Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bardejov

V meste Bardejov (Slovensko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bardejov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bardejov

Apartmány Viecha

10

Apartmány Viecha

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Viecha. Apartmány Viecha sa nachádzajú v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Apartmány Viecha sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

súkromný dom

9,8

súkromný dom

Ubytovanie (Privát) súkromný dom. Ubytovanie Súkromný dom sa nachádza v Bardejove v Prešovskom kraji, 10 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie súkromný dom sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie súkromný dom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát súkromný dom momentálne evidujeme 54 recenzií.

Rezidencia Amélia

9,8

Rezidencia Amélia

Ubytovanie (Apartmány) Rezidencia Amélia. Rezidencia Amélia sa nachádza 400 metrov od Bardejovských Kúpeľov a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Rezidencia Amélia sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rezidencia Amélia má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Rezidencia Amélia momentálne evidujeme 29 recenzií.

Apartman LEYLA

9,8

Apartman LEYLA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman LEYLA. Apartmán LEYLA sa nachádza v Bardejove, 10 km od kostola sv. Ubytovanie Apartman LEYLA sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman LEYLA má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman LEYLA momentálne evidujeme 19 recenzií.

DBL-room Dominika

9,7

DBL-room Dominika

Ubytovanie (Apartmán) DBL-room Dominika. Ubytovacie zariadenie DBL-room Dominika sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v obci Hervartov a 35 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie DBL-room Dominika sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie DBL-room Dominika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán DBL-room Dominika momentálne evidujeme 7 recenzií.

B&B ALIBI

9,6

B&B ALIBI

Ubytovanie (Hotel) B&B ALIBI. Ubytovacie zariadenie B&B ALIBI sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie B&B ALIBI sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alnus Penzion

9,5

Alnus Penzion

Ubytovanie (Penzión) Alnus Penzion. Penzión Alnus sa nachádza v blízkosti hraníc s Poľskom, 4 km od lyžiarskeho strediska Nižná Polianka. Ubytovanie Alnus Penzion sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Alnus Penzion má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Alnus Penzion momentálne evidujeme 37 recenzií.

Olla apartmány

9,4

Olla apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Olla apartmány. Apartmány Olla sa nachádzajú v centre Svidníka, 17 km od poľských hraníc a 35 km od kúpeľného mesta Bardejov. Ubytovanie Olla apartmány sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Olla apartmány má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Olla apartmány momentálne evidujeme 290 recenzií.

Cactus Regetovka Après-Ski Bar

9,4

Cactus Regetovka Après-Ski Bar

Ubytovanie (Chata v prírode) Cactus Regetovka Après-Ski Bar. Ubytovacie zariadenie Cactus Regetovka Après-Ski Bar sa nachádza v tichej lokalite, len 500 metrov od lyžiarskeho rezortu Regetovka. Ubytovanie Cactus Regetovka Après-Ski Bar sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Cactus Regetovka Après-Ski Bar má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Cactus Regetovka Après-Ski Bar momentálne evidujeme 93 recenzií.

Penzión Magura

9,4

Penzión Magura

Ubytovanie (Penzión) Penzión Magura. Penzión sa nachádza v Bardejove, 800 metrov od námestia s radnicou a Baziliky sv. Egídia. Ubytovanie Penzión Magura sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Magura má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Magura momentálne evidujeme 341 recenzií.

Penzión Čergov

9,3

Penzión Čergov

Ubytovanie (Penzión) Penzión Čergov. Penzión Čergov sa nachádza v obci Hervatov uprostred Beskýd, 100 metrov od Kostola svätého Františka z Assisi. Ubytovanie Penzión Čergov sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Čergov má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Čergov momentálne evidujeme 101 recenzií.

Kulturne Centrum Bardejov

9,2

Kulturne Centrum Bardejov

Ubytovanie (Penzión) Kulturne Centrum Bardejov. Ubytovacie zariadenie Kulturne Centrum Bardejov sa nachádza v Bardejove a sídli v budove Poľsko-slovenského domu. Ubytovanie Kulturne Centrum Bardejov sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kulturne Centrum Bardejov má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Kulturne Centrum Bardejov momentálne evidujeme 153 recenzií.

penzión SEMAFOR

9,2

penzión SEMAFOR

Ubytovanie (Penzión) penzión SEMAFOR. Penzión SEMAFOR sa nachádza v Bardejove, 8 km od kostola svätého Františka z Assisi v Hervatove, 21 km od bojiska Dukla a 30 km od národného parku Magura. Ubytovanie penzión SEMAFOR sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzión SEMAFOR má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión penzión SEMAFOR momentálne evidujeme 8 recenzií.

El-Café

9

El-Café

Ubytovanie (Penzión) El-Café. Ubytovacie zariadenie El-Café sa nachádza v samotnom centre Bardejova, iba 100 metrov od Starého mesta. Ubytovanie El-Café sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie El-Café má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión El-Café momentálne evidujeme 220 recenzií.

Penzión Adrián

9

Penzión Adrián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adrián. Penzión Adrián sa nachádza v obci Bardejov, 13 km od Kostola sv. Františka z Assisi, a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Penzión Adrián sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Adrián má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Adrián momentálne evidujeme 123 recenzií.

Penzión M

9

Penzión M

Ubytovanie (Penzión) Penzión M. Penzión M s výhľadom do záhrady sa nachádza v Bardejove, 11 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Penzión M sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión M má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión M momentálne evidujeme 83 recenzií.

