ubytovanie (Apartmány) Rezidencia Amélia. Rezidencia Amélia sa nachádza 400 metrov od Bardejovských Kúpeľov a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Rezidencia Amélia sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Rezidencia Amélia má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Rezidencia Amélia momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartman LEYLA

9,8

Apartman LEYLA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman LEYLA. Apartmán LEYLA sa nachádza v Bardejove, 10 km od kostola sv. Ubytovanie Apartman LEYLA sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman LEYLA má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman LEYLA momentálne evidujeme 19 recenzií.

ApartmanyHurbanova1

9,7

ApartmanyHurbanova1

Ubytovanie ApartmanyHurbanova1. Set in Bardejov and only 31 km from Nikifor Museum, ApartmanyHurbanova1 offers accommodation with inner courtyard views, free WiFi and free private... Ubytovanie ApartmanyHurbanova1 sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

DBL-room Dominika

9,7

DBL-room Dominika

Ubytovanie (Apartmán) DBL-room Dominika. Ubytovacie zariadenie DBL-room Dominika sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v obci Hervartov a 35 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie DBL-room Dominika sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie DBL-room Dominika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán DBL-room Dominika momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmán - modern home

9,6

Apartmán - modern home

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán - modern home. Ubytovacie zariadenie Apartmán - modern home ponúka ubytovanie s výhľadom na hory v Bardejove 11 km od Kostola sv. Ubytovanie Apartmán - modern home sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

B&B ALIBI

9,6

B&B ALIBI

Ubytovanie (Hotel) B&B ALIBI. Ubytovacie zariadenie B&B ALIBI sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie B&B ALIBI sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Diana Apartments

9,6

Diana Apartments

Ubytovanie Diana Apartments. Boasting city views, Diana Apartments provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 31 km from Nikifor Museum. Ubytovanie Diana Apartments sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Dvojizbový apartmán v blízskom centre Bardejova

9,6

Dvojizbový apartmán v blízskom centre Bardejova

Ubytovanie Dvojizbový apartmán v blízskom centre Bardejova. Situated in Bardejov, 10 km from Church of St. Francis od Assisi in Hervartov and 34 km from Dukla Battlefield, Dvojizbový apartmán v blízskom centre... Ubytovanie Dvojizbový apartmán v blízskom centre Bardejova sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Alnus Penzion

9,5

Alnus Penzion

Ubytovanie (Penzión) Alnus Penzion. Penzión Alnus sa nachádza v blízkosti hraníc s Poľskom, 4 km od lyžiarskeho strediska Nižná Polianka. Ubytovanie Alnus Penzion sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Alnus Penzion má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Alnus Penzion momentálne evidujeme 37 recenzií.

Olla apartmány

9,4

Olla apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Olla apartmány. Apartmány Olla sa nachádzajú v centre Svidníka, 17 km od poľských hraníc a 35 km od kúpeľného mesta Bardejov. Ubytovanie Olla apartmány sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Olla apartmány má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Olla apartmány momentálne evidujeme 290 recenzií.

Cactus Regetovka Après-Ski Bar

9,4

Cactus Regetovka Après-Ski Bar

Ubytovanie (Chata v prírode) Cactus Regetovka Après-Ski Bar. Ubytovacie zariadenie Cactus Regetovka Après-Ski Bar sa nachádza v tichej lokalite, len 500 metrov od lyžiarskeho rezortu Regetovka. Ubytovanie Cactus Regetovka Après-Ski Bar sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Cactus Regetovka Après-Ski Bar má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Cactus Regetovka Après-Ski Bar momentálne evidujeme 93 recenzií.

Diana Apartments 2

9,4

Diana Apartments 2

Ubytovanie Diana Apartments 2. Diana Apartments 2 is situated in Bardejov, 32 km from Krynica Zdroj Train Station, 10 km from Church of St. Ubytovanie Diana Apartments 2 sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Magura

9,4

Penzión Magura

Ubytovanie (Penzión) Penzión Magura. Penzión sa nachádza v Bardejove, 800 metrov od námestia s radnicou a Baziliky sv. Egídia. Ubytovanie Penzión Magura sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Magura má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Magura momentálne evidujeme 341 recenzií.

Penzión Čergov

9,3

Penzión Čergov

Ubytovanie (Penzión) Penzión Čergov. Penzión Čergov sa nachádza v obci Hervatov uprostred Beskýd, 100 metrov od Kostola svätého Františka z Assisi. Ubytovanie Penzión Čergov sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Čergov má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Čergov momentálne evidujeme 101 recenzií.

Villa Florencia

9,3

Villa Florencia

Ubytovanie (Penzión) Villa Florencia. Ubytovacie zariadenie Villa Florencia sa nachádza v Bardejove 11 km od Kostola svätého Františka z Assisi v Hervartove a ponúka ubytovanie s barom,... Ubytovanie Villa Florencia sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Empero Apartments Bardejov 1

9,2

Empero Apartments Bardejov 1

Ubytovanie Empero Apartments Bardejov 1. Situated in Bardejov, 31 km from Nikifor Museum and 33 km from Krynica Zdroj Train Station, Empero Apartments Bardejov 1 offers air conditioning. Ubytovanie Empero Apartments Bardejov 1 sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Kulturne Centrum Bardejov

9,2

Kulturne Centrum Bardejov

Ubytovanie (Penzión) Kulturne Centrum Bardejov. Ubytovacie zariadenie Kulturne Centrum Bardejov sa nachádza v Bardejove a sídli v budove Poľsko-slovenského domu. Ubytovanie Kulturne Centrum Bardejov sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Kulturne Centrum Bardejov má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Kulturne Centrum Bardejov momentálne evidujeme 153 recenzií.

penzión SEMAFOR

9,2

penzión SEMAFOR

Ubytovanie (Penzión) penzión SEMAFOR. Penzión SEMAFOR sa nachádza v Bardejove, 8 km od kostola svätého Františka z Assisi v Hervatove, 21 km od bojiska Dukla a 30 km od národného parku Magura. Ubytovanie penzión SEMAFOR sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie penzión SEMAFOR má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión penzión SEMAFOR momentálne evidujeme 8 recenzií.

El-Café

9

El-Café

Ubytovanie (Penzión) El-Café. Ubytovacie zariadenie El-Café sa nachádza v samotnom centre Bardejova, iba 100 metrov od Starého mesta. Ubytovanie El-Café sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie El-Café má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión El-Café momentálne evidujeme 220 recenzií.

Penzión Adrián

9

Penzión Adrián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adrián. Penzión Adrián sa nachádza v obci Bardejov, 13 km od Kostola sv. Františka z Assisi, a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzión Adrián sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Adrián má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Adrián momentálne evidujeme 123 recenzií.

Penzión M

9

Penzión M

Ubytovanie (Penzión) Penzión M. Penzión M s výhľadom do záhrady sa nachádza v Bardejove, 11 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Penzión M sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión M má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión M momentálne evidujeme 83 recenzií.

Villa Florencia

9

Villa Florencia

Ubytovanie Villa Florencia. Situated in Bardejov, within 37 km of Nikifor Museum and 38 km of Krynica Zdroj Train Station, Villa Florencia features accommodation with a terrace and... Ubytovanie Villa Florencia sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Pod Bránou

8,9

Hotel Pod Bránou

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pod Bránou. Hotel Pod Bránou sa nachádza v Bardejove, 7 km od Kostola svätého Františka z Assisi v obci Hervartov. Ubytovanie Hotel Pod Bránou sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Pod Bránou má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Pod Bránou momentálne evidujeme 392 recenzií.

Penzión Kolibrík

8,9

Penzión Kolibrík

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kolibrík. Penzión Kolibrík situovaný v pokojnom prostredí v centre Bardejovských Kúpeľov a naskytá sa z neho výhľad na les. Ubytovanie Penzión Kolibrík sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Kolibrík má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Kolibrík momentálne evidujeme 164 recenzií.

Penzión Hradby

8,7

Penzión Hradby

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hradby. Penzión Hradby sa nachádza v Bardejove, 10 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ponúka bar, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Hradby sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Hradby má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Hradby momentálne evidujeme 211 recenzií.

Penzion Bardejov

8,7

Penzion Bardejov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bardejov. Penzión Bardejov sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervatove a 34 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie Penzion Bardejov sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Le Monde

8,6

Penzion Le Monde

Ubytovanie (Penzión) Penzion Le Monde. Penzión Le Monde stojí hneď vedľa hlavného námestia, v historickom centre kúpeľného mesta Bardejov, ktoré je zapísané na zozname chránených pamiatok... Ubytovanie Penzion Le Monde sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Le Monde má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Le Monde momentálne evidujeme 264 recenzií.

Hotel Šariš

8,6

Hotel Šariš

Ubytovanie (Hotel) Hotel Šariš. Hotel Šariš s reštauráciou a barom sa nachádza v Bardejove, 200 metrov od historického centra. Za príplatok môžete navštíviť saunu a fitnescentrum. Ubytovanie Hotel Šariš sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Šariš má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Šariš momentálne evidujeme 415 recenzií.