Hotel Pod Bránou

8,9

Hotel Pod Bránou

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pod Bránou. Hotel Pod Bránou sa nachádza v Bardejove, 7 km od Kostola svätého Františka z Assisi v obci Hervartov. Ubytovanie Hotel Pod Bránou sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pod Bránou má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Pod Bránou momentálne evidujeme 392 recenzií.

Penzión Kolibrík

8,9

Penzión Kolibrík

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kolibrík. Penzión Kolibrík situovaný v pokojnom prostredí v centre Bardejovských Kúpeľov a naskytá sa z neho výhľad na les. Ubytovanie Penzión Kolibrík sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Kolibrík má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Kolibrík momentálne evidujeme 164 recenzií.

Penzión Hradby

8,7

Penzión Hradby

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hradby. Penzión Hradby sa nachádza v Bardejove, 10 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ponúka bar, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Hradby sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Hradby má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Hradby momentálne evidujeme 211 recenzií.

Penzion Bardejov

8,7

Penzion Bardejov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bardejov. Penzión Bardejov sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervatove a 34 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie Penzion Bardejov sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Le Monde

8,6

Penzion Le Monde

Ubytovanie (Penzión) Penzion Le Monde. Penzión Le Monde stojí hneď vedľa hlavného námestia, v historickom centre kúpeľného mesta Bardejov, ktoré je zapísané na zozname chránených pamiatok... Ubytovanie Penzion Le Monde sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Le Monde má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Le Monde momentálne evidujeme 264 recenzií.

Hotel Šariš

8,6

Hotel Šariš

Ubytovanie (Hotel) Hotel Šariš. Hotel Šariš s reštauráciou a barom sa nachádza v Bardejove, 200 metrov od historického centra. Za príplatok môžete navštíviť saunu a fitnescentrum. Ubytovanie Hotel Šariš sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Šariš má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Šariš momentálne evidujeme 415 recenzií.

Stredisko Lipka

8,6

Stredisko Lipka

Ubytovanie (Penzión) Stredisko Lipka. Stredisko Lipka sa nachádza v Bardejove, 13 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Stredisko Lipka sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bardejov

8,5

Hotel Bardejov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bardejov. Hotel Bardejov sa nachádza 800 metrov od malebného bardejovského Radničného námestia, zapísaného do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Hotel Bardejov sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bardejov má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Bardejov momentálne evidujeme 20 recenzií.

Hotel Artin

8,3

Hotel Artin

Ubytovanie (Hotel) Hotel Artin. Hotel Artin sa nachádza len 700 metrov od historického centra Bardejova, ktoré je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Hotel Artin sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Artin má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Artin momentálne evidujeme 80 recenzií.

Penzión Dolina

8,2

Penzión Dolina

Ubytovanie (Penzión) Penzión Dolina. Penzión Dolina sa nachádza v Bardejove, necelých 11 km od kostola sv. Ubytovanie Penzión Dolina sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Dolina má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Dolina momentálne evidujeme 57 recenzií.

Bellevue Hotel and Resort

8,2

Bellevue Hotel and Resort

Ubytovanie (Hotel) Bellevue Hotel and Resort. Bellevue Hotel and Resort sa nachádza na kopci nad historickým mestom Bardejov na severovýchode Slovenska. Naskytá sa z neho krásny výhľad do údolia. Ubytovanie Bellevue Hotel and Resort sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bellevue Hotel and Resort má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Bellevue Hotel and Resort momentálne evidujeme 124 recenzií.

Penzion Rouse

7,7

Penzion Rouse

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rouse. Penzión Rouse sa nachádza v meste Bardejov, ktoré je uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO, 800 metrov od Radničného námestia. Ubytovanie Penzion Rouse sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Rouse má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Penzion Rouse momentálne evidujeme 134 recenzií.

Penzión Ivana

7,1

Penzión Ivana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ivana. Penzión Ivana ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v meste Bardejov, 500 metrov od centra mesta. Penzión má reštauráciu. Ubytovanie Penzión Ivana sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Ivana má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Penzión Ivana momentálne evidujeme 207 recenzií.

Privát Stano

Privát Stano

Ubytovanie (Privát) Privát Stano. Situated 14 km from Church of St. Francis od Assisi in Hervartov, Privát Stano offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Privát Stano sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Privát Stano nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Armida

Apartmán Armida

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Armida. Offering mountain views, Apartmán Armida is an accommodation set in Bardejov, 10 km from Church of St. Ubytovanie Apartmán Armida sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Armida nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

KOLOMOCHI House

KOLOMOCHI House

Ubytovanie (Vila) KOLOMOCHI House. KOLOMOCHI House, a property with a terrace, is set in Bardejov, 11 km from Church of St. Ubytovanie KOLOMOCHI House sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán RICHELIEU

Apartmán RICHELIEU

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RICHELIEU. Apartmán RICHELIEU je vzdialený 9 km od Kostola sv. Františka z Assisi v obci Hervartov, 21 km od Duklianskeho bojiska a 29 km Magurského národného parku. Ubytovanie Apartmán RICHELIEU sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa LIKE

Villa LIKE

Ubytovanie (Penzión) Villa LIKE. Penzión Villa LIKE sa nachádza v Bardejove, necelých 14 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Villa LIKE sa nachádza v meste Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Villa LIKE nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Bardejov

Mesto Bardejov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Bardejov.