Stredisko Lipka

8,6

Stredisko Lipka

Ubytovanie (Penzión) Stredisko Lipka. Stredisko Lipka sa nachádza v Bardejove, 13 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Stredisko Lipka sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Bardejov

8,5

Hotel Bardejov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bardejov. Hotel Bardejov sa nachádza 800 metrov od malebného bardejovského Radničného námestia, zapísaného do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Hotel Bardejov sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Bardejov má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Bardejov momentálne evidujeme 20 recenzií.

Hotel Artin

8,3

Hotel Artin

Ubytovanie (Hotel) Hotel Artin. Hotel Artin sa nachádza len 700 metrov od historického centra Bardejova, ktoré je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Hotel Artin sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Artin má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Artin momentálne evidujeme 80 recenzií.

Penzión Dolina

8,2

Penzión Dolina

Ubytovanie (Penzión) Penzión Dolina. Penzión Dolina sa nachádza v Bardejove, necelých 11 km od kostola sv. Ubytovanie Penzión Dolina sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Dolina má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Dolina momentálne evidujeme 57 recenzií.

Bellevue Hotel and Resort

8,2

Bellevue Hotel and Resort

Ubytovanie (Hotel) Bellevue Hotel and Resort. Bellevue Hotel and Resort sa nachádza na kopci nad historickým mestom Bardejov na severovýchode Slovenska. Naskytá sa z neho krásny výhľad do údolia. Ubytovanie Bellevue Hotel and Resort sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Bellevue Hotel and Resort má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Bellevue Hotel and Resort momentálne evidujeme 124 recenzií.

Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta

8,1

Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta. Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta sa nachádza v Bardejove, 8 km od Kostola sv. Ubytovanie Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Rouse

7,7

Penzion Rouse

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rouse. Penzión Rouse sa nachádza v meste Bardejov, ktoré je uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO, 800 metrov od Radničného námestia. Ubytovanie Penzion Rouse sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Rouse má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion Rouse momentálne evidujeme 134 recenzií.

Penzión Ivana

7,1

Penzión Ivana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ivana. Penzión Ivana ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v meste Bardejov, 500 metrov od centra mesta. Penzión má reštauráciu. Ubytovanie Penzión Ivana sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Ivana má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Penzión Ivana momentálne evidujeme 207 recenzií.

Privát Stano

Privát Stano

Ubytovanie (Privát) Privát Stano. Situated 14 km from Church of St. Francis od Assisi in Hervartov, Privát Stano offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Privát Stano sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Privát Privát Stano nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Centrum Apartman LEYLA I

Centrum Apartman LEYLA I

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Apartman LEYLA I. Centrum Apartman LEYLA I is situated in Bardejov, 7 km from Church of St. Ubytovanie Centrum Apartman LEYLA I sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Armida

Apartmán Armida

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Armida. Offering mountain views, Apartmán Armida is an accommodation set in Bardejov, 10 km from Church of St. Ubytovanie Apartmán Armida sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartmán Armida nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

KOLOMOCHI House

KOLOMOCHI House

Ubytovanie (Vila) KOLOMOCHI House. KOLOMOCHI House, a property with a terrace, is set in Bardejov, 11 km from Church of St. Ubytovanie KOLOMOCHI House sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán RICHELIEU

Apartmán RICHELIEU

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RICHELIEU. Apartmán RICHELIEU je vzdialený 9 km od Kostola sv. Františka z Assisi v obci Hervartov, 21 km od Duklianskeho bojiska a 29 km Magurského národného parku. Ubytovanie Apartmán RICHELIEU sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

ApartmanyHurbanova2

ApartmanyHurbanova2

Ubytovanie (Apartmány) ApartmanyHurbanova2. Offering garden views, ApartmanyHurbanova2 is an accommodation situated in Bardejov, 7 km from Church of St. Ubytovanie ApartmanyHurbanova2 sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Centrum Apartman LEYLA II

Centrum Apartman LEYLA II

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Apartman LEYLA II. Centrum Apartman LEYLA II is situated in Bardejov, 7 km from Church of St. Ubytovanie Centrum Apartman LEYLA II sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

M Penzión

M Penzión

Ubytovanie (Penzión) M Penzión. M Penzión is located in Bardejov. The property is situated 8 km from Church of St. Ubytovanie M Penzión sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa LIKE

Villa LIKE

Ubytovanie (Penzión) Villa LIKE. Penzión Villa LIKE sa nachádza v Bardejove, necelých 14 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Villa LIKE sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Penzión Villa LIKE nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bardejov

Mesto Bardejov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Bardejov